Diskrétní análek

Při pohledu na Janinu prdelku jsem se snažil rozvzpomenout, kdy naposledy jsem měl možnost píchat do análku. No, už je to nějaký ten pátek, kdy měl můj ocas možnost vychutnat pohostinnost dívčí prdýlky. Tak těmito myšlenkami jsem se zaobíral, když kolem mě Jana prosvištěla po svahu a kroutěním zadečku dotvářela ladnou linii kristiánek.

Vyrazili jsme si do hor s partičkou známých. Janu jsem do té doby neznal, ale doufal jsem, že se to brzy změní. Ten její zadeček byl pro mě jako magnet. Kdo ví, jestli má ráda anální šoustáníčko?

Až pokřik osazenstva našeho malého zájezdu mě vytrhl ze snění a začal jsem se věnovat nejen erotickým fantaziím, ale i zimním radovánkám. Přesto jsem se ještě několikrát během dne přistihl, jak si představuji Janu napíchnutou na mém mackovi. Jak do ní pronikám, jak vzdychá napůl blahem a napůl bolestnou rozkoší. Na pikantnosti všem představám dodávala rozdílnost našich tělesných proporcí, jelikož já měřím něco přes metr devadesát a Jana mi nesahá vzrůstem ani po ramena. A její překrásný zadeček v porovnání s mojí téměř dvaceticentimetrovou chloubou působí takřka dětsky.

Takové a podobné myšlenky mě přepadaly okamžitě, jakmile na Janě spočinul můj pohled, což se nestávalo zrovna řídce. Lyžovačka na svahu tedy příjemně plynula. Všemožně jsem se snažil být Janě stále na blízku, ať už při sjezdu nebo při popíjení grogu v bistru u lanovky. Celkem jsme si padli do oka a čas od času se i odpojili od ostatních, abychom se mohli poznat i trošku blíže.

K večeru jsme se všichni příjemně unavení i opojení grogem potažmo svařákem odebrali k odpočinku na pronajaté chatě. Tam zábava i popíjení dále pokračovalo. S Janou už jsme seděli bok po boku a když jsem jí chtěl něco říct, tak jsem jí šeptal přímo do ouška, o které jsem vždy lehce zavadil svými rty. Mohl jsem k ní sice mluvit normálně, ale takhle to bylo mnohem příjemnější.

Jediné, co mi kazilo výhled na krásně rozběhnutý večer bylo pomyšlení, že chata nemá žádné oddělené pokoje, kam by jsme mohli v příhodnou chvíli zmizet, ale všichni budeme spát ve spacácích v jedné velké přízemní místnosti.

Když mi pak Jana dávala pusu na dobrou noc, byl jsem prakticky na sto procent přesvědčený, že má stejné myšlenky jako já. Uléhal jsem jen v trenkách a asi marně se snažil zakrýt stan, který se mi na nich utvořil, rychlým přikrytím spacákem.

Po zhasnutí se dál vedly čilé hovory různými směry napříč místností, do kterých jsme se s Janou různě mísili. Jana byla vůbec dost upovídaná, ale to jí nebránilo v tom, aby se nepřekulila na bok, prohla se jak luk a skrze svůj rozepnutý spacák se mě nezačala dotýkat prdýlkou v místech, kde tušila můj nadržený kolík.

Sama mi nabídla své tělo k laskání, čehož jsem rád a s chutí využil. Mé velké dlaně začaly putovat po jejím drobném rozpáleném těle. Měla na sobě jen lehké, teď značně vykasané, tričko a kalhotky. Hladil jsem jí bříško, malé ale pevné kozičky a ona zase hladila moje ruce na důkaz, že se jí moje počínání zamlouvá. Při tom ale čas od času stejně prohodila pár vět s některou ze svých kamarádek, které naštěstí jedna po druhé usínaly.

Po nějaké době se moje ruce propracovaly k jejímu zadečku, který už sálal jako kamínka. Účinek byl okamžitý. Jana rázem ztichla, zavrtěla spokojeně prdkou a pro jistotu mi ruku na zadku přidržela, aby mě náhodou nenapadlo ji zase přemístit.

Podařilo se mi alespoň částečně stáhnout kalhotky. Konečně jsem měl možnost důkladně si pohrát s jejíma půlkama. Hnětl jsem je, rozevíral a prsty jezdil v brázdě mezi nimi, přičemž konečky prstů brnkaly o zvrásněný análek.

Náhle se Jana posadila. Nevěděl jsem, co se děje. Pak si opět lehla do původní polohy na boku jen s tím rozdílem, že se ke mně přivinula celá. Hlavu si dala na moji paži, jemně se mi zahryzla do předloktí a do ruky mi vtiskla jakýsi kus látky. Až po chvilce mnutí mi došlo, že jsou to její kalhotky.

Volnou rukou jsem střelhbitě prozkoumal její nožky až málem ke kotníkům, stehna ze všech stran, až se Jana zachvěla slastí, a průzkum zakončil na napnuté pokožce zadečku. Kalhotky samozřejmě nikde nebyly.

Rozepnul jsem i svůj spacák a přitáhl si Janu ještě těsněji k sobě. Teď už našemu laskání nic nebránilo. Až na moje trenky, které jsem ovšem odstranil v zápětí. Konečně se moje péro mohlo nerušeně napřímit a navíc se dotýkat horoucí sametové kůže Janina zadečku.

Přidržel jsem si ho dlaní a obnaženým žaludem hladil ty nádherně hebké polokoule. Nebo si jen tak třel napnutou uzdičku v mezírce mezi nimi. Jana na to reagovala tím, že pokrčila nožku a umožnila mi tak přístup i k laskání jejích otvůrků.

Hned jsem jí na přivítanou několikrát poplácal naditým žaludem přes pičku. Pochvalně se mi zakusovala do předloktí, čímž dávala najevo svoji spokojenost. Zkusil jsem totéž poplácání i přes zadní dírku, ale k ní nebyl tak snadný přístup. Jana to ihned napravila ručkou rozevřením půlek. Pak už jsem mohl bez zábran narážet špičkou žaludu přímo na její dychtící análek.

Při každém doteku jsem cítil, jak krásně pruží a očekává mé další dobývání. Věděl jsem, že na sucho se do něj nedostanu, přesto jsem na ten úžasně rozpálený otvůrek neustále dotíral. Za stálého laskání jsem rukou zašmátral ve svém batohu a vylovil opalovací krém, který se na horách vždy hodí. Teď se bude hodit znovu.

Otevřel jsem jej a ústím přiložil rovnou k Janinu análku. Jen sebou slabě trhla, ale vzápětí si rozevřela půlky snad ještě víc, než před tím. Zmáčknul jsem tubu. Nevím, kolik jsem vymáčknul krému, a bylo mi to jedno. Odhodil jsem jej a vydal se na anální průzkum prstíkem.

Zaškrábal jsem konečkem na vstupu a zadeček téměř ihned zareagoval mírným pootevřením. Bez problémů můj prst vklouzl dovnitř. Doslova jsem cítil, jak Jana vrní blehem. Tiskla se ke mně, olizovala mi ruku, cucala prsty. A její análek se pod mými doteky stával čím dál víc uvolněnější a mazlavější.

Zkusil jsem přitlačit druhým prstíkem. Po drobných protestech vřele objala Janina prdka i ten. Chvilku jsem si jen tak pohrával, ale můj ocas už se přímo třásl na průnik do připravené anální skulinky. Rozetřel jsem si po něm zbytky krému a obratem jej přitiskl na ústí polorozevřené prdýlky. Ta už můj macatý buchar dychtivě očekávala.

Jana se opět zakousla do mé ruky a užívala si pomalé, ale důrazné nabodávání. Teplo jejího tunelu mě pevně obejmulo a já pronikal stále hlouběji. Konečně jsem v ní byl celý. Bože, ta slast.

Začal jsem tu sladkou mrduchtivou prdýlku protahovat celou délkou své tlusté hadice. Jana položila ruku na můj zadek, zaťala do něj vášnivě nehty a určovala si rychost šukání. Nemohli jsme se moc rozjet, abychom neprobudili kolemspící, ale přesto Janě pár nádherných vzdechů uniklo. Já sám jsem se jí chvílemi musel zakousnout do krku, abych nezačal řvát slastí.

Můj ocas bobtnal krví a napínal análek do hrozivých rozměrů, což Janu snad ještě víc rajcovalo. Obtočil jsem Janě ruku kolem stehna a nahmátl dosud zanedbávaný poštěváček. Byl zduřený mokrý a měl z mých doteků velikou radost.

Přidal jsem na důrazu v jeho masírování. Janino tělo se začalo chvět a v obou dírkách začalo cukat. Sevřela mě na doraz, až jsem se nemohl pohnout, jen výstřik se mi pomalu sunul trubicí.

Jana k sobě nepřestávala tisknout můj zadek a já explodoval hluboko do jejich útrob. Výstřik stíhal výstřik, plnil jsem jí útroby mrdkou a ona mi ho svým ďábelským análkem vymačkávala do poslední kapičky.

Užívali jsme si vzájemnou dlouhotvající orgastickou rozkoš. Pak jsme povolili naše křečovité sevření a já pomalu vyklouzl z jejího análku. Hned jsem k němu přiložil prsty a roztíral vytékající semeno po celé zpocené prdýlce. Jana mě však nenechala hrát si dlouho. Otočila se obličejem ke mně a zasypala mě neuvěřitelnou smrští vášnivých franocouzáků, do kterých vložila snad všechnu nevykřičenou energii. V té chvíli jsem věděl, že Jana má análek nejen ráda, ale že ho přímo zbožňuje…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *