Experimenty s bratrem I.

Když mi bylo sedmnáct a bratrovi Martinovi patnáct, přistihla jsem ho nechtěně v koupelně při onanování. Byl tam zticha a potmě, dodnes nevím, jestli to neudělal schválně, když jsem po ránu s poklidem otevřela dveře, abych se mohla umýt.

Seděl tam na vaně, měl ho vytaženého z pyžama a ještě ho držel v hrsti. Vyjel na mě, co čumím, a řekl, abych vypadla. Zavřela jsem tedy dveře a po chvíli chápání jsem mu rozsvítila a řekla přes dveře, že aby na to viděl.

Otevřel dveře a řekl, že na to nepotřebuje vidět a zhasnul. Vrátil se do koupelny a sedl si zase na vanu. Postavila jsem se do dveří a zeptala se, jestli toho náhodou nechce nechat, jestli mu to není blbé a on mi odpověděl, že ne, že musí každý den a zase v tom pokračoval. Já tam stála a zírala, tušila jsem, že si to jako každý kluk taky musí dělat, ale že takhle přede mnou, to jsem nečekala.

Zeptal se, jestli se chci dívat a já automaticky odpověděla, že ne, ale on se zase zeptal, proč se teda dívám a já že mě to zajímá, co tu dělá. Tak už nic neříkal a onanoval.

Na konci zrychloval a na chvilku přestával a zase zrychloval a zase přestával. Pak řekl, že už bude a vzal z pračky rozložený kapesník uchopil do něj špičku penisu a zrychlil. Podíval se na mě a už s ním jen tak cukal a tlumeně při tom vzdychal. Potom si ho utřel.

Vstal a prošel kolem mě se stojícím penisem na záchod a já zapadla do koupelny a zamkla se. To bylo taky naposledy, protože toho dne se ztratil klíč a nikdo nevěděl kam. Než táta koupil nový, stihl mi Martin vlézt do koupelny.

Vpadnul tam bez zaklepání a když za sebou zavřel, řekl, že jsem ho viděla, takže chce taky něco vidět. Já si rychle zakryla prsa a řekla, že jsem nic neviděla a aby šel pryč.

On si ho vytáhl z tepláků a řekl, že když jsem nic neviděla, tak se můžu podívat ještě jednou. Nestál mu, jen mu tak visel a já se pořád tiskla v předklonu s koleny u brady.

Zeptal se, co mu teda ukážu a já řekla, že nic, na což mi řekl, že to by bylo nespravedlivé a že nemusím ukázat všechno, že stačí jen jedno, to nahoře, nebo to dole. Já ale zopakovala, že nic, tak se ke mně naklonil a když jsem myslela, že na mě sáhne, najednou zajel rukou pod vodu a vytáhl špunt z vany.

Snažila jsem se to hned ucpat patou, ale pořád bylo slyšet, jak voda odtéká pryč. Řekl, abych se rychle rozhodla, jinak za chvíli uvidí oboje, tak jsem řekla, že dobře a aby tam ten špunt vrátil.

Udělal to a já řekla, že je vyděrač a když to musí být, tak aby zhasnul to velké světlo a rozsvítil malé nad zrcadlem. Udělal i tohle a já se k němu natočila a rozpažila ruce.

Díval se mi na ně. Neodtrhl z nich oči a když jsem se ho zeptala, jestli mu to stačí, řekl, že je mám hezké, že si je takové i představoval, kulaté s tmavýma bradavkama. Zakryla jsem si je a pak se podívala, že mu skoro stojí.

Vytáhl z kapsy klíč, strčil ho do zámku a otočil s ním. Sedl si na pračku a řekl, že je mám krásné a že si to musí udělat, jestli mi to nevadí. Poslala jsem ho, aby s tím šel jinam, ale on řekl, že si to rád dělá v koupelně a teď když jsem tady a viděl mě, tak už nemůže čekat, že musí hned.

Lehla jsem si do vody, takže jsem kromě hlavy celá zmizela pod pěnou a dívala se, jak si to dělá. Prosil ať mu je ještě ukážu, ale já vrtěla hlavou že ne a hrnula si nad sebe víc pěny. Prosil dál a sliboval, že udělá, co budu chtít, ale když jsem se ptala co třeba, nevěděl.

Když jsem se zeptala, jestli bude za mě dělat celý měsíc nádobí a uklízet, hned přikyvoval a sliboval, že bude. Tak jsem ho nechala přísahat a potom odhrnula pěnu nad prsama. Nechala jsem je ale pod vodou a dívala se, jak si to dělá rychleji než před tím.

Pod hladinou jsem se necítila nahá, a tak mi to tak nevadilo v tom šeru. On ale chtěl, abych mu je ukázala, že je pod vodou moc nevidí, a tak jsem zase vrtěla hlavou, usmívala se a přitom se trochu nadzvedávala a zase klesala, ale nad hladinu jsem je nevystrčila. Uvědomovala jsem si, že ho tím provokuji, ale myslela si, že je to nevinné.

Slezl z pračky a naklonil se nad vanu. Přestala jsem s nadzvedáváním a strnule se dívala, jak si to nade mnou dělá. Pěna mě pomalu zakrývala, ale odhrnul ji a koukal mi na prsa shora. Hladina se uklidnila a tak myslím viděl víc než dobře.

Vytáhl si z kapsy kapesník a začal vzdychat. Po chvíli se opřel o pračku a už to stříkal do kapesníku. Udělal se a ještě si ho utřel. Potom chvíli čekal, až mu klesne a strčil si ho zpátky do tepláků. Podíval se ještě na mě, řekl, že to bylo super a že si to někdy zopakujeme.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *