Jan a jeho matka I.

Jan uslyšel matku, jak zavřela dveře. Konečně přišla z práce domů. „Mami, koupila jsi ty gumy?“ zeptal se Jan matky Gábiny. „Ano, drahý, koupila jsem dva balíčky!“ odpověděla Gábina.

„Dobře, měl jsem erekci celý den a potřebuji si ulevit.“ „Maminka se o tebe postará již za chvíli, synku. Jenom se půjdu nahoru trochu osprchovat,“ sladce řekla Gábina a spěchala po schodech. „Tak jo, ale dělej!“ zabručel Jan potěšeně. „Budu hned zpátky!“ slyšel Jan matku.

Gábina šla po schodech a cítila, jak její pochva vlhne. Souložila se svým osmnáctiletým synem již dva týdny a nemohla být bez své denní dávky chlapeckého spermatu. Její manžel odešel pryč již před šesti lety a ona teď nemohla vydržet delší čas bez milování se svým synem.

Jan seděl na gauči v obýváku a díval se na televizi. V tuto chvíli však nedávali nic zajímavého ke koukání, tak se rozhodl vypnout obrazovku a jít se nahoru podívat na matčino smyslné tělo.

Pomalu šel vzhůru po schodech, takže ho matka nemohla slyšet a choval se, jako by tam nebyl. Potichu vešel do předsíně, až došel ke dveřím matčiny ložnice. Byly pootevřené, takže mohl škvírou vidět světlo.

Přistoupil ke dveřím a nakoukl dovnitř. Jeho matka stála před zrcadlem a byla úplně nahá. Mohl vidět její záda a široký pevný zadek. Byl to velký zadek, opravdu, a matka si na to často stěžovala, jemu to však nevadilo a její zadek ho vzrušoval.

Náhle se matka zatočila dokola a on mohl letmo zahlédnout zarostlý klín ukrývající její pochvu, na kterou stříkal před dvěma týdny při jejich první divoké souloži. Nemohl se již dočkat, až bude strkat svůj šíp hluboko do matčiny těsné pochvy znovu, i kdyby to měl dělat s gumou.

Když si Gábina sedla na své královské lože, její velké prsy se dráždivě zhouply. Díky své velikosti byly již trochu povislé, ale nebyly příliš a jejich velké bradavky vyzývavě trčely vzhůru.

Jan mohl cítit, jak vlhne při vzpomínce na slast, když jeho tvrdý čurák sevřely matčiny sladké melouny. Stříkal mezi nimi tak nádherně a divoce a jeho sémě dopadalo na matčinu tvář. Potom, když pečlivě slízala všechno semeno, obemkla okolo penisu svoje rty a vysála z něj zbytek…

„Miláčku!“ uslyšel, jak na něj matka volá: „Už jsem připravená!“ Její zvolání bylo hlasité, tak poznal, že matka neví o tom, že stojí hned za dveřmi. Nechal matku při tom, potichu seběhl dolů a hlučně vyšel znovu po schodech vzhůru a zaklepal na její dveře. „Mohu vejít, mami?“ zeptal se vychovaně. „Jistě, že můžeš, drahoušku. Matka je připravena udělat vše, aby ses cítil hezky!“

Jan otevřel dveře a zastihl matku ještě sedět na kraji postele. Svůdně se na něj usmívala a natahovala k němu ruku. „Pojď ke mně, drahoušku, musím se podívat na tvůj nebohý penis!“ prosila zjihlým hlasem.

Jan přistoupil k matce, jeho penis vydouval bouli na pyžamu. Když byl až u ní, stáhl si dolů kalhoty od pyžama, svlékl blůzu a jeho, jako kámen tvrdý, penis vyskočil vzhůru. Jeho tmavý žalud se leskl vlhkostí a Jan věděl, že stačí několik pohybů a začne stříkat.

„Ach bože, miláčku, ty jsi tak vzrušený a nadržený, jako ďábel!“ zvolala. „To je dobře pro mojí pochvu, je tak vzrušená!“

Gábina se sklonila nad jeho penisem a vystrčila jazyk. Začala ho lízat na špičce žaludu a Jan zavřel oči a vychutnával si tu slast. Nechtěla to dělat dlouho, jelikož strašně toužila po tom, aby vystříkal svůj chlapecký penis do její horké vagíny. Proto přestala jeho pyj laskat a skočila na postel.

„Dobře, miláčku, nyní pojď k mamince a vraž ten svůj penis tam, kam patří, nemůžu to už dlouho vydržet!“ žebrala s chtivým výrazem ve tváři…


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *