Jan a jeho matka II.

Jan vylezl na gauč a klekl si mezi její roztažená stehna. Její stehna byla silná a aniž mohl něco dělat, pevně ho popadla a tvrdě sevřela.

Gábina zvedla nohy, položila je Janovi na záda a tiskla s nimi syna blíže k sobě. Jeho penis mířil přímo na její černě zarostlou vagínu a Gábina se již nemohla dočkat, až jej bude mít v sobě.

Jan uvolnil sevření jejích stehen a posunul se tak, aby mohl co nejpohodlněji vniknout do ní. Objal oběma rukama matčino tělo a již cítil, jak ho její nohy tlačí opět dolů na ni. Náhle ucítil, jak se ho dotýká její chlupaté ohanbí a lechtá jej na penisu.

Bylo to velmi vzrušující mít penis položený v jejím zarostlém klínu, třít se o její kudrnaté ohanbí její kundy. Pozvolna třel penisem, až poznal, že se dotýká její pochvy, cítil její pysky, odulé a horké…

Bylo obtížné najít vstup do té její jeskyně rozkoší, ale Jan konečně našel vstup pro svůj tvrdý kundoutěšitel. Pak udělal něco neobvyklého, co bylo možné považovat za škádlení. Zastavil se ještě před pochvou a to přesto, že strašně toužil zarazit svůj penis do kundy své matky.

Gábina lačně toužila po tom, cítit jeho penis v sobě a tlačila ho divoce dolů, ale on nepovolil tlaku jejích nohou a zůstával stále venku, jeho báječná erekce se pouze dotýkala matčina tajemného místa rozkoše.

„Ach, miláčku, prosím tě… Prosím… Strč to do mé pochvy. Pojď do mě, drahoušku, zaraž ho dovnitř, jak nejhlouběji můžeš!“ prosila matka.

Žádostivý matčin hlas byl víc, než Jan snesl, a tak vsunul svůj penis do její nedočkavé kundy. Vevnitř byla horká a hrozně vlhká vzrušením, takže se snadno dostal svým penisem až na dno.

Gábina vydechla slastí a přitiskla Janovo tělo k sobě oběma rukama. Pevně ho svírala, když začal pumpovat svým penisem v její mokvající pochvě. Byla šťastná z toho, že cítí svého syna hluboko v sobě a nebyla schopna slova. Jeho mladý tvrdý kolík cítila tak krásně tam dole a přála si, aby to nikdy neskončilo.

„Ach… To je tak nádherné, nepřestávej! Ach… Ty to své matce děláš tak dobře!! Ano, maličký, takhle… Nepřestávej!“ vzdychala Gábina, když její syn vrážel svůj buchar do její sametové kundy.

„Ach, mami… To je tak krásné!!“ vzdychal Jan, neúnavně pumpujíc svým penisem matčinu pochvu. Jeho penis jezdil sem a tam v Gábinčině mateřské vagíně, zatímco její prsy se svůdně houpaly.

Jan je uchopil do svých rukou a začal si s nimi hrát nepřestávaje jezdit penisem v matčině hladové kundě. Výsledkem jeho úsilí bylo stupňující se sténání jeho matky.

Skutečnost, že to byl on, který způsobil, že jeho matka sténá slastí tímto způsobem ho tak vzrušila, že již nemohl přestat, ne teď. On útočil na její hebké ženství, co nejlépe mohl. Konec konců tato žena byla jeho matkou a on se snažil udělat ji šťastnou.

„Ach, ach, ach!! Pusť to do mě, drahoušku!! Och, bože, to je tak krásné!!“ křičela Gábina jako smyslů zbavená. Jan zrychlil tempo přirážení, dokud se nepřiblížil ke svému výstřiku. Jeho matka sténala slastí stále hlasitěji, ve skutečnosti přímo zvířecky ječela.

Jan miloval cítit, jak zasouvá svůj penis celou délkou dovnitř a cítil, jak se porost matčina pohlaví dotýká jeho ochlupení. Jeho zduřelá tvrdá varlata pleskala o její zadek a jeho ruce drtily její prsy a tiskly její vzrušením zvětšené bradavky.

Miloval laskání jejích prsů a toužil po tom, aby jej matka mohla ještě kojit. Dosáhl nyní úrovně vzrušení, v němž by měl svoji matku uspokojit. Miloval každý kousek jejího těla a chtěl by ho stále líbat.

„Ach, ach… Miláčku… Miláčku… Já už… Já už jsemmm!!“ křičela Gábina. „Nepřestávej prosím… Ještě… Šukej svoji maminku!!“

„Mami, měl bych si vzít gumu, já budu možná stříkat…,“ sténal Jan. „Ne, miláčku, nedělej to… Teď ne… Jen ho do mě tvrdě vrážej!! Teď už nemůžeš přestat! Mrdej mě!! Mrdej svoji matku, miláčku!!“

Gábina se svíjela v milostných křečích pod tělem svého syna. Ty přicházely i na něho, okolo jeho penisu se divoce stahovala a opět povolovala matčina pochva, což uspíšilo příchod jeho orgasmu.

Vlna extáze ovládla v tomto okamžiku Janovo tělo. Potom mocný výron jeho mladého horkého semene vystříkl z překrveného penisu a dopadl do její mateřské pochvy. Bylo to, jako kdyby její vagína dojila jeho penis a Jan miloval tento pocit.

Výstřik za výstřikem, jeho penis plnil hladovou díru jeho matky až po okraj a nakonec bílé chuchvalce semene vytékaly ven a tekly po matčině zadku dolů, jak Jan matku stále tvrdě mrdal.

Když jejich orgasmus odezněl, Jan klesl na svoji matku a položil svoji hlavu na podušku vedle ní, zatímco jeho penis sebou ještě trochu cukal v matčině kundě. Po chvilce svoji matku políbil vášnivým, několik minut dlouhým polibkem.

Potom Jan vytáhl svůj penis z matčiny uspokojené pochvy a řekl, jak nádherný byl jejich společný orgasmus. Další pramínky bílého spermatu vytékaly z matky ven a on cítil hrdost nad tím, jak dokáže uspokojit potřeby své matky.

Od té doby Jan a jeho matka sdíleli společně její velikou postel a souložili skoro každou noc. Jenom někdy používali gumu, a tak brzy poznali důsledky svojí neopatrnosti. Za čtyři měsíce po jejich prvním styku se Gábinčino břicho začalo nadouvat…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *