Oslava u kámošky

Ahoj, jmenuji se Simča a chci vám popsat mojí vlastně první zkušenost s mužem. Ne, že bych neměla s klukama žádnou zkušenost, ale vždycky šlo spíš jen o nějaké líbání a osahávání a taky občas něco proběhlo, hlavně při tancování a občas někdo někam zalez. Myslím, že jsem docela dost hezká a s klukama nemám problém, ale ti od nás jsou ještě takový puberťáci.

Stalo se to letos v létě, když moje kámoška, nebo spíš spolužačka slavila svoje 14-té narozeniny. Pozvala celkem dost lidí, jak ze třídy, tak i kámoše atd. Kromě jiného tam samozřejmě byli rodiče kámošky a hlavně její otec.

Na svůj věk 42let, celkem dost hezkej. On byl perfektní na rozdíl od její matky, ta fakt byla celkem nepříjemná a hlavně, když šel s některou z nás tancovat.

Když přišel pro mě hráli ploužák a on se na mě přitiskl tak, že jsem cítila úplně celý jeho tělo na mém a musím přiznat, že mě to celkem vzrušovalo a moc jsem se tomu nebránila a hrála si s představou jaký by to asi bylo, kdybych se s ním líbala a osahávala.

Jak jsme tak se ploužili, občas mě pohladil rukou po zadku a trochu víc mě přitiskl k sobě a já cítila jeho penis a tak jsem si řekla, že ho zkusím trochu provokovat. Fakt mě to moc vzrušovalo a tak jsem se začala trochu třít o jeho tělo a občas asi trochu nesměle, ho pohladila po jeho zadku.

Bylo to super, občas jak mě držel, mě pohladil prstama nenápadně na prsou a já jsem dělala jako že nic necítím. Občas něco při tanci prohodil, ale potom se mě zeptal, jestli by se mnou nemohl mluvit venku a jestli bych tam na něj nepočkala. Bylo mě jasný, že to nebude jen tak, ale souhlasila jsem.

Když přišel ven, řekl mě, že jsem moc krásná a že jsem ho při tom tanci vzrušila a jestli by jsme se spolu mohli někdy sami vidět. Řekla jsem, že se mě to taky moc líbilo a že klidně, ale jestli to není divný, aby jsme spolu někam chodili.

On na to, že asi jo, ale že se mu moc líbím a že by mě chtěl ještě někdy vidět, tak jsem souhlasila. Potom mě nabídl tykání a že se musíme políbit, když si potykáme a přitiskl mě k sobě a začal mě líbat a hladit po těle, vůbec jsem nevěděla co dělat, ale musím říct, že to nebylo vůbec nepříjemný.

Hladil mě po zádech, po zadku a potom mě začal hladit prsa a líbat na krku. Najednou mě vzal ruku a dal mě jí na svůj penis, teda přes kalhoty a řekl mě abych se přesvědčila, jak ho vzrušuju.

Strašně jsem se bála aby nikdo nepřišel, ale rukou jsem mu ho začala hladit přes ty kalhoty a on mě začal osahávat pod sukní a hladil mojí kundičku nejdřív přes kalhotky a potom pod nima a dělal mě to strašně krásně a já byla úplně mokrá. Potom mě řekl, abych na něj počkala v jeho pracovně, že se půjde podívat, jak to tam vypadá.

Čekala jsem asi 10 minut a potom přišel a zamknul nás u sebe v pracovně a začal mě znova líbat, osahávat a pomalu mě začal svlékat. Strašně jsem se bála, ale moc mě to vzrušovalo osahávat se s otcem mojí spolužačky, kterýmu je 42let a mě ještě v tý době bylo vlastně 13let. Zeptala jsem se ho jestli nás nebudou hledat a on, že řekl svojí ženě, že jde něco dělat do pracovny a aby ho nikdo nerušil a po mě, že se nikdo nesháněl.

Najednou, ani nevím jak jsem byla svlečená, jenom v kalhotkách a podprsence a on byl úplně nahej. Posadil mě na stůl a začal mě líbat po celém těle, sundal mě podprsenku a líbal moje prsa a potom začal lízat mojí kundičku, nejdřív přes kalhotky a potom mě je sundal a lízal mojí kundičku. Byla jsem úplně hotová, celá mokrá a nemohla se udržet a asi jsem i trochu vzdychala.

Potom vzal svůj penis a začal mě s ním jezdit po mojí kundičce a já mu říkala, že nesmíme souložit, že by mě matka zabila, ale on ať se nebojím, že nebudeme a jezdil mě s nim po celý kundičce od poštěváčku až k zadku a občas mě ho tam malinko strčil.

To bylo strašně krásný a já prožila ten nej, nej orgasmus. Asi to poznal, protože se mě zeptal jak se mě to líbilo a já, že to bylo krásný. Potom se mě zeptal jsem jsem to už klukovi někdy udělala rukou a já že ještě ne a tak mě vzal mojí ruku a já mu ho začala honit.

Po chvíli se mě zeptal jestli bych ho nechtěla vzít do pusy. Moc se mě nechtělo, ale on, že to má strašně rád a jestli bych to pro něj neudělala a tak jsem si klekla na zem a začala mu ho lízat a hladit a potom si ho vzala do pusy a dělala mu to pusou, tak jak mě řikal.

Držel mě za hlavu a hladil ve vlasech a já mu ho kouřila. Najednou jsem cítila jak se napíná a on začal stříkat, jen tak tak jsem ho stačila vyndat z pusy a on mě postříkal obličej a taky prsa.

Bylo to všechno moc krásný, ale já jsem z toho byla úplně vedle. Od té doby si voláme a občas se stýkáme a děláme si to spolu a čekáme až mě bude 15let a budeme moct dělat úplně všechno, moc se na to těšim…


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *