Za svitu měsíce

Byla krásná, ležela vedle mě a spala. Její obnažená hruď se zvedala v rytmu jejího dechu. Měsíc, který do lůna naší lásky hleděl celou tu dobu co jsme dali propuknout naším vášním, zvolna ubýval.

Nebyla ani půlnoc a já zase zatoužil po sladkostech lásky. Stáhl jsem z ní deku a hleděl na její krásné tělo třpytící se v závoji měsíčního světla. Přejel jsem prsty žlábkem mezi prsty, přes pupík až k mušličce.

Zachvěla se a vzdychla, ale stále spala. Zabrousil jsem prsty do její mušličky a jemně tiskl. Projel jí opět nepatrný třes a její bradavky ztvrdly. Nechtěl jsem ji probudit, chtěl jsem si s ní hrát… Jazykem jsem kroužil kolem jejích bradavek. Její bradavky ztvrdly. Sál jsem je a jednou rukou stále brousil v její mušličce.

Vzal jsem její nohy a lehce je roztáhl. V té chvíli se pohnula a roztáhla nohy ještě víc. „Spí nebo si se mnou hraje?“ Krouživými pohyby jsem se dostal prstem až dovnitř a přidal další prst. Její broskvička zvlhla. Chvíli jsem si tak hrál. Rozevřel jsem ji prsty a špička mého jazyku po chvilce zamířila do dírky…

Vlhkost její broskvičky byla jak bezmezná voňavá studánka. Lehce jsem kroužil kolem vchodu mušličky a občas špičkou jazyka zabrázdil přes poštěváček. Vždy vydechla a prohnula své tělo. Byl jsem vzrušený, ale vstoupit do ní jsem se neodvážil. Nechtěl jsem ji probudit a tak jsem dál sál, laskal a kmital jazýčkem po vzrušené mušličce.

Když už se celá kroutila, zastavil jsem. Chvíli jsem se na ni díval. Ležela tam krásná nahá bohyně, na jejíž tělo dopadaly paprsky měsíčního světla.

Vzpamatoval jsem se z okouzlení a pokračoval ve vášnivé noční hře. Naslinil jsem si prst a opět polehoučku potichoučku vklouzl do horoucí štěrbinky, přidal jsem druhý prst lehce jimi pohyboval.

Bohyně u jejíž nohou jsem klečel opět rozvlnila své tělo slastí. Prsty jsem se snažil nahmatat bod vesmíru a druhou rukou se jen jako by náznakem dotýkal poštěváčku, čímž jsem z ní vyloudil nádherné vzdechy.

Najednou přitáhla roztažené nohy k sobě a sevřela mou ruku mezi stehny. Prohnula se v zádech a její tělo se zachvělo orgasmem.

Byl to tichý klidný a neskutečné nádherný pohled na mou lásku. Slast se jí rozlila celým tělem, všechny svaly dohnané k tomu největšímu vypětí povolily, já z mé bohyně jemně vyklouzl mokrými prsty, lehl si neslyšně zpátky vedle ní a nebýt toho, že mé vzrušení bylo víc než patrné, nikdo by nevěřil, co jsem tu právě prožil…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *