Kamarádka Lenka

Seděly jsme s Lenkou na lavičce, tiskly se k sobě, prohlížely hvězdy a čekaly na kluky. Ti ale nejspíš dostali strach a nepřišli.

Lenka se o mě opírala a já cítila vůni jejích vlasů. Náhle mě něco strašně přitahovalo k ní a cítila nutkání obejmout ji kolem ramen.

Po krátkém váhání jsem to udělala. Lenka po mně koukla a pak se ještě trošku víc přitiskla ke mně. Vtom jsem ucítila její ruku, jak klouže po mém stehně k rozkroku. Teď už beze slov jsme se dotýkaly jedna druhé. Nakonec jsem oběma rukama masírovala její malé prsa a ona prstila mou pipku.

Nevím, která z nás byla aktivnější, ale naše rty se dotkly v dlouhém polibku a jazyky spolu začaly zápasit. Cítila jsem, jak moje broskvička teče a promáčené kalhotky se na ni lepily. Také Lenka hlasitě dýchala a její bradavky trčely jako dva hroty.

Vsunula jsem ruku do jejího rozkroku a narazila na mokré kalhotky. Obě jsme přestaly vnímat okolí a oddávaly se vzájemným dotykům.

Odhrnula jsem mokrý pásek jejich kalhotek a dotkla se horkých pysků. Můj prst mezi ně lehce vklouzl. Vytáhla jsem ruku a jazykem ochutnala její šťávu, která na něm ulpěla. Také Lenka s chutí olizovala své prsty. Toto nás ještě víc vzrušilo.

Dlouze jsme se líbaly a naše prstíky kmitaly v našich mokrých kundičkách. Netrvalo to dlouho a obě jsme se chvěly v orgastické křeči.

Ještě chvilku jsme se k sobě tiskly a tiše vzdychaly. „Přijď zítra odpoledne k nám,“ pošeptala mě nakonec Lenka a zmizela. Taky já spěchala domů, byla už úplná tma. V duchu jsem stále prožívala uplynulý večer a těšila se na zítřejší odpoledne.

Druhý den jsem nemohla dočkat konce školy. Konečně! pospíchala jsem domů a v rychlosti se osprchovala, oblékla a s roztřesenýma nohama spěchala k Lence.

Otevřela dveře a s úsměvem mě zvala dál. „Neboj, naši mají odpolední a brácha je pryč,“ oznámila mně a tlačila do svého pokoje.

Sotva jsme vešly, objala mě a políbila. „Nemohla jsem se dočkat,“ přiznala se pak. Pomalu jsme se líbaly a svlékaly se. Nakonec jsme jen v ve spodním prádle usedly na postel.

Vůbec mně nevadilo, že se mazlím s dívkou, moje mysl byla úplně mimo. Jen ruce a tělo poslouchaly povely mé touhy. Rozepnula jsem Lence podprsenku a pohladila její prsa. Jazykem jsem se dotýkala tuhých bradavek, které se ještě trošku zvětšily. Cítila jsem její vůni, která mě burcovala.

Netrvalo dlouho a obě jsme byly úplně nahé. Ležely jsme na posteli a líbaly se. Naše jazýčky se spolu dotýkaly a když jsem sáhla Lence do rozkroku, mé prsty jako by se ponořily do studánky. Její horká pipka byla horká a mokrá.

Lenka podobně prstila mou kundičku. Rychle jsme dýchaly a tiše sténaly slastí. Pak jsem přivoněla k ruce. Nádhera. Jemně jsem ji olízla. Chutnala báječně. Mé vzrušení dosahovalo vrcholu.

Když se pak Lenka otočila, klekla si nad můj obličej a začala dráždit mou pipku, neodolala jsem a vnořila jazyk mezi její lesklé pysky. Opět ta vzrušující chuť. Jemně jsem olizovala pysky a poštěváček. Lenka mně oplácela stejně.

Když se mé tělo začalo chvět a já pomalu ztrácela vědomí, také Lenka přitiskla klín na můj obličej a vzápětí jsem obě současně hlasitě zasténaly a naše těla se chvěla ve společném orgasmu. Nádhera…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *