V práci

Vedoucí mě požádal, jestli mohu zůstat na přesčas, dodělat nějaké tabulky. Měla jsem volno, doma mě nikdo nečekal, tak jsem souhlasila.

Odpoledne se kanceláře vyprázdnily a já se ponořila do práce. Uběhly asi tři hodinky a já byla pomalu hotová. S prací i se silami. Ještě poslední kontrola výsledků a hotovo. Opřela jsem se pohodlně, uvolnila se a náhle jsem pocítila obrovskou potřebu uvolnit se i vnitřně.

Automaticky jsem najela na PC do erotických stránek, prohlédla jsem si několik obrázků a dala se do čtení vzrušujících povídek. Rukou jsem si hladila pod sukní přes kalhotky svou kočičku, která zvlhla a dožadovala se intenzivnějších dotyků.

Poposedla jsem a při tom si stáhla kalhotky. Cítila jsem, že to musím udělat a potřebovala jsem něco na pomoc. Bloudila jsem pohledem kolem a nakonec jediná odpovídající věc byl lak na vlasy, stojící u zrcadla. Už jsem jej držela v ruce.

Prsty kmitaly kolem poštěváčku a spray pomalu klouzal dnem napřed do mé dírečky. Mé vzrušení narůstalo a právě v okamžiku, kdy se mě začal točit okolní svět a začala jsem hlasitě vzdychat, jsem zahlédla u dveří místnosti postavu.

Poznala jsem nočního vrátného, kterého sem přivábilo světlo. Stál tam asi delší dobu, oči upřené na mě a rukou si v poklopci mačkal svého stojícího pomocníka.

Když viděl, že ho vnímám, přistoupil ke mě a nabídl mně ho. Jedním pohybem jsem mu rozepla kalhoty a stáhla je i se slipy na kolena. V tomtéž okamžiku jsem vsála jeho kolík do úst a jazykem ochutnala jeho slanou chuť.

Přitiskl se a vrazil mně ho až k mandlím. Rukou jsem mu mnula pytlík, druhou jsem si hrála s poštěváčkem. Cítila jsem, že musím dostat jeho úd do své dychtivé kundičky.

Pomalu jsem vstala a přitiskla se k němu. Cítila jsem jeho úd, který se opíral o můj pupík. Jednou rukou jsem ho chytila kolem ramen a zvedla jsem nohu, druhou rukou jsem namíříla jeho úd k mé pipce.

Pozvedl mě, opřel o zeď a jemně vsunul žalud mezi mé vlhké pysky. Několikrát se prohnul a když se ujistil, že je správně, zarazil do mě kolík až po kořen, jen jsem vzdychla. Visela jsem na něm a on mě divoce píchal.

Po chvilce se mnou kolem boků přešel ke stolu, položil mě na něj a s mými koleny na ramenou mě začal divoce píchat. Jeho pytlík pleskal o můj zadeček a já se snažila mu kontrovat. Svět se se mnou točil a já hlasitě vykřikovala svůj orgasmus. On byl k neutahání a jel jako mašina. Já se přenášela na vlně orgasmů z jednoho do druhého.

Náhle ze mě vytrhl svůj píst a dlouhými kapkami polepil moje prsa a břicho bílým lepem. Stále beze slov si natáhl kalhoty a zmizel na chodbě. Já se ještě chvilku klepala vysílením na stole…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *