Maminčin malý muž III.

Ale zpět do přítomnosti… Ze vzpomínání jí vyrušil příchod jejího velkého chlapce, nesoucího víno a jointa. Byl nahý a jeho nádherný pták trčel před ním jako stožár, na špičce vlhký očekáváním. Alicí projela elektrická vlna touhy a chtíče.

„Ach ty můj maličký, vidím jak se nemůžeš dočkat matčiny pochvy. Ale ještě předtím se trošku napijeme a pokouříme, abychom si to náležitě užili. A pak si trochu pohraješ s mými prsy z kterých ti za odměnu dám trochu sladkého mlíčka!“ vrněla Alice.

Když vypili trochu vína a vykouřili spolu jointa, stáhla Alice synka na sebe. Pak mu nabídla svoje plné prsy a Slávek sál a cucal jako když byl malé miminko.

„Ano zlatíčko, to je ono, jen dělej mamince krásně. Cucej mně a vyzkoušej taky, jak jsem již mokrá!“ chválila Alice synka a položila si jeho ruku mezi svoje stehna.

Když si Slávek dostatečně pohrál s matčinými prsy, položila jej vedle sebe na postel, sama se rozkročila nad něj a nasedla na jeho trčící penis. Cítila jak synkův mohutný penis pomalu vniká do jejího těla a když se její pochva vyrovnala s tím obrem v sobě, počala svůj oblíbený tanec.

Slávek si přitom hrál s matčinými prsy tak svůdně se houpajícími nad ním. S potěšením tiskl ztopořené bradavky mezi prsty a pozoroval jak z nich odkapává matčino mléko. Věděl, že tím jen zvyšuje matčinu slast a netrpělivě čekal na slast přicházející z jeho orgasmu.

Někdy však vyvrcholila jeho matka sama, protože se blížil příchod jejich otce a ona by si již nestačila vypláchnout pochvu. Slávek pak musel na svoje uspokojení počkat až po něm. Ale jemu to zase tak nevadilo, co více si mohl ve svých 15 letech přát, že?


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *