Tátova milenka

Bylo mi sedmnáct, naši byli rozvedení, já žil s tátou a puberta se mnou mlátila ostošest. Nějaký ten sex už jsem za sebou měl se stejně starýma holkama, ale nebylo to ono. Ne že by mě to nebavilo, ale holky se pořád bály otěhotnění, nechtěly zkoušet nic nového, jen šup do postele, rychle si zapíchat a to bylo všechno. A přitom já měl spoustu různých nápadů a neustálou chuť na sex.

Jednou odpoledne, bylo to v červnu, za mnou táta přišel a zeptal se mě, co bych řekl na to, kdyby si přivedl domů přítelkyni. Moc se mi to nelíbilo, představoval jsem si nějakou pětačtyřicetiletou ženskou s vytahanýma kozama, jak mě bude komandovat, ale tátovi jsem řekl, že mi to nevadí.

Asi za týden jsem přišel domů ze školy a viděl jsem v předsíni ženské botky. Vešel jsem dál a to, co jsem uviděl, mě doslova ohromilo. V obýváku na gauči seděla sympatická žena kolem třiceti, trošku pevnější postavy s velkýma kozama a jak jsem později zjistil, i s krásnou prdelí a usmívala se na mě. Vstala, řekla, že táta na chvíli odběhl do obchodu, že ona se jmenuje Markéta a dala mi pusu na rty na přivítanou. Chvilku jsme si povídali a pak přišel táta domů. Markéta už u nás zůstala.

Asi za měsíc, byly už prázdniny, táta odjel na týden na služební cestu. Večer jsem se najedl a odešel jsem do svého pokoje s tím, že jdu dívat na televizi. Tam jsem dal do videa pornokazetu, lehl si na postel a začal si ho honit. Najednou se otevřely dveře, v nich stála Markéta a já už se nestihl zakrýt, a tak jsem tam s mým velkým ztopořeným ptákem venku a zíral na ni.

Myslel jsem, že mi bude nadávat, ale místo toho přišla blíž ke mně a zeptala se, kdy jsem naposledy spal s nějakou holkou, když si ho tady teď sám honím. Nezmohl jsem se na slovo, ale ona na nic nečekala, vzala mého ptáka do ruky s tím, že mi mi klidně pomůže, ale nesmím nic říct tátovi.

Já jen přikývl a ona začala. K jejím rukám se po chvíli přidaly i její ústa a jenom blaženě vzdychal. Za chvíli jsem cítil, že už budu, semeno se už už tlačilo ven, když v tom Markéta přestala s tím, že je ještě brzo na výstřik.

Vstala z postele, začala se svlékat a já si se zájmem prohlížel její tělo. Měla krásné velké kozy a nádhernou prdel. Kundičku měla vyholenou krásně do hladka. Lehla si vedle mě na postel a řekla mi, abych ji vylízal.

I když jsem to nikdy nedělal, neváhal jsem a dělal jsem, co jsem mohl. Ona si při tom mastila poštěváček a za chvíli mi vytekla na jazyk. Spokojeně se usmála, přitáhla si mě k sobě, sama si můj naběhlý penis nasadila na kraj kundičky a pleskla mě vší silou po zadku. Já jsem se prohnul a můj pták do ní naráz zajel.

Neváhal jsem a bušil do toho ze všech sil. Ona mi mačkala zadek, drápala záda, kousala mě do krku a nahlas sténala. Po pár minutách divoké jízdy jsem se do ní vystříkal.

Vytáhl jsem penis ven a ona mi poručila, abych si lehl na záda a lehla si na mě – pokračovali jsme v poloze šedesát devět. Semeno jí vytékalo z kundičky a já všechno slízal. Ona se přitom znova udělala.

Pak jsme si na chvíli lehli vedle sebe na postel a odpočívali. Na obrazovce se zrovna odehrávaly scény s análním šoustáním a mně se pták začal pomalu zase stavět. Všimla si toho a zeptala se, jestli bych chtěl něco takového taky zkusit. Přikývl jsem a ona mi řekla, ať zůstanu ležet a nechám všechno na ní.

Trošku si prsty projela svoji mokrou kundu, pak mě začala kouřit a důkladně mi ptáka naslinila. Po chvíli na mě nasedla, natlačila se svojí prdelkou na můj penis a pomalu dosedala. Bylo to něco neskutečného, něco takového jsem ještě nezažil. Její těsná horká prdelka a můj velký pták v ní – byl to nádherný pohled.

Pomalu se rozpohybovala a po chvilce už jezdila nahoru a dolů opravdu jako na koni. Pak se s výkřikem udělala, slezla ze mě a začala mě kouřit. Já se jí důkladně vycákal do pusy a ona všechno spolykala. Nakonec si lehla vedle mě, přitiskla se ke mně a řekla mi, že když budu chtít, ukáže mi toho mnohem víc, ale budu se muset taky snažit…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *