Lekce pro syna IV.

V pondělí jsem se vrátil ze školy dřív než moje sestra. Seděl jsem před TV a díval se na hudební pořad pro mladé. Sestra přišla asi za hodinu po mně.

„Ahoj Edo, je máma doma?“ byla její první otázka místo pozdravu. Otočil jsem k ní hlavu a při pohledu na ní jsem cítil, jak mi tvrdne penis a tlačí mě v kalhotách.

Moje sestra měla na sobě přiléhavé tričko v němž se svůdně rýsovaly její kozičky s bradavkami jako ostré hroty. Civěl jsem na ně několik vteřin a přemýšlel, jestli budou jednou také tak velké jako matčiny, když mě její hlas probral z mého erotického snu.

„To mně nemůžeš odpovědět?“ opakovala sestra netrpělivě otázku. „Jo, promiň, omlouvám se. Mamka poslala SMS, že se vrátí okolo 9 hodiny večer,“ odpověděl jsem a jen nerad opustil očima její tričko.

Julie praštila s taškou na zem, pověsila si červenou bundu na věšák a přisedla si ke mně na gauč. „Ještě jsem neměl možnost se tě zeptat, jestli s tebou mamka mluvila té sobotní noci?“ zeptal jsem se zvědavě.

„Ano, mluvila. A s tebou?“ vrátila mi otázku. „Ano, a co ti říkala?“ zajímal jsem se dál. „No, ptala se mě jestli si myslím, že bych měla začít používat prášky, však víš jaké, kluci a souložení a tak.“

Začala mi vyprávět co všechno jí matka říkala. Moc jsem jí neposlouchal, zajímal mě víc pohled na její trochu průsvitné, přiléhavé bílé tričko, v němž tak provokativně prosvítaly dva malé kopečky prsů. Penis mi začal opět pulzovat při tom pohledu. Oči sjely na její štíhlé nohy a vzhůru na stehna, jen z malé části kryté krátkou sukénkou.

Julie seděla s nohou přes nohu, sukénka vyhrnutá až nahoru a stehna skoro nahá. Vzpomněl jsem si na náš sobotní večer, sklonil jsem k ní hlavu a políbil, zatímco mojí levou ruku jsem položil na její stehna a pomalu po něm jel až do jejího klína, na její nejintimnější místo.

Julie byla zaskočena mým počínáním a trochu sebou cukla, když se moje rty dotkly jejích. Trochu mě odstrčila, pak se otočila tváří k televizi. Pak opět pohlédla na mě a její oči se leskly. Věděl jsem, že se jí moje doteky i polibek líbí.

Neváhal jsem a pravou rukou jsem jí objal okolo ramen, přitáhl k sobě blíž a začal znova líbat. Zavřela oči a začala mi polibky vracet. Jazykem jsem jí donutil otevřít ústa a vnikl do nich a naše jazyky se dotýkaly a proplétaly v divokém souboji. Levou rukou jsem zajel pod těsné tričko a začal přes tenkou látku její podprsenky hladit její tvrdá prsa.

Byla úplně jiná než matčina, menší ale tvrdá jako jablíčka, s ostrými hroty bradavek třesoucími se pod dotyky mých prstů. Zatímco matčin prs jsem musel uchopit do obou dlaní, sestřina kozička se mi vešla lehce do jedné. Snažil jsem se strčit prsty pod podprsenku, ale byla příliš těsná, takže jsem se tam nemohl dostat.

Byli jsme oba již úplně vzrušení, Julie začala tiše sténat a vzdychat, když jsem špičkami prstů hladil její bradavky přes podprsenku a mnul je mezi prsty. Ztvrdly jako kámen a jako zázrakem zdvojnásobily svojí velikost. Snažil jsem se jí jednou rukou stáhnout tričko, ale nešlo to.

Julie si sama beze slov, a aniž mě přestala líbat, stáhla tričko přes hlavu a odhodila jej na zem. Zůstala tak jen v podprsence do které jsem se marně prodíral a chvěla se touhou stejně jako já. Podstrčil jsem pod ní ruku a našel knoflíček její podprsenky. Jakmile jsem jej uvolnil, podprsenka povolila a její osvobozené prsy vystřelily vzhůru.

Ležela bez hnutí na gauči když jsem začal líbat její kozičky a růžové bradavky. Chutnaly nádherně a Julie sténala když jsem jezdil jazykem okolo nich, zatímco můj penis již zcela ztopořený tlačil na mé kalhoty jakoby je chtěl protrhnout.

Moje ruka sjela po jejím stehně přímo do jejího ještě neochmýřeného klína a začal jsem hladit vystouplou buchtičku přes tenkou látku kalhotek. Byla již úplně promočená, jak se sestřina kundička probouzela a dožadovala uspokojení. Nakonec jsem odtáhl látku kalhotek stranou a uvolnil tak cestu mým prstům přímo na její kundu.

Dotkl jsem se prsty přímo sestřiny kundy, tak malé a těsné proti matčině, ale stejně horké a mokvající. Julie zasténala a její ruka sjela do mého klína. Začala se chvět a kroutit když moje prsty hladily odulé hedvábné pysky její buchtičky a když jsem objevil výstupek poštěváčku, vyjekla jako při zásahu elektrickým proudem

„Edo, co mi to děláš?“ zeptala se chvějícím hlasem. „Líbí se ti to? Mamka tomu přece říká masturbace!“ odpověděl jsem jí hlasem stejně rozechvělým a vsál do úst její pravý prs.

„To se mi líbí!“ vyjekla když jsem znova pohladil její poštěvák. „Nemám přestat?“ zeptal jsem se jí. „Já nevím, nejsem si jistá co mám dělat!“ odpověděla se zavřenýma očima. Vypadala celá zmatená.

„Pamatuješ na sobotní večer?“ zašeptal jsem jí do ucha horkým dechem, zatímco jsem dál mnul její chvějící se poštěváček svými prsty. „Ty myslíš ve tvém pokoji?“ odpověděla stejně tiše otázkou. „Ano, v mém pokoji, když jsi měla můj penis v ruce,“ připomněl jsem jí.

„Pamatuji se a moc se mi to líbilo!“ odpověděla upřímně. „Jestli chceš, můžeme si to zopakovat!“ navrhl jsem jí. „A tobě by nevadilo, že nás matka uvidí?“ zeptala se překvapeně. „Nezapomeň na ten její vzkaz,“ uklidňoval jsem ji.

„Dobře, jestli chceš, tak já si budu hrát s tvým penisem,“ souhlasila nakonec. „Ne, já tě chci lízat a pak tě chci mrdat!“ pomyslel jsem si, ale odpověděl jsem něco jiného. „Tak jo, když se ti to líbilo…“

„A co po tom? Vždyť jsem skoro nahá?“ zajímala se. „Uvidíme, co bude dál!“ odbyl jsem její všetečné dotazy. „A myslíš, že je to správné?“ nedala se. „Jo, myslím!“ odsekl jsem již vztekle. „A neměli bychom se svléknout?“ zeptala se sestra k mé radosti…

Rychle jsme se svlékli a lehli si vedle sebe na postel. Sestra opět sevřela můj penis do ruky a začala jej pomalu honit sem a tam, až jsem cítil jak tvrdne a tvrdne. Přitom mě líbala na rty a její jazyk jezdil v mých ústech sem a tam. Pak jsem se jí vyvinul a zeptal se: „Nemyslíš, že je ještě něco jiného co bys mohla také líbat?“ Postavil jsem se před ní.

„Co tím myslíš?“ zeptala se rozpačitě. Nic jsem neřekl a jen tak před ní stál s penisem trčícím dopředu jako kopí. Pohlédla na něj a v očích jí zasvitlo…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *