Lekce pro syna V.

„Snad nemyslíš tvůj penis?“ zeptala se a pohlédla na mně svýma hnědýma očima. „Ano, proč ne?“ odpověděl jsem klidně. „No protože to se přece nedělá!“ odpověděla Julie a nespustila oči z mého ztopořeného penisu. „Ale dělá, máma mi to včera dělala!“ šokoval jsem ji přiznáním.

„Co? Kdy? To jako máma strčila tvůj penis do úst?“ ptala se nevěřícně. „Ano, včera ráno, než jsi se probudila. Chtěla mi ukázat některé věci ze sexu s děvčaty,“ prozradil jsem jí a ona na mě nevěřícně zírala.

„Počkej, to chceš říci, že jste s mámou dělali sex?“ znovu se ptala, zcela vyvedená z míry. „No ano, říkala tomu mrdání a bylo to nádherný. A taky říkala jak to mám udělat, abych ti neudělal dítě když budeme spolu mrdat,“ šokoval jsem ji ještě víc.

„Chceš říci, že budeme spolu taky to… mrdat?“ ptala se s očima vyvalenýma. „No a proč ne? Víš jak se mi to líbilo?“ klidně jsem odpověděl. „Ale já ještě neberu ty tabletky jak říkala máma!“ upozornila sestra. „To nevadí, já nebudu stříkat do tebe.“ uklidňoval jsem ji.

„Nebudeš stříkat? Co stříkat?“ ptala se hloupě. „No to přece znamená, vystříknout sperma a tím udělat v břiše dívce dítě! Copak ti to máma neříkala?“ vysvětloval jsem jí. „Ale já nebudu stříkat do tebe, neboj,“ znova jsem jí uklidňoval.

„Tak dobře, tak co budeme dělat?“ ptala se zvědavě. „Tak jestli chceš, můžeš začít líbat můj penis,“ odpověděl jsem a lehl si na záda. Sestra se nade mnou sklonila a bojácně přitiskla rty na můj penis.

„Takhle?“ zeptala se. „No musíš ho líbat a lízat a pak taky cucat a celý strčit do úst a jezdit po něm sem a tam. Tak to dělala máma!“ snažil jsem se jí vysvětlit ten jednoduchý princip.

Znova se sklonila a začala penis líbat a olizovat jazykem a já čekal, kdy to začne být jako když mi to dělala máma. Julie se snažila seč mohla, což se projevilo na penisu, který se začal ještě více zvětšovat a tvrdnout, což se jí začalo líbit.

Odhodlávala se čím dál víc až nakonec otevřela ústa a vsála penis do nich. Chvilku to trvalo než se s tím vypořádala, ale pak na to přišla a za chvilku již začala penis cucat a sát jaké máma.

„Jo, to je ono! Už to začínáš umět jako máma!“ řekl jsem a sestra se snažila čím dál líp. K cucání přidala i ruce, kombinovala cucání s honěním a přitom si hrála s mými varlaty a líbilo se jí to čím dál víc tak jako mně.

„Tak jak se ti to líbí teď?“ zeptala se zbytečně, protože moje vzdychání a sténání odpovídalo za mne. Ale to jsem již cítil jak ve mně stoupá napětí a slast narůstala do nesnesitelnosti. Snažil jsem se kontrolovat abych nevystříkl, ale nezvládl jsem to.

„Kruci, já asi budu stříkat!“ vykřikl jsem, ale pozdě. Než jsem stačil Julii varovat, můj penis v jejích ústech nečekaně explodoval a první, ta největší salva semene dopadla do jejího hrdla, až se zakuckala a vyplivla penis ven.

„Co to děláš!“ ptala se překvapeně, zatímco můj penis sebou v její ruce cukal a vystřikoval další a další horké várky semene na její tvář a hruď. „No stříkám sperma!“ snažil jsem jí vysvětlit, ale milostná křeč způsobila, že mně vůbec nerozuměla. Dívala se jenom zblízka na můj penis v její ruce a s údivem sledovala jak z jeho špičky při každém cuknutí vystříkne bílá tekutina.

„Co to je?“ ptala se znova a tiskla můj penis v dlani. „Promiň, že jsem tě nestačil varovat dřív. Takhle muž stříká semeno a je to ten nejkrásnější pocit na světě, jaký jsem kdy poznal,“ řekl jsem již trochu vzpamatovaný.

Julie si prohlížela postříkanou hruď, setřela trochu sperma na prsty a opatrně olízla. „Hmmm, docela dobrý. Líbilo se mi jak tvůj penis stříkal a tvoje sperma chutná taky dobře,“ řekla a zasmála se.

Seděla na posteli s nohama na zemi stehna roztažená a mezi nimi byla vidět její kundička. Stál jsem před ní, díval se na ní a cítil, jak se můj penis začíná opět probouzet. „Jsem nějak vyprahlý, asi se budu muset osvěžit,“ řekl jsem a díval se na její kulatý kozičky. „Tak mi taky přines skleničku, já mám taky žízeň,“ řekla Julie.

Klekl jsem před ní a strčil hlavu mezi její nohy. „Hej, co to děláš!“ zvolala překvapeně. „No chci se trochu osvěžit, přeci!“ řekl jsem, uchopil jí za zadek a přitiskl hlavu mezi její nohy. „Noo, já myslela, že jdeš do kuchyně pro vodu…?“ začala říkat, ale slova jí zamrzla uprostřed věty, když ucítila, jak se můj jazyk dobývá do její kundy.

Její holá pochva byla jako stvořená pro lízání a cucání, během chvilky byla horká a mokrá jako včera matčina, ale mnohem těsnější pro můj jazyk. Snažil jsem se dělat vše jak mě máma včera učila a Julii se to muselo strašně líbit.

„Bože, co to děláš? Ach, áááách, to je krááása, jooooj, ano, ještě, ještě nepřestávej!“ začala sténat slastí když se můj jazyk vtlačil do její kundy a kmital v ní sem a tam. Druhou rukou jsem její kundu hladil a pak jsem začal prsty třít malý poštěváček, reagující chvěním na moje počínání.

To již Julie křičela a sténala úplně nahlas. „Dobrý Bože, Edooo, Edíííku, ach, to je krása, nepřestávej, prosím tě nepřestávej!“ kvílela a její ruce uchopily mojí hlavu a tiskly jí vší silou do svého klína.

Vzpomněl jsem si, jak i moje máma kvílela a svíjela se slastí když jsem jí přivodil její orgasmus a chtěl jsem to samé udělat i sestřičce. Můj jazyk kmital v její pochvě, prsty si hrály s její klitorisem a její ruce rytmicky tlačily mojí hlavu do klína. Z jejích úst již vycházely zcela neartikulované zvuky, jak se blížil její orgasmus. Něco se snažila křičet, ale nebylo jí vůbec rozumět.

Náhle se její tělo vzepjalo jako při zásahu elektrickým proudem a z její kundy vytryskl na má ústa výstřik jejích šťáv a za ním další a další. Bože, ona stříkala skoro jako já! pomyslel jsem si, zatímco její tělo se svíjelo a prohýbalo jako při nějakém záchvatu.

Lízal jsem a mrdal jí jazykem dokud se její tělo úplně nezklidnilo a nekleslo zpět na záda. Úplně zmlkla jako by ztratila vědomí. Naposledy jsem políbil její mokrou kundu a pomalu vstal.

Jak jsem vstal, můj penis sebou zaklimbal a připomněl se. Viděl jsem jak je ztopořený a tvrdý. Pohlédl jsem na sestru ležící na posteli s roztaženýma nohama a odpočívající po předchozím orgasmu, oči zavřené. Pomalu jsem se spustil na ní a než se vzpamatovala ležel jsem na jejím těle, penis v ruce a hledal její kundu.

Přisadil jsem žalud do rozevřeného vchodu sestřiny kundy a nedočkavě vsunul penis dovnitř. Byla úplně mokrá a penis do ní zajížděl docela snadno, dokud nečekaně nenarazil na nějakou překážku. Netušil jsem, že je to panenská blána, bránící mému penisu v cestě do sestřina těla.

„Ácch, co to děláš, vždyť to bolí!“ vyjekla sestra. „No chci do tebe vrazit penis jako do mámy, ale nejde to, podívej,“ zvolal jsem zoufale. Opět jsem se snažil penis dostat hlouběji do její pochvy ale odpovědí mi byl pouze sestřin křik.

„Ááááá, to bolí, nech toho!“ křičela zoufale a snažila se mně ze sebe odstrčit. Bylo však již pozdě. Zkusil jsem ze všech sil vrazit můj penis do její pochvy, její panenská blána náhle povolila a já zajel až na doraz.

Julie divoce vykřikla a její tělo se vzepjalo bolestí vzhůru. Její nehty se mi zaryly do zad a zanechaly po sobě krvavé stopy. To jsem se již snažil začít v sestřině kundě jezdit sem a tam jako předtím v matčině a ačkoliv Juliina kunda byla mnohem těsnější, šlo to čím dál lépe.

Cítil jsem jak se hroty jejích prsou dotýkají mé hrudi jako dvě tvrdé hrozinky a sestřino bolestné sténání se postupně měnilo ve vzdychání a sténání blahem a rozkoší.

Měnil jsem rytmus mrdání, chvilku rychle a hluboko, chvilku pomalu a jen na krajíček, už jsem přišel na ty různé způsoby a moc se mi to líbilo stejně jako Julii, která jako první dosáhla svého orgasmu.

Přišlo to na ní nečekaně, protože netušila o co jde a co se vlastně děje. Cítil jsem jak se její kunda začíná divně svírat a cukat na mém penisu a vzápětí Julie divoce vykřikla a její tělo se znova vzepjalo jako když jsem jí zbavoval panenství.

Tentokrát její křik nebyl bolestný ale plný slasti, jako když jsem jí lízal kundu. Opět jsem cítil jak z ní vystřikují pramínky jejích šťáv a její klín přirážel na můj penis jako zběsilý. Když se začala uklidňovat, cítil jsem že se blíží i můj výstřik.

Tentokrát však Julie jako by něco tušila, začala varovně křičet. „Ne abys stříkal do mě!“ volala když pozorovala jak se můj dech zrychluje a ztrácím nad sebou kontrolu.

Mrdal jsem jí ze všech sil a vydávali jsme přitom takový hluk, že jsme přeslechli zvuk otevírajících se dveří, v kterých se k našemu úleku objevila máma. „Bože, máma přišla!“ zvolala sestra, která si jí konečně všimla. Ale ve stejné chvíli jsem vykřikl i já: „Už budu stříkat!“ a cítil jsem jak se mi začíná semeno drát z těla ven.

„Ach ne, ne do mě, nesmíš do mě!“ křičela zoufale Julie z obavy, že jí udělám dítě. „Vyndej ho, rychle ho vyndej!“ zvolala máma v okamžiku, kdy jsem již penis vytáhl a první salva mojí lávy dopadla na sestřinu pochvu. V příštím okamžiku se matčina hlava sklonila a se slovy: „Neboj se Julie, já se o něj postarám!“ a strčila si můj cukající se penis do úst, kam jsem jej zcela vyprázdnil.

Matka z něj pečlivě vysála všechno do poslední kapky a pak jej zrovna tak pečlivě olízala stejně jako sestřinu postříkanou pochvu. „Však sama poznáš, jaká to je pochoutka, takové mladické semeno!“ řekla pak se šibalským úsměvem. „No je vidět, že jsem přišla akorát, jako bych to tušila, co tady vy dva budete dělat. Tak zítra půjdeme raději Julie k doktorovi pro ty pilulky a navíc mi slibte, že to beze mne nebude opakovat. Chci být raději u toho než něco hloupého provedete. A taky si chci něco užít, když už vás musím zaučovat sama!“ dodala s úsměvem.

Od toho dne jsme si užívali společného sexu dokud se naše cesty nerozešli. Já jsem se oženil s tvojí mámou, které jsem také všechno řekl a je pravda, že se pokaždé při naší návštěvě u babičky společně pomilujeme a všem se nám to líbí. Tak to je můj příběh o tom, jak jsem začínal se sexem, Honzíku!“ ukončil jsem své dlouhé vyprávění.

Honzík na mě hleděl svýma velkýma hnědýma očima a mlčel. Všiml jsem si, že ten příběh našeho syna vzrušil, protože mu s pyžama vykukoval jeho ztopořený chlapecký penis. Pak se synův pohled stočil ke dveřím jeho pokoje a tam stála moje žena, košili vyhrnutou vzhůru a divoce masturbovala.

„Miláčku, myslím, že znám lepší způsob, jak si můžeš ulevit!“ řekl jsem jí tiše a ukázal rukou na našeho vzrušeného syna, zatímco druhou rukou jsem sevřel svůj vlastní penis…

Tu noc byla moje žena jako vyměněná a měli jsme se synem co dělat, abychom ji uspokojili. Nakonec jsme byli spokojeni všichni tři, ale to je již další příběh.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *