Tchýně

Když Honza tak nečekaně musel odjet, přišlo mi vcelku vhod pozvání od tchýně, abych strávila nadcházející víkend u ní. Bydlela v jejich malém rodinném domku pár kilometrů od Prahy. Beztak jsem neměla nic jiného na práci.

Přestože byla dobře jednou tak stará jako já, vycházela jsem s ní docela obstojně. Tím spíš, že i po rozvodu zůstala pokaždé dobře naladěnou a udržovanou ženskou, které by sotva kdo hádal, že má přes padesát.

Páteční odpoledne jsme spolu proklábosily na zahradě, zatímco tchýně se přitom věnovala svým oblíbeným růžím. Plení záhonů mi sice nic neříkalo, ale přesto jsem se alespoň ze slušnosti nabídla, že jí pomohu.

„Kdepak, miláčku, k tomu tě nepustím. Ještě by sis ty svoje krásný ručičky poškrábala a Honza by mi vynadal,“ odmítla moji nabídku a přinesla z domu další sklenku báječného longdrinku s lehkým italským aperitivem, drceným ledem a větvičkou čerstvé máty.

Venku začínalo být pomalu chladno a já se rozhodla, že si skočím nahoru pro něco na sebe. „Tady hned za dveřma v mé ložnici najdeš v prádelníku můj teplý župan. Ušetříš si aspoň schody…,“ nabídla mi ochotně svou garderobu a já její nabídku vděčně přijala, protože jsem si beztak nevzala s sebou žádný svetr.

Překvapení, které mě ovšem v její skříni čekalo, jsem vůbec nečekala. Vedle červeného froté županu, visel na ramínkách ve skříni celý arzenál půvabných nočních košilek a nádherných korzetů s krajkovými podvazky, jaké jsem až doposud viděla jenom v porno časopisech, kterými mne Honza soustavně zásoboval.

Možná, že to způsobila také ona omamná vůně parfémů, která vycházela z tchýnina prádelníku i ztráta sebekontroly z vypitého alkoholu, že jsem v náhlém pominutí smyslů smíšeným se zvědavostí otevřela sousední zásuvku.

Na okamžik jsem zůstala jakoby opařená z oné sbírky pečlivě srovnaných párů punčošek, kalhotek, ale hlavně z celé sady vyzývavých robertků včetně přinejmenším metrového oboustranného dilda a připínacího penisu. Tváří v tvář tomuto pokladu se mi oba moji uměláci, které jsem dostala před nedávnem od Honzy, jevili jako vyslovení ubožáci.

Navlékla jsem si rychle přes šaty tchýnin župan a spěchala zpět na zahradu, kde na mne mezitím čekala další sklenka. Zatímco jsem usedla na zahradní laminátové křesílko, tchýně zůstala stát za mnou, pohladila mi jemně vlasy a než jsem se nadála, uštědřila mi horký polibek na ramena.

„Uděláme si spolu hezký večírek, aby nám nebylo smutno,“ pošeptala mi do ouška a opětovně mě políbila, tentokrát přímo na krk. „Ale ještě předtím se obě pěkně okoupáme a dobře navečeříme,“ řekla s šelmovským zamrkáním svých velkých zelenohnědých očí a zmizela v domě.

Samozřejmě, že jsem nebyla tak naivní, abych už v tomto okamžiku netušila, kam míří, ale ani za mák jsem si pořád ještě nebyla schopna představit, jak takový večírek s tchýní může skončit. Přinejmenším jsem ale už v téhle chvíli neodolala pokušení, zasunout si nenápadně ruku pod sukni a pohladit si, předchozími událostmi a vzpomínkami na svůdný obsah jejího prádelníku zvlhlou, mušličku.

„Koupel je připravená, Alenko,“ přerušila tchýně zvoláním z domu mé slastné snění a já se poslušně vydala dovnitř. Když jsem na chodbě míjela otevřené dveře koupelny, spatřila jsem v napěněné vaně nahou tchýni i její vyzývavý pohled, kterým mě zvala ke společné koupeli. „Při dobré vůli se sem vejdeme obě,“ řekla a zároveň mi nabídla orosenou sklenku šampaňského, které bylo přichystáno na servírovacím stolku u vany.

Možná, že tohle byl právě onen okamžik, kdy jsem měla couvnout, ale namísto toho jsem se poslušně vysvlékla a zahučela do vany přímo naproti své okouzlující společnici. Ta se mezitím snažila udělat mi místo, takže se z vody vynořily obě její nádherná velká ňadra, až jsem se na chvíli zastyděla za ty své dvojky.

Nicméně vzápětí mne čekal další přípitek, po kterém se přisála svými rty na má ústa. Celá vzrušená jsem teď přijímala její horké polibky a snažila se dostát slastem jejího čiperného jazýčku, kterým mi šermovala v puse. Samovolně jsem přitom roztáhla stehna, takže jsem jí učinila přístupný svůj klín, na kterém jsem záhy ucítila její nožku.

V návalu nepoznané rozkoše z jejích doteků jsem se teď sama přitlačila k její drzé nožičce a pomalými pohyby se snažila otíráním vychutnat příjemné laskání, kterým obdarovávala mou rozechvělou štěrbinku. Zároveň jsem pocítila neodolatelnou touhu pohladit její prsa a brzy jsem se bez ostychu přisála na jednu z jejích vztyčených bradavek, zatímco tchýnin paleček pravé nohy vjel do brány mé vzrušené dírky.

„Tak tohle je ta zázračná kundička, která pobláznila mého Honzíčka,“ řekla má nestoudná společnice a já se ze všech sil snažila, přitlačit se na ní tak, abych jí byla svou rozechvělou skulinkou co nejsnáze přístupná. Zavřela jsem oči, přijímala oddaně její laskání spojené s příjemnými přívaly vody a snažila se odměnit se jí stejně vděčným zasunutím své nožičky do jejího klína.

„Namydli mě,“ poprosila poté, když odkudsi z vody náhle vytáhla velký mýdlový penis, stoupla si nade mne a v mírném pokrčení svůdně roztáhla nohy. Vzrušením bez sebe jsem ochotně proháněla mýdlovým klackem tchýninu kundičku, lemovanou smyslnými fialovými závojíčky a očima blaženě vychutnávala hustou pěnu, která jí stékala po nohou.

„Víc, ještě víc!“ žadonila má chlípná tchýně a já se ze všech sil snažila dostát jejímu naléhání. Když jsme posléze vylezly z vody, odměnila se mi další várkou nepoznané slasti. Něžně otírala celé nahé tělíčko froté osuškou, přičemž samozřejmě zcela zvláštní péči věnovala kozičkám i rozkroku současně s něžným žužláním oušek.

„Abys věděla, že se na tebe vůbec nezlobím, když se Honza nestyděl, ukrást mi kvůli téhle tvojí krásné jeskyňce dva mé vrčící miláčky, máš tady ode mne dárek,“ pošeptala a na rozloučenou dodala: „Doufám, že u večeře se pochlubíš, jak ti to sluší.“ Celou zmatenou mne nechala v koupelně samotnou. Do té doby mě ani nenapadlo, že Honza na mé naléhání, aby mi někde v sexshopu koupil vibrátor, štípnul hned dva bez uzardění vlastní mamince.

Hodila jsem na sebe župan a s objemným balíčkem od tchýně jsem pospíchala nahoru do velké ložnice, kterou nám tchýně po rozvodu nezištně přenechala. Nedočkavě jsem přetrhla stužku, kterou byl dárek převázán a nevěřícně si prohlížela jeho obsah.

Vedle glasé punčošek s krajkovým lemem obsahoval nádherný sněhobílý šněrovací korzet s podvazky, bílé open kalhotky a lodičky na vysokých jehlách. Nedočkavá vzrušením jsem se okamžitě do těch krásných hadříků oblékla, před toaletkou se zrcadlem si zálibně připnula k podvazkům rajcovní punčošky a vklouzla do střevíčků.

Dokonalá kurvička, pomyslela jsem si v duchu. Ještě předtím než jsem na tchýnino zavolání sešla dolů k večeři, navoněla jsem si – jak jsem byla z domova zvyklá před našimi hrátkami s Honzou – celé tělíčko parfémem a alespoň na chvilku si zasunula prstík mezi nožičky.

V kuchyni, osvětlené pouze čtyřramenným svícnem na mne u prostřeného stolu už čekala Jarmila. Stejně jako já byla oblečená jenom v korzetu vyzývavě fialové barvy, který spolu s černýma punčoškama dokonale ladil s její snědou pletí a splývavými černými vlasy, zatímco z rozevřených kalhotek se dral na odiv mým očím bujný porost jejího klína.

„Jsi nádherná,“ řekla mi v ústrety a okamžitě vroucně políbila na ústa, zatímco její nenechavá ručka zabloudila do mého rozkroku. Odtáhla jsem ve stoje od sebe nožičky, abych jí zpřístupnila teď už docela zvlhlý klín a na oplátku se sama snažila nezůstat jí nic dlužná a hladila svůdně vlhkou kundičku se vzedmutým poštěváčkem.

Jakkoli jsem si uvědomovala, že se řítím kamsi do propasti, moje touha se teď upírala k jedinému cíli. Nemohla jsem se dočkat, až budu moci jazykem spočinout mezi nohama téhle krásné a dosud vyzývavě svůdné ženy. Aniž to tušila splnila nevědomky mé dávné přání pomilovat se s nějakou holkou, ačkoli mě při mých hříšných myšlenkách ani ve snu nenapadlo, že jí bude zrovna tolik a nadto bude mou tchýní.

Nakonec jsem to byla já, která ji ponoukala, abysme vstaly od nedojedeného stolu a přesunuly se na velké letiště v naší horní ložnici. Bez meškání jsem zabořila obličej do svůdné krásy mezi jejími roztaženými stehny a jazykem slastně vychutnávala omamnou vůni horkého klína a opojnou chuť jejího milostného nektaru. Stejně jak mi to doma dělal Honza, svírala jsem v rukou její podvazky a celá se svíjela blažeností, když Jarmila současně s lízáním zadečku zasunula mezi mé nožičky bzučícího robertka.

Udělaly jsme se obě takřka naráz a poté mi na oplátku sama žíznivě vylízala společnou chlípností úplně zmáčenou chcandičku. Nakonec přinesla ze své ložnice onoho připínacího ebenového čuráka, kterého jsem odpoledne objevila v zásuvce jejího prádelníku, sama ho připásala kolem mých boků a já si tak poprvé mohla vyzkoušet roli mužského milence.

„Mrdej, mrdej mi kundu, přirážej,“ pobízela mě ta nádherná dospělá ženská stejně oplzlými slovy, jakými jsem se dožadovala doma rozkoše na Honzovi. Pásla jsem se přitom očima na jejích obrovských kozách, které se houpaly zároveň s mým divokým přirážením ve stále zběsilejším rytmu.

Netrvalo dlouho a Jarmila se pod mými nárazy ocitla v křečích nového bouřlivého orgasmu. Snažila jsem se prodloužit vlnu její rozkoše něžnými doteky, hlazením a letmými polibky stejně jako mne doma po takovém vyvrcholení oblažoval Honza.

Když se mi v průběhu naší první společné noci dostalo později od Jarmily stejně oddané péče a objela zezadu moji touhou úplně zmáčenou jeskyňku stejným nástrojem, věděla jsem s jistotou, že se budu do náručí své krásné a vilné tchýně vracet co nejčastěji…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *