V rodinném kruhu III.

Marta držela svého vnuka v náručí, jeho penis mezi svými kozami, a s potěšením pozorovala, jak rychle se vzpamatovává. Klesla na záda na postel nohama na zemi s vnukovým penisem mezi svými melouny a pak ucítila, jak se mezi její nohy do její kundy dere mrštný jazýček malé vnučky.

Michal ještě chvilku ležel s čurákem mezi kozama svojí babičky, ale ta se již oddávala lízání svojí kundy malou Michalkou. Pak se nad její ústa sklonil Jan, zaklekl nad svoji ženu a vrazil jí bez okolků do úst svůj penis, ještě mokrý z kundy jeho snachy Jiřiny.

Michal se chvíli díval na to trio babičky, dědy a sestry, až si všiml, že jeho matka stojí před postelí a rovněž smyslně pozoruje dění na posteli. Zatoužil konečně vrazit svůj penis do kundy svojí matky, ale jakési obavy jej brzdily, dokud se na něj sama neusmála výmluvným pohledem.

Jiřina, trochu se chvějíc, přistoupila ke svému synkovi, stojící proti ní s penisem trčícím dopředu jako kopí. Všimla si opět, jak je synkův penis dlouhý a krásný a zatoužila se zvířecí chtivostí ucítit jej konečně v sobě. Přitáhla synka k posteli, položila jej na záda a pomalu se napíchla na jeho nádherné kopí.

Během chvíle Michal poprvé v životě naplnil hladovou pochvu svojí matky svým mladickým semenem a přivodil jí sám několik nádherných orgasmů, než znaveně klesli vedle sebe. Konečně si mohl pohrát s matčinýma kozama podle svých představ a snů, stejně jako ona s jeho nádherným kopím. Proto netrvalo dlouho a Jiřina si přitáhla synka znova na sebe, tentokrát ona byla dole a on zasunul svůj pyj znova do její čekající pochvy.

Mrdali divoce a bez zábran, jako by se nemohli nabažit tohoto incestního vztahu, dokud oba nevystříkali svoje zásoby a Jiřina již podruhé přijala do svojí vagíny semeno svého syna.

Na posteli vedle syna s matkou se odvíjel jiný incestní vztah. Jan opustil svým pyjem ústa svojí ženy a přitiskl se zezadu na vyšpulený zadeček jeho vnučky, lízajíc jeho ženě kundu. Se zvířecím chtíčem přisadil svůj dlouhý sukovitý penis k malinké dírce svojí vnučky a nedbajíc jejích výkřiků bolesti, vsunul jej do jejího konečníku.

Michalka si neuvědomila v první chvíli, že čurák jejího dědy tlačí na jiné místo než čekala. Až když se začal cpát do úzkého konečníku, vykřikla zděšením a bolestí, ale bylo již pozdě. Dědův penis do ní vnikl jako špendlík do motýla, nemohla se ani pohnout a strašný tlak v jejím konečníku jen pomalu povoloval.

Jiřina zaslechla divoký výkřik svojí dcerky a podívala se, co se děje. Usmála se, když viděla, o co jde, a zatoužila i ona poznat penis svého syna v tomto tunelu lásky. I on se pozorně díval, co děda dělá, a hned to začal zkoušet i s matkou. Dalo mu to dost práce než se prodral sevřeným svěračem, ale pak jej zaplavil nádherný svíravý pocit po celé délce jeho penisu.

Tu noc rodina promrdala skoro až do rána. První odpadl děda, jeho věk se přece jen projevil, i když se snažil jako nikdy a po něm malá Michalka. Její kundička si zažila hned napoprvé dost a dost a nakonec se do ní bez zábran vystříkal jak její děda, tak i bratr. A nutno říci, že se Michalce velice líbilo, aniž si lámala hlavu, co bude dál.

Michal si svoje první mrdání užil vrchovatě. Hned napoprvé zažil skoro vše, co muže čeká, a měl skutečně dobré učitelky. Jeho matka s s babičkou se přímo předháněly, aby s ním vyzkoušely všechny možné pozice a slasti a on je ke své cti dokázal uspokojit vrchovatě. Ležely vedle něj, plně spokojené a ukojené, kundy plné jeho semena a tělo postříkané na všech možných místech. Poslední semeno z něj jeho matka vydojila svými kozami a byl to pro něj skutečně zážitek.

Tu noc usínali všichni velice spokojeně. Michal s vědomím, že konečně poprvé skutečně mrdal a hned se svojí matkou, sestrou i babičkou. Michalka s radostí, že už není hnusná panna ani v jednom místě a jen opatrně hladila svojí bolavou kundičku a prdelku, roztaženou dědovým čurákem. Marta po dlouhé době zažila orgie, které tak milovala a které byly přerušeny smrtí svého syna. Jan si užil znova nádhernou kundu svojí snachy a konečně také mladičké prdelky svojí vnučky. Jiřina usínala s radostným vědomím, že pro ni začnou opět dny a noci radosti a lásky a měla přitom na mysli krásný a vytrvalý penis svého chlapečka.

Spokojená byla celá rodinka a spojovalo je především vědomí, že je čekají společné krásné chvíle strávené v uzavřeném kruhu rodinném…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *