Floridská kráska I.

Charlie opatrně poupravil směřování svého venkovního mikrofonu. Jeho hlavním účelem bylo snímání zpěvu ptáků na jeho zadním dvorku, ale mikrofony byly tak citlivé, že zachytily vše, co kdo prohodil v ložnici jeho mladých sousedů. Stačilo, aby měli pootevřená okna. Jako třeba právě teď. Všiml si toho bohužel teprve nedávno. Kdyby mu bylo o čtyřicet míň, naučil by Jenny s chutí jak na to. Její manžel Ian byl na to dost levý, byl to účetní tupej jako štoudev.

Na druhou stranu Jenny byla nádherná, vysoká blondýnka s takřka dokonalou postavou. Měl jedinou výhradu, na jeho vkus byla až moc hubená. Nepamatoval si, že by někdy viděl hezčí ženu ve tváři, než byla ona. Bohužel se však zdála maximálně odtažitá, chladná a věcná. Tedy dokud se nenapila, jako tehdy večer. Většinou se zdála tak nevinná, přímo prudérní.

Byl už v důchodu, neustále se točil kolem domu a pracoval s chutí, pomáhal s domácími pracemi i jim. Měli spolu celkem přátelský vztah, ona ovšem zčervenala při sebemenším náznaku flirtu. Všiml si ovšem, že i když se jí tváře červenaly studem, bradavky reagovaly na jakoukoli zmínku o sexu jednoznačně. Tvrdly jako dva kamínky. Došel k názoru, že potřebuje jeho znalosti a zkušenosti, aby se uvolnila a vypustila ven nymfu, která v ní očividně dřímala. Každý muž má mít nějaký sen, že?

Jenny byla venku, mluvila se svou přítelkyní Margaret. Ještě vyšší ženou s postavou tak ženskou, jak si jen chlípný starý dědek může přát. Se svými rudými vlasy a hlučnými manýry byla úplným opakem decentní Jenny. Charlie byl zvyklý na jazyk zdejšího předměstí, ale za jeho mládí ženy neklely a z úst Jenny nikdy neslyšel jediné sprosté slovo. Margaret však v tomto směru neměla žádné zábrany.

„Kurva, to je vedro. Mám chuť se nejdřív trochu opálit, než půjdeme nakupovat.“ Ještě mluvila a už ze sebe stáhla sukni. Rozepnula si blůzu a pak ji ze sebe také sundala.

„Co to děláš? Charlie je tam někde za plotem, dostal by infarkt, kdyby tě takhle viděl, do pasu nahou.“ „Vsadím se, že by měl, ale z jinýho důvodu, než si ty myslíš. Nebuď tak příšerně úzkoprsá. Je to starej chlípnej dědek, viděla sem, jak po mně pokukuje a snaží se zahlídnout mý kozy nebo se mi podívat pod sukni. Z ničeho by neměl větší potěšení, než mě teď takhle vidět. A nemysli si, že se takle kouká jen po mně. Viděla jsem ho, jak ti zírá na bradavky.“

„Margaret, prosím tě, je mu skoro sedmdesát a je moc hodný.“ Ale Jenny se přitom červenala, protože si vzpomněla na oslavu posledního Silvestra. Na ulici se konala oslava a ona se trochu moc napila. Každý tam každému dával novoroční pusu. Charlie ji zatlačil do rohu v kuchyni a políbil ji.

Přes svůj věk ji líbal velmi dobře a nečekaně odvážně. Jeho ruce náhle cítila v pase, pak se přesunuly do zad. Co bylo horší, když jí začal mnout zadeček, nesrazila mu je dolů. Pak se mu vymanila z náruče a on ji nechal jít. Jenže o chvíli později, když stála sama v jiné místnosti, Charlie se k ní zezadu přitiskl a ruce jí položil na prsa. Připomněla si velikou bouli, která se k ní v tu chvíli mačkala zezadu na její zadek. Jak byla opilá, reagovala na všechno pomalu. A než se stačila vzpamatovat, zjistila, že se jí to líbí.

Požadoval další polibek. Nezastavila ho, ani když si začal hrát s jejími ňadry, ani když jeho ruka vklouzla do výstřihu. S bravurou sobě vlastní jí rozepnul podprsenku. Pamatovala si jen to, jak nádherně si hrál s jejími uvolněnými prsy. Způsobil, že jí bradavky ztvrdly a vztyčily se, byl v tom mnohem, mnohem lepší než Ian. Ocenění a sexy poznámky o jejím těle, které jí šeptal do ucha, v ní zažehly nečekané vzrušení.

Neprotestovala, ani když jí začal hladit stehna a zajížděl přitom rukama pod sukni. Prsty vklouzly pod kalhotky. Byla tam vlhká, vzrušená. Dál ji vzrušoval, jeho dotyk na klitorisu byl jemný, ale neodbytný – pomalé, krouživé pohyby ji málem donutily udělat se do kalhotek.

S hrůzou si vzpomněla, jak dala ruku dolů a položila ji na předek jeho kalhot. Cítila jeho velký, pevný penis. Upamatovala se na tu ostudnou chvíli, kdy rozepla ten zip a začala ho hladit po celé délce. Zastavil je až příchod jiného souseda do místnosti.

Byl tak opilý, že nic nevnímal, ale to už byli od sebe daleko a ona utekla. Byla opilá, nevěděla pořádně, co dělá, tak si to vysvětlovala. Nedokázala ho zastavit. Ve skutečnosti byl prostě moc dobrý a ona byla natolik opilá, že ho prostě zastavit nechtěla. Málem se díky němu udělala. Ne, ne málem. Stříkla si tam do kalhotek, byly úplně mokré.

Druhý den se jí za své jednání omluvil a ona jemu také. Vysvětlil jí, že taky trochu moc pil a že od té doby, co ho opustila jeho druhá žena, občas pocítí touhu po ženské společnosti. Margaret měla pravdu. Byl to starý hříšný chlap. Ian se jednou zmínil, že Charlie má fotky své bývalé i jiných žen ve velmi kompromitujících pózách. Řekl to, když si jednou stěžovala, že se Ian vyhýbá práci na domě…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *