Floridská kráska II.

Margaret se ve svých malých, průsvitných kalhotkách uvelebila na jednom lehátku, Jenny v krátkých šortkách a vršku od bikin na druhém. Vypily celou láhev lehkého vína, pak se oblékly a odešly.

Charlie se podíval na fotky. Potěšily ho, Margaret si na nich vtírala opalovací krém do kůže tak provokativně, jako kdyby ho viděla. Mohla ho vidět?

Vrátily se asi za hodinu. Odložily si nákupní tašky a otevřely druhou láhev vína. Jenny se převlékla do zářivě bílých bikin a Charlieho oči s předstihem vyhodnocovaly, jak budou vypadat její fotky, které právě snímala jeho tajná kamera.

Margaret se znovu svlékla do kalhotek a pomalu, s rozkoší, se natřela krémem po celém těle. Několikrát se přitom podívala přímo do míst, odkud se na ně díval Charlie. Viděla ho? Pak se rozhodla, že je nejvyšší čas na trochu zábavy. „Mohla bys vyzkoušet něco z toho, co jsme nakoupily,“ navrhla.

„Koupila jsem je jen proto, že… No, však ty víš proč.“ „Ne, proč?“ „Už jsem ti to přece říkala. Nemilovali jsme se už celé věky a já jsem prostě jen chtěla trochu ozvláštnit náš milostný život.“ „V tom případě sem s těmi věcmi! Já jsem ten nejlepší soudce toho, co mají muži rádi. Ukaž se mi a já ti řeknu, jestli ho to dostane.“

Jenny nad tím chvíli přemýšlela. Slunce a pití způsobilo, že se cítila velmi sexy, vláčná a trochu vzrušená, ze všech těch řečí a myšlenek na sex. Margaret k ní mezitím přišla a začala jí natírat ramena opalovacím krémem. Pak se přesunula na její záda, sundala jí přitom horní díl plavek. Když skončila, Jenny se otočila zpátky na záda a opět si plavky navlékla.

„No tak, zkus si je,“ Margaret držela v ruce sexy kalhotky a podprsenku, v černo-červené barvě. Jenny je vzala a zašla do domu. Zpátky se vrátila oblečená už pouze do nich.

Charlie nikdy neviděl nic, co by bylo tak vzrušující a sexy. Viděl obrys jejích bradavek, kalhotky obtahovaly její rozkrok a nechávaly vyniknout jejím krásným tvarům. Začal si pomalu mnout penis, potěšen jeho tvrdostí, zatímco kamera snímala obrázek za obrázkem.

Jenny udělala před Margaret promenádu několikrát tam a zpátky, přitom si pokaždé vzala jinou věc. Naposledy to byl korzet a vysoké bílé kalhotky. Charliemu mohly oči vypadnout z důlků. Korzet jí zvedal prsa tak, že ven malinko vykukovaly dvě bradavky. Dvě krásné dlouhé růžové bradavky. Jak rád by je ochutnal a sál!

„Jak moc zlé to je mezi tebou a Ianem?“ zeptala se Margaret. „No, nebyli jsme spolu od té doby, co jsme se vrátili z dovolené. Už to bude tak dva měsíce.“ Schovaný za zdí si Charlie pomyslel, že by tenhle nesmyslný půst dokázal napravit během deseti pitomých sekund.

„Dobrá, takže pokud ho k tobě do postele nedostanou tyhle věcičky tak už nic!“ prohlásila Margaret a dopila sklenici. „Už tě napadlo najít si milence?“ „Co? Ne, to přece nejde. To není nic pro mě.“

„Ani třeba jen proto, aby Ian začal trochu žárlit? Jen si najít nějakého dobrého přítele…,“ pokoušela ji Margaret. „Nikoho neznám, komu bych mohla věřit. Nechodíme moc ven, Ian je vždycky unavený. Jen na dnešek jsem ho umluvila, že si vyrazíme.“

„Zvláštní, tak ty nikoho neznáš? Co třeba Andy, Dean a Wayne, pamatuješ si na ně?“ „Samozřejmě,“ odpověděla tiše. A nebylo to z důvodu, který se nabízel, totiž že to byli jediný tři černí kluci ve třídě. Ani proto, že vypadali moc dobře a na svůj věk náramně vyspěle. Ani proto, že to byli její oblíbenci. Bylo to z jiného důvodu, a když si na to vzpomněla, ještě teď ji zalilo horko a stud.

„No vidíš. Tak tihle hoši dnes večer zapíjejí konec školy, v jedné hospodě kousek odtud. Narazila jsem na ně včera odpoledne.“ Margaret si nadzvedla sluneční brýle a pátravě se podívala na svou ztichlou přítelkyni. Jenny ji neposlouchala. Vzpomínala na výlet do Francie.

Byla tam jediná žena a oni tři tam byli také. K jejich ubytování patřil i pěkný bazén, kde ovšem byl třeba dozor dospělého – třináctileté děti se nikdo neodvažoval nechat ve vodě o samotě. Jednu noc souhlasila, že na ně dá pozor ona. Věděla, že by tam s nimi měl být raději některý z učitelů, ale ti to odmítli, bylo na ně už pozdě.

Skočila za nimi do vody a její zbrusu nové bílé plavky byly rázem téměř průhledné. Byla si velmi nepříjemně vědoma jejich pohledů a také toho, jak vztyčené má bradavky. Přes tenký poloprůhledný materiál kalhotek byl dobře vidět i její klín a pysky. Snažila se proto zůstávat pod hladinou. Jenže kluci se nudili a záhy ji zatáhli do hry. Honili se tam a různě postrkovali.

Rozesmáli ji, takže na ně začala cákat a v tom okamžiku ji přibrali mezi sebe. Přes své mládí byli velcí a silní a neměli žádný problém zvednout ji nad hladinu a odhodit dál.

Když ji takhle podeplul Andy, ucítila ruce na svých bocích, které vzápětí na to vyjely nahoru a přejely jí přes prsa. Byla to nehoda? Doufala, že ano. Potopila mu hlavu pod vodu, aby ji nechal, ale to už ji za boky a stehna chytily jiné dva páry rukou a už putovala nad hladinu. Cítila, jak se klínem převalila přes čísi kudrnatou hlavu, ňadrem se otřela o nahé rameno a už se zas kutálela do vody.

Strkali se tak ještě chvíli, už jí nepřišlo zvláštní cítit jejich ruce všude po těle, jak se ji snaží odstrčit, zvednout, uchopit. Samozřejmě si nedovolili ji osahávat, ale nedalo se vyhnout tomu, aby se o sebe tu a tam neotřeli.

Vlastně ne tu a tam, skoro pořád cítila, že se někde něčeho dotýká zadečkem, trojúhelníkem klínu zepředu nebo prsy. Jako kdyby tam měla nějaký zvláštní senzor, který jí sebemenší dotek posílal přednostní drahou hned přímo do mozku.

Když už nemohla, Andy navrhl přetlačovanou. Než se vzpamatovala, Wayne se potopil a vklouzl jí zezadu mezi nohy. Pak se pomalu postavil, zatímco si ji přidržoval na ramenou.

Vyjekla, a aby udržela rovnováhu, namáčkla se na něj klínem a pevně ho sevřela nohama kolem žeber. Stehna se snažila držet od sebe, bylo jí hloupé se takto intimně mačkat na někoho cizího. Jenže to už by Andy taky na Deanovi a začal boj. Jenny zjistila, že aby se udržela nahoře, musí Waynea svírat, co to jen jde.

Zápasili a strkali do sebe, byla to neškodná zábava. Až na to, že Jenny byla vlastně celá nad vodou, vystavená pohledům svých dychtivých soupeřů. Teď už jí to ovšem nepřipadalo divné, smála se a stříkala na ně, nijak se nezakrývala. Ramena a hlava Waynea jí příjemně hřála do klína a do stehen. Aniž by si to ale uvědomovala, tak to teplo vycházelo zejména z ní, z jejího rozkroku, který se s takovou rozkoší rozevřený mačkal na silnou holou šíji mladého chlapce.

Potom se jim nepovedlo úplně uhnout, Jenny se naklonila, Andyho ruka hrábla po ní… A strhl z ní podprsenku. Ruka mu klesla, s očima upřenýma na její odhalená ňadra rázem přestal zápasit. Myslela, že se propadne studem. Wayne pod ní měl problémy s rovnováhou, a jak se pod ní kroutil, měla co dělat se udržet nahoře, nebylo kdy se nějak zakrývat.

Konečně stál klidně. Rychle se z něj sesmekla do vody a vzala si podprsenku zpátky na sebe. Naštěstí nebyla přetržená. Bylo jí ovšem jasné, že všichni tři kluci měli předtím příležitost vidět její nahá prsa. Přerušili hru a Jenny rychle vylezla ven a omotala se osuškou. Když se pak ale dívala, jak ve vodě plavou, litovala, že tam nezůstala a nehrála si s nimi dál.

Na tom výletě s nimi zažila ještě jednu šokující příhodu. Šla je zkontrolovat, jestli už spí a slyšela, jak se z jejich pokoje line hlasitá hudba. Zaklepala na dveře. Žádná odpověď.

Otevřela dveře a zůstala na ně zírat. Stáli v půlkruhu proti dveřím, dočista nazí. Co bylo horšího, každý svíral v dlani mohutnou erekci a honil si usilovně penis! Po nekonečné době, kdy dokázala jen zírat a lapat po dechu se otočila a utekla, volajíc na ně, aby se honem koukali obléknout…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *