Floridská kráska III.

Charlie se rozhodl, že tohle musí vidět zblízka. Zaklepal na přední dveře. „Poslyšte, nechtěli byste se mnou něco oslavit? Právě jsem vyhrál tisícovou sumu na koníčkách a mám tu pár flašek výborného šampaňského! Slyšel jsem, že jste doma, tak mě napadlo, že byste si se mnou třeba mohli připít.“

Jenny ho pustila dál, ale ne dřív, než se převlékla zpět do svých plavek a ještě si přes horní díl nepřevázala lehký šál. Bylo jí Charlieho líto. Věděla, že se rozvedl a řekl jí, že samotu špatně snáší.

Jednu láhev dal k nim do lednice, druhou otevřel. „Na zdraví!“ „V takovém horku je to bezva, co,“ hodil Charlie okem po Margaret. Ta byla pořád jen v kalhotkách. Dívala se, jak se jeho oči pasou na jejích bujných ňadrech. Neodolala, sáhla po krému a začala si ho vtírat do prsou. Pomalu, mazlivě. Viděla jak se ošil, v kraťasech se mu objevila nečekaně velká boule.

„Mezi Jenny a Ianem to moc neklape,“ oznámila Charliemu. Jenny po ní sjela nesouhlasným pohledem. „Nic vážného, jen jejich sexuální život prý momentálně poněkud upadá.“ Jenny zrudla. „Margaret, mlč!“

Margaret se nenechala vyvést z míry a pokračovala směrem k Charliemu: „To se stává v každém vztahu. Jistě jste se i vy setkal s nějakou tou pustinou v jinak úrodném vztahu, že?“

Charlie netušil, kam celá tahle konverzace směřuje, ale ochotně se podvolil. „Ovšem, to se stává pořád.“ Ačkoli on sám si nemohl vybavit chvíli, kdy by netoužil po sexu. Podíval se na Jenny a moc jí to slušelo. Červenala se, ale o to líp vypadala.

„Jenny si koupila pár náramně sexy oblečků a spodního prádla. Však víte, aby Iana trochu rozparádila. Zajímal by mě váš názor. Který považujete za nejžhavější?“

„Margaret!“ Téměř vykřikla Jenny a prudce se posadila. „Ale no tak, jsem si naprosto jistá, že něco takového už Charlie viděl mockrát.“

Charlie si odkašlal: „Velmi rád vám poskytnu svůj názor.“ Margaret se na Jenny vítězoslavně usmála. „No vida a je to. Nezapomeň také, že nám přinesl tohle vynikající pití.“

Jenny se ošila, raději se vůbec na Charlieho nedívala. „To nemůžu, v některých jsem prakticky nahá!“ „Dobrá, tak já se svlíknu taky a budeme na tom stejně.“ S těmi slovy Margaret svižně vstala a než mohla ohromená Jenny něco namítnout, sundala si i poslední část oděvu, své kalhotky. Objevily se rezavé kudrlinky, které však byly pečlivě zastřižené a po stranách oholené, takže tvořily hezký trojúhelník vymezující její klín.

Charlie měl dojem, že mu penis v tom okamžiku v trenýrkách vybuchne, vypadala prostě fantasticky. „No tak, běž už, převlékni se. Já se zatím natřu i tam, kde to zatím nebylo třeba.“

Za těchto okolností mohla Jenny svou přítelkyni jen těžko odmítnout, takže se pomalu zvedla a vešla do zadních dveří. Než vyšla ven, Charlie si do sytosti užil divadlo, které mu sehrála jedna zrzavá kočka.

Pečlivě si natřela celý zadeček, pak si sedla a pomalu si vetřela krém i mezi rozevřená stehna. Charlie si myslel, že ho nic nedonutí odvrátit pohled, dokud se ta stehna zase nepřitisknou k sobě, Margaret s tím ale očividně nepospíchala. Vzápětí na to se ale objevila Jenny. Ve svém černo-červeném spodním prádle.

Tentokrát měla na sobě i červené podvazky a černé nylonky. Po bližším pohledu na tu nádheru se Charlie rozhodl, že nic hezčího opravdu ještě v životě neviděl. „Jestli tě nepoloží na postel, hned jak tě v tomhle spatří, tak musí být úplně slepej,“ prohlásil náruživě a byl víc než jen rád, že nechal běžet svůj DVD nahrávač a kameru.

Nadšení v jeho hlase kupodivu dodalo Jenny odvahu ukázat se mu i v dalších kouscích oblečení, které nakoupila. Když přišla v korzetu, Charlie už neříkal nic, jen jí zatleskal. Cela zardělá se před ním zatočila dokola, dlouhé bradavky vytrčené přes okraj korzetu tak, že jí to muselo dřít.

Margaret se k ní nahnula a něco jí pošeptala do ucha. Jenny nejprve vrtěla zamítavě hlavou, ale pak, váhavě, přikývla. O chvíli později přišla oděná do krátkého průhledného nočního župánku, bílých podvazků a nylonek. Pod tím měla stejně průhledné úzké kalhotky a podprsenku. Vypadala božsky. Zatočila se před Charliem, nechala ho polknout a pak si pomalu, koketně, rozevřela župánek a nechala ho spadnout na zem. Charlie znovu polkl, mohl na ní oči nechat.

„Vypadáš kurva fantasticky. Holka za milion dolarů!“ pronesl. Margaret na ní kývla. Jenny zavrtěla hlavou, ale pak dopila svou sklenku. Cítila se krásně opile a vzrušeně. Pokračuj, naznačovala jí přítelkyně.

Jenny se prohnula a sáhla dozadu. Pomalu si rozepnula podprsenku a nechala jí sklouznout dolů. Charlie tiše obdivoval její krásná, pevná mladá ňadra. Podprsenka je vůbec nijak nepodpírala, ani se nehnuly, když spadla. Zíral na její dlouhé bradavky, trčící teď výbojně dopředu a nemyslel na nic jiného, než že je chce sát a cumlat.

Margaret se k nim přitočila a dolila Jenny sklenici. Ta se znovu zhluboka napila. Chtěla to, ó, jak moc to chtěla! Ale pořád se to zdálo špatné. Margaret se k ní přitiskla a šeptem jí dál přesvědčovala, že není.

Krásná mladá blondýnka zoufale moc chtěla ukázat své tělo někomu, kdo by ho pochválil, kdo by jí řekl, že vypadá nádherně, sexy. Někomu, kdo by po ní zatoužil. Chtěla, aby jí nějaký muž řekl, jak moc touží po tom jí ošukat. Bože, musím být opilá, nikdy jsem tohle slovo neřekla! Zděsila se v duchu. Nutkání ale zůstalo a bylo silné.

Viděla, jak se na ní Charlie dívá, jak si olizuje vyschlé rty. Minimálně jednomu muži se očividně líbila moc. Srkla si ještě trochu šampaňského. Udělá to. Bude stát nahá před cizím mužem.

Zahákla prsty za kalhotky a jedním plynulým pohybem z nich vystoupila. Pak se narovnala a stála čelem k Charliemu. Uvnitř se celá třásla. Vyjma podvazků a punčoch byla úplně nahá. Ty však jen podtrhovaly její nahotu. Charlie byl teprve třetí muž, který jí viděl takto nahou. Věděla, že se začíná celá strašně červenat, ale zdálo se, že se to Charliemu snad líbí ještě víc.

Jenny se záhy uvolnila, usmála se na Charlieho a pak se beze spěchu obrátila a ulehla na své lehátko. Břichem dolů, nohy přitisknuté k sobě. Margaret jí následovala, lehla si ale na záda a nohy nechala mírně roztažené. Lenivým pohybem zvedla tubu s opalovacím krémem a požádala Charlieho o pomoc.

Nemusela prosit dvakrát. Rázem byl u ní a už dychtivými dlaněmi přejížděl po jejím pevném, krásně vyvinutém těle. Speciální pozornost věnoval samozřejmě velkým ňadrům. Promazal je důkladně nahoře i dole, ze všech stran a bradavky přitom dráždil palci, jak jen mohl. Odměnily se mu tím, že zduřely a Margaret začala zhluboka dýchat, oči slastí přivřené.

Pak jí začal natírat nohy. Postupně se přibližoval k jejímu rudému rozkroku. Jenny nemohla uvěřit svým očím, když viděla, jak se Charlieho prsty dotkly samotného ohanbí. Její přítelkyně, její nadřízená ve škole že dovolila tomuhle muži, aby se jí takhle dotýkal?

„Ano, nepřestávej,“ vydechla Margaret a roztáhla nohy ještě víc. Bláhový požadavek, protože v tuto chvíli by od ní Charlieho nedostal ani pár divokých koní.

Zatímco jeho prsty kouzlily v rozkroku, naklonil se nad její horké tělo a políbil konečně ty obří bradavky. „Ach, Bože! Anooooo,“ zasténala Margaret, zatímco si prožívala orgasmus. „Díky,“ řekla mu, když konečně popadla trochu dechu. „Ne, to já děkuju vám, nedotýkal jsem se ženy ani nepamatuju.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *