Floridská kráska IV.

Jenny byla zmatená. Měla by být přece pohoršená. Zhnusená. Normálně by odtud dávno utíkala jako srnka. Místo toho se dívala, jak se její nejlepší přítelkyně před jejíma očima udělala. Vážně se to stalo?

Jenny se vůbec necítila pohoršeně, ani se nestyděla. Naopak, byla vzrušená. Napůl si přála, aby to byla její, ne to slovo se jí nelíbilo, to hrubé slovo, její kunda, kterou by se probíraly Charlieho prsty. Přála si, aby Charlie líbal její ňadra. Chtěla, aby sál její bradavky. Na co to proboha myslí? Byla přece šťastně vdaná žena, ne svobodná a svobodomyslná žena jako Margaret.

„Hádám, že tu je něco, co pro tebe můžeme udělat?“ zeptala se Margaret Charlieho. Ani nečekala na odpověď a rovnou Charlieho položila na jedno z lehátek. Pomohla mu ze šortek. Jenny věděla, že by se neměla dívat, že to je soukromá věc mezi dvěma lidmi. Ale dívala se.

Charlie se udržoval ve skvělé kondici. Byl svalnatý, Jenny věděla, že má dost síly díky neustálé práci venku. Porost na jeho hrudi byl zlatý a jeho tělo vypadalo tak dobře, že by mu lecjaký chlap polovičního věku záviděl.

„Nechceme, aby se spálil, že ne?“ Margaret začala jeho penis potírat faktorem dvacet. Je velký, řekla si Jenny. O moc větší než Ianův. Charlieho pták vypadal o chloupek větší než osm palců a byl tak silný!

Margaret pohybovala dlaní pomalu nahoru a dolů, do druhé ruky si vzala jeho pytlík a koule. Políbila hlavičku jeho penisu a pak ho začala jemně sát. Aniž by si to uvědomila, Jenny vstala a přiblížila se k nim.

„Tohle je práce pro dvě,“ prohlásila náhle Margaret a chytila Jenny za ruku. Přitáhla ji k lehátku a ruku jí položila na Charlieho erekci. Jenny se bránila, byla přece vdaná. Ale její odpor rychle slábl, nechala se Margaret vést.

Zblízka byl ještě větší. Zdálo se, jako by se pod dotykem její dlaně zachvěl a ještě se o něco zvětšil a zpevnil. Byla vzrušená tím pohledem na vztyčené mužství i svým vlastním nemorálním chováním.

Charlie byl v sedmém nebi. Byly jen dvě věci, co by to ještě vylepšily, a Margaret začala záhy pracovat na tom, aby se jedna z nich naplnila. Pohladila Jenny po hlavě a pak ji začala tlačit k purpurové hlavičce jeho údu: „Neboj se, polib ho! Nekouše.“

Jenny měla říci ne, to nemůžu Ianovi udělat. Ale neřekla nic, místo toho dovolila své přítelkyni, aby jí natlačila hlavu tak daleko, že se rty dotkla Charlieho ptáka. Charlie ji v tu chvíli chytil za hlavu sám. Nechtěl si to nechat ujít. Přiměl ji sklonit se ještě níž a polknout ho do sebe. Pak jí odtáhl hlavu a zase ji na sebe narazil.

Spolupracovala a snažila se, ale moc jí to nešlo. Když ji Charlie pustil, Margaret ji vystřídala a během chvilky ho dovedla na pokraj orgasmu. Přestala sát a vrátila se k jemnému honění. Jenže Charlie už byl moc daleko a postříkal jí ruce spermatem.

Margaret se spokojeně zasmála a rozetřela si ho po prsou a na zadek jako by to byla jen další dávka krému. „Fajn, ale ještě je tu jeden člověk, co si toho dneska moc neužil,“ obrátila se pak na Jenny. „Ne,“ vyjekla Jenny. „Já nemůžu!“

Margaret i Charlie se jen pousmáli, každý ji chytil za jednu ruku a položili ji na lehátko. Pak si cákli opalovací krém do dlaní a začali ho roztírat po jejím těle.

Záhy Jenny sténala rozkoší, bylo to nádherné. Margaret trápila její ňadra nejprve bříšky prstů, pak jazykem. Už jen to ji přivedlo do stavu blízkého orgasmu. Charlie se věnoval jejím štíhlým nohám.

Jeho ruce se nakonec dostaly až vysoko nad její stehna. Zajely dovnitř. Byla tam vlhká. Pomalu jí rozevřel stehna. Ian ji nikdy neviděl masturbovat, ani ji nikdy neudělal prsty. Chtěla vykřiknout: „Dost, přestaňte, je to špatné!“ Ale její tělo jí říkalo něco jiného.

Bylo to delikatesní. Celá se kroutila blahem. Blahem z toho, jak se jí věnují, blahem, které bylo málem větší než její rychle se blížící orgasmus. Rozevřela nohy široko do stran a jako ve snách se podívala dolů podél svého těla.

Viděla rty Margaret obemykající její bradavku, viděla, jak jí velká prsa visí dolů, jedno se mazlilo s jejím bříškem. A viděla Charlieho hlavu, jak mizí v jejím otevřeném klíně a pak ucítila jeho jazyk. Dělal jí hrozně moc dobře.

Chtěla naposledy protestovat, otevřela ústa. A pak uslyšela samu sebe, jak sténá a křičí: „Ano, oooo ano. Ano, lízej. Šukej mě!“ Celá se propnula v orgasmické křeči. Ten báječný pocit se šířil z klína do žaludku a stoupal do jejích prsou. Nohy se jí proměnily v rosol, žaludek se chvěl…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *