Floridská kráska V.

Charlieho jazýček byl neuvěřitelný, našel si klitoris a pokračoval dál v dorážení do rytmu stahů její vulvy. Zdálo se, že její orgasmus nikdy neskončí. Charlie se v duchu zeširoka usmíval. Ústa měl plná její šťávy, kterou mu tam neustále stříkala. Chutnala sladce jako med.

Byla dokonalá, její štíhlé tělo, bronzové nohy, báječná prsa, malá ale pevná, s dlouhými růžovými bradavkami. Ale nejlepší byla její kundička, trojúhelník jemných, zlatavých chloupků zakrýval malé něžné pysky, tak měkké, tak žádoucí a zvoucí.

Pak ji náhle líbal na ústa, cítila chuť svých vlastních šťáv. Moc se jí ten polibek líbil. Toužila ale po něčem víc, takže to nakonec nevydržela a sama ho otočila na záda. Při pohledu na jeho vztyčené, lesknoucí se mužství změnila ale názor a znovu ho vzala do úst. S potěšením ochutnala Margaretiny šťávičky a Charlieho předstartovní mrdku.

Jakmile byl ale čistý, mladá blondýnka ho nechala vyklouznout ze rtů a třela se o něj svým štíhlým tělem, zatímco se posouvala nahoru. Pak už se konečně natěšená, vlhká kundička ocitla přesně nad jeho rudou hlavičkou. Byla bez sebe už jenom z pomyšlení na to, že ji Charlieho velký čurák co nevidět probodne. Chtěla, aby ji šukal, aby ji šukal tvrdě a divoce!

Pocítila, jak se tiskne na její pysky. Tehdy znovu chtěla říci ne. To nemůžete, jsem vdaná žena. Jenže bylo těžké něco namítat, když měla ústa přitisknutá na jeho rty ve vášnivém polibku. Zavrtěla se, sama nevěděla, jestli ve snaze se osvobodit nebo do sebe konečně vtáhnout to velké horké kopí.

Ať tak nebo tak, povedlo se jí samozřejmě to druhé. Pronikla do ní jen jeho hlavička, ale i to stačilo, aby začala zhluboka dýchat. Byl to teprve druhý pyj, který do ní kdy vnikl a byl mnohem větší než Ianův.

Charlie byl trpělivý. Věděl, že je pro něj moc úzká. Jedna nebo dvě ženy si kdysi vyloženě stěžovaly na to, jak moc je velký. Většina si však na to rychle zvykla a moc jim to vyhovovalo, i když se mu později přiznaly, že poprvé to bolelo.

S Jenny nechtěl riskovat něco podobného, zvlášť když cítil její sice slabý, ale patrný odpor. Kroužil pod ní boky a opatrně se do ní nořil pod různými úhly stále víc a víc. Byla sice úzká, ale její pička se rychle přizpůsobovala, nechala se krásně roztáhnout.

Věděla, že by měla dál odporovat, ale pocity, které vysílal její roztahovaný klín do celého těla byly příliš intenzivní. Celé její tělo se vůči němu otevíralo, její poševní svaly se rytmicky svíraly a uvolňovaly, vtahovaly ho pořád dál a dál. Vyplňoval ji, roztahoval ji. Pak na tom monstrózním ptáku začala pomalu jezdit nahoru a dolů. Hrál si s jejími ňadry, s jejím malým zadečkem.

Najednou to na ni přišlo, svezla se mu na hruď jako hadrová panenka. Teď byla řada na něm, otočil ji a pořádně ji osedlal. Pokoušel se z ní vyšukat duši, pronikal do ní pomalu dlouhými, hlubokými zásuny. Pak začal zrychlovat tempo. Už to bylo dlouho, jestli vůbec někdy, co cítil kolem svého ptáka tak úzkou rukavičku. Takové tření nemohl vydržet dlouho.

„Hlouběji, hlouběji. Šukej mě pořádně! Chci tě mít celýho v sobě.“ Nadzvedla zadeček, sama se na něj nabodla ještě víc. Opravdu ho chtěla mít v sobě celého. Chtěla, aby ji roztáhnul tak, jak to Ian nikdy nemohl dokázat.

Jenny se ztrácela v návalu chtíče, už dávno ztratila kontrolu nad sebou samou, nad svým tělem. Už se nezajímala o žádné mravní zásady, o to, že chtěla být čestná. Měla jedinou potřebu, být pořádně protažená. Tvrdě, drsně vyšukaná. Být využitá a pak odkopnutá. Chtěl, aby se udělala. A když se jí podíval do očí, věděl, že to nebude problém.

„Kurva!“ zakřičela. „Ano. Anooooo! Doprdele. Och, bože můj!“ Její orgasmus byl bouřlivý, kunda se jí stahovala, ždímala jeho čuráka takovým způsobem, že do ní v tu ránu začal posílat jeden horký výstřik za druhým. Ležel na ní, drtil jí pod sebou, ptáka zaraženýho, kam až to šlo, a s maximální rozkoší do ní stříkal.

I když už oba skončili a pomalu se vydýchávali, dál na ní ležel. Nakonec se probrala: „Kurva, Ian přijde každou chvíli. Rychle, musíš jít. Prosím, neříkejte mu nic!“ Prosebně se na ně podívala. Charlie pomalu vstal, díval se na ni, stejně jako Margaret.

Jenny si hověla na lehátku, nahá, s nohama roztaženýma. Velký otvor v její kundičce mizel jen pomalu, vyvalila se z něj Charlieho hustá mrdka, ředěná jejími šťávami. Jen pomalu, neochotně, dala nohy k sobě a vstala.

Doma Charlie zkontroloval své DVD. Perfektní, mám všechno podstatné, pomyslel si. Margaret napsala Jenny z mobilu, hned jak dorazila do svého bytu. „Charlie je skvělej, musíme se zase brzo jít opalovat!“

Jenny se ve sprše zbavovala hlenu mezi nohama, smývala ze sebe všechny známky své nevěry. Pod horkou vodou dopadající na její pysky, pronikající chvílemi i dál do jejího nitra, se však záhy znovu vzrušila. Vzpomínala na uplynulé odpoledne, pak už stačil jeden dotyk na poštěváčku a znovu se udělala…


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *