Máma řekla nestříkej I. – První doteky

Bylo mi jedenáct let když mě máma dovolila spát v noci u ní v posteli každý pátek a sobotu. Dívali jsme se na televizi dokud se nám nechtělo spát. Byla to velká postel a vypadala ohromná.

Otec zemřel, když mě byly dva roky. Matka ztratila zájem o sebe a byla docela slušně silná. Moje první sexuální dobrodružství začalo docela nenápadně.

Tu noc jsem se vzbudil s pocitem divného vzrušení v mém těle. Můj penis mi vylezl z pyžama ven a dotýkal se matčina obnaženého stehna. Byl neobyčejně velký a silný a podivně tvrdý jako dosud nikdy předtím.

Ten pocit z doteku byl nádherný a já jsem se přitiskl ještě blíž k matčinu horkému stehnu. Začal jsem penisem ještě silněji strkat do matčina tlustého stehna čímž se onen neznámý pocit slasti zvyšoval. Byl jsem z toho neznámého pocitu úplně rozrušený a aniž jsem to tušil, dosáhl jsem svého prvního orgasmu. Ještě jsem nestříkal semeno, byl jsem přece jen ještě příliš mladý, neměl jsem ani žádné chmýří a můj penis byl ještě malý. Ale bylo to tak nádherné a současně tak vysilující, že jsem téměř ihned usnul.

Ráno, když jsme se probudili, vzpomněl jsem si na tu horkou a krásnou noční příhodu a opět jsem se přitulil k matčinu stehnu. Vyndal jsem penis z pyžama a přitiskl ho k matčinu horkému stehnu. Opět jsem zažíval ten nádherný pocit a tiskl jsem penis na matčino stehno víc a víc se snahou dcílit opět toho nádherného pocitu jako v noci… Jenomže máma byla rovněž vzhůru a řekla: „Ahoj broučku, takhle zdravíš ráno maminku?“ Nevěděla co to dělám a proč to dělám, vůbec jí to nedošlo.

Lekl jsem se a řekl jí, „Ano mami, přeji ti hezké ráno!“ a současně jsem se mírně odtáhl. V tu chvíli si matka uvědomila dotek mého těla na svém obnaženém stehně a tak si ho přikryla stažením vyhrnuté noční košile. Nevšimla si, že jsem se jí dotýkal penisem, ani nevěděla, že jsem měl další orgasmus ve chvíli, kdy si zakrývala stehno županem.

Víkend uběhl a přišel další pátek a sobota a já jsem v noci opět jezdil svým penisem po jejím obnaženém stehnu, dokud mně opět nepřepadl ten nádherný pocit blaženosti a slasti.

Mamka mne od mala nechávala klidně pozorovat jak se obléká a já ji často říkal jak má velká prsa. Měla je skutečně velká a široká, mírně visící s velkými bradavkami na konci a velice se mi líbilo jejich pohupování. Ona se vždy zasmála a odpověděla něco jako, že: „Máma je tlustá a tlusté ženy mají velké prsy.“

Měla bradavky velké jako maliny. Vyprávěla mi, jak jsem je jako malý kojenec cucal a ony zůstaly tak velké a dlouhé protože mne dlouho kojila. Někdy mne vyzvala abych se jich dotýkal a hrál si s nimi. Smáli jsme se společně tomu, jak nádherně se houpaly v rytmu hudby. Velice se mi to líbilo a mamince viditelně také.

Já jsem ještě nevěděl co to je sex a jak se dělá, pouze jsem věděl, že mi dělá dobře když třu penis o matčino teplé silné stehno. Nakonec jsem poznal, že když strkám penisem do matčina stehna, jsou ty pocity nejsilnější a nejhezčí. Jenomže jednu sobotní noc jsem dorážel penisem na matčino stehno když ještě nespala a tak mohla cítit co to dělám.

„Ach můj Bože, přestaň ty kluku. Víš vůbec co děláš?“ Vyskočila rozčíleně z postele a adresovala mi další rozhořčená slova. „Podívej se mladíku, já nevím kde se tohle učíš dělat nebo jestli si myslíš, že je správné to dělat, ale v mojí posteli tohle dělat nebudeš!“

„Promiň mami. Proč je to špatné? Dělám to proto, že se mi to líbí. Já jsem nevěděl, že je to špatné. Prosím tě, nezlob se na mě, mami, ale já teď zrovna to chci dělat,“ omlouval jsem se, ale máma byla vzteky bez sebe a přikázala mi odejít do svého pokoje.

Pokračoval jsem v omlouvání a vysvětlování mé neznalosti až mamka nakonec uznala a pochopila, že jsem vlastně nevěděl co dělám, když jsem dorážel svým dětským penisem na její tlusté měkké stehno. Řekla, že mě teď nebude vysvětlovat jak se dělají děti a musel jsem jí slíbit, že to již nikdy dělat nebudu.

Uběhlo pár týdnů co jsem plnil svůj slib a cítil jsem, jak jsem strašně vzrušený a nadržený. Neudržel jsem se a řekl jsem mámě, že chci opět šťouchat do jejího stehna abych se cítil zase tak hezky jako předtím. Vůbec mně neodpověděla ale v pátek v noci když jsme byli v její posteli řekla, že je čas si promluvit.

Řekla, že mě nemůže vlastně za to tak hubovat protože to je součást mého dospívání, a že bych se mohl zase cítit tak hezky i jinak, než třením penisu o její stehno. „Hochu, ty potřebuješ naučit jak se onanuje!“ prohlásila s úsměvem.

A co to je onanovat maminko?“ ptal jsem se bezelstně, netuše o čem mluví. Zasmála se mojí nevědomosti a pak mi řekla: „Tak si chlapče sundej pyžamo a vezmi svůj penis do ruky. Pak s ním škubej sem a tam a tím docílíš tak krásných pocitů, že je ani nebudeš umět popsat.“

Stáhl jsem si pyžamo, uchopil penis a začal s ním neuměle škubat. „Ale ne chlapče, takto ne. Nesmíš za něj tahat, musíš po něm jezdit sevřenou rukou a tak ho třít, hezky nahoru a dolů!“

Pokračoval jsem v tahání za penis, ale nic se nedělo a on byl pořád maličký a skleslý. Matka byla zklamaná z mého počínání a jala se mi pomáhat.

„Víš, to by tě měl asi naučit tvůj otec, kterého nemáš. Já ti teda sama ukážu jak se to dělá, ale jen chvilku. Potom už budeš pokračovat sám, matka to nemůže svému synovi dělat. To se nedělá, není to slušné!“

Máma si sedla, aby mohla lépe uchopit můj penis. Přitom si celou svojí váhou sedla na moje zápěstí které to nevydrželo a prasklo. Strašně jsem zařval bolestí a začal jsem naříkat.

„Ach můj bože, miláčku můj co jsem ti to provedla? Jsi v pořádku?“ ptala se polekaně a prohlížela si moje zápěstí. Poznala co se mi stalo, a že je nutné navštívit nemocnici. A tak skončil můj nadějný večer…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *