Máma řekla nestříkej II. – Matka mě učí masturbovat

Příští večer, sobotní, jsme opět leželi v posteli, měl jsem však zavázanou ruku v sádře. „Maminko, můžeš mi nyní ukázat jak mám správně onanovat?“ zeptal jsem se naivně.

„Jistě miláčku, počkej já ti sundám pyžamové kalhoty,“ ochotně odpověděla k mému překvapení matka. Zkušeně mi stáhla kalhoty a objevil se můj malý scvrklý penis. „Jé ten je krásný, takový mazlíček!“ vyhrkla máma a sevřela jej jemně do dlaně. Ten pocit byl senzační!

„Podívej broučku, takto jej jemně sevřu do dlaně a začnu po něm klouzat nahoru a dolů. Můžeš si to dělat jak chceš, rychle nebo pomalu, jemně nebo tvrdě!“ řekla a předváděla mi jak se má správně onanovat, jenom však chvilku a potom přestala.

„Ach maminko prosím tě nepřestávej, pokračuj, to je tak krásné!“ žadonil jsem úpěnlivě. „Ale dítě, máma ti to přece nemůže dělat, to je ošklivé!“ odporovala matka rozhořčeně. „Ale maminko, já to nemůžu sám dělat, když mám zavázanou ruku!“ přesvědčoval jsem jí prosebně.

Matka se zvedla a odešla z pokoje pryč. Už jsem si myslel, že se rozzlobila a odešla do jiného pokoje, když se v tom okamžiku vrátila zpět a v ruce nesla olejíček.

„Tak dobře broučku, teď ti hezky tvůj penis namažu olejíčkem aby to lépe klouzalo a můžeme začít,“ vysvětlovala mi svoje počínání. „Ale udělám ti to pouze nyní, protože sám nemůžeš, ale jinak ne. Víš, že je to ošklivé a maminky takové věci svým synům nedělají!“ řekla rozhodným tónem.

„A proč to nemůžou maminky svým synům dělat, když je to tak hezké?“ zeptal jsem se naivně, nerozumějíc takovým nesmyslným zákazům. „Já bych ti taky dělal co se ti líbí, vždyť na tom není přece nic špatného!“ pokračoval jsem v naivních otázkách rudnoucí matce.

„Podívej synku. Na to jsi ještě malý a nerozumíš tomu. Prostě to tak je, že jsou určitá pravidla a ty se musí dodržovat!“ odpověděla matka již nazlobeným hlasem, tak jsem se raději přestal vyptávat a věnoval se její práci.

Uchopila do dlaně pravé ruky namazaný penis a začala po něm jezdit sevřenou dlaní sem a tam. Během chvilky jsem ucítil nádherný pocit slasti stupňující se až k nesnesitelnosti. Pane Bože to byla slast!

„Ach maminko, to je krása, já už to nevydržím!“ sténal jsem a pozoroval jak je divně vzrušená. Pokračovala divoce v honění mého penisu a dívala se na můj vzrušený výraz milostné extáze.

„Ach maminko, to byla nádhera!“ vzdychal jsem nastupující slastí. K mému překvapení sklonila hlavu a políbila mě na rty. Ucítil jsem její jazyk deroucí se do mých úst a zkoumavě jezdící v mých nezkušených ústech. Byl to můj první milostný polibek!

Opakoval jsem po ní práci jazykem a naše jazyky se vzájemně proplétaly a laskaly. V tom jako by si uvědomila co dělá, nechala toho a odtáhla svoje ústa ode mne.

„Ach baby, to nesmíme dělat! Matka nemůže takto líbat své dítě!!“ dodala omluvně. „Ale maminko, mně se to tak líbilo! Cítil jsem se tak nádherně!“ protestoval jsem vyčítavým tónem.

Máma sebrala ručník a utřela si ruce od olejíčku a stejně opatrně ale utřela i můj penis. „Líbilo se ti to, broučku?“ zeptala se mě měkce. „Ano maminko, prosím tě, udělej mi to ještě jednou!“ prosil jsem toužebně.

Máma se zamračila a řekla: „Všimla jsem si, že jsi vůbec nestříkal sperma. Ty to víš taky. Ale netrap se, máma ví jak na to. Stačí maličká pomoc pro začátek, máma bude kouřit tvůj penis a ty pak budeš stříkat své semeno, víš broučku?“

Nevěděl jsem v té chvíli o čem vlastně mluví. Jaké stříkání a jaké semeno? Vůbec jsem netušil o čem je řeč a co tím máma myslí…


Uveřejněno

v

, , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *