Máma řekla nestříkej III. – První výstřik

Máma si zatím sundala podprsenku a lehla si vedle mne. Uviděl jsem její velké těžké prsy jak se jí rozlily po těle když si lehla. Jedno její velké ňadro se položilo na mojí hlavu, velká bradavka mi ležela téměř na oku.

Máma mi řekla, že by se jí líbilo kdybych jí její velké prsy líbal a hrál si s nimi, zatímco si ona bude hrát s mým penisem. Ochotně jsem rozevřel rty a sevřel mezi nimi hnědou tuhou bradavku až máma zhluboka vzdychla a zasténala. Pak sevřela v ruce můj penis a já se začal tetelit slastí.

Připadalo mi přirozené, když máma začala honit můj penis, lízat a cucat její velké bradavky a prsy. Máma těžce dýchala a když jsem jí začal cucat bradavky, začala můj penis honit mnohem energičtěji a cílevědoměji a já jsem jí olizoval jazykem bradavky ještě více. Moje horké sliny kapaly na její kozy a ona sténala: „Ach Bože, moje dítě mi tak nádherně cucá bradavky. Ach baby, ano, cucej je pořádně a hraj si s nimi!“ Ale já jsem se již opět chvěl a svíjel pod náporem slasti dalšího orgasmu.

Máma viděla, že mám opět orgasmus a začala mě vášnivě líbat s jazykem vsunutým do mých úst, aby byl ještě silnější. Pak se zvedla z postele a odstoupila ode mne, kroutila hlavou a mumlala: „Ježíš, co to jenom dělám. Dělám sex svému chlapečkovi a líbí se mi to víc, než kdybych sex měla já!“

Nevěděl jsem co je sex, myslel jsem, že to je to co mi dělala, a proto jsem řekl: „Maminko, ale mně se líbí ten sex a nemohl bych si to nechat dělat od někoho cizího. Pouze ty mi to můžeš dělat, mami.“

„Ach dítě moje, sex je něco mnohem jiného, než jenom toto… mnohem více. Drahoušku, já potřebuji cucat tvůj penis, říká se tomu kouřit, a já potřebuji vykouřit ti penis dříve, než mi povolí nervy. Potřebuji abys již konečně začal stříkat svoje semeno z tvého penisu. Musím vidět svoje dítě v extázi slasti stříkat semeno. Musíš mě nechat abych ti začala cucat ten tvůj penis, ano?“

Nevěděl jsem sice přesně co chce, ale přesto jsem ochotně souhlasil. Tušil jsem, že bude dál něco hezkého dělat s mým penisem takže budu opět prožívat ty nádherné návaly slasti a štěstí! „Ano, maminko, cucej mi penis!“ žadonil jsem v blaženém očekávání něčeho hezkého a vzrušujícího.

Po těchto slovech se máma položila opět na postel. Pohlédla na mě očima plnými vášně a řekla: „Miluji tě, broučku a začnu ti dělat něco vzrušujícího a nádherného. Až si strčím tvůj penis do úst, budeš mě držet rukama za hlavu a přirážet mi s ní k tobě. Chci aby sis klekl nade mne a spustil svůj penis do mých úst co nejdál to půjde.“

Pak se stalo něco úžasného. Máma rozevřela svoje rty a sevřela mezi nimi můj penis, který jsem jí tam zasunul co nejdále to šlo. Něco teplého a sametově hebkého vlhce sevřelo můj penis, ucítil jsem špičku jejího jazyka jezdící po celé délce dříku penisu zasunutého v jejích ústech a občas jemné stisky jejích zubů.

Nejdříve jen sála a lízala špičku žaludu, pak začala svými ústy jezdit po celé délce penisu a rukou si jej sama přirážela do úst. Druhá její ruka k mému úžasu jemně sevřela moje varlata a začala je jemně tisknout a hrát si s nimi.

Bylo to nesmírně vzrušující a dráždivé, ještě nikdy jsem nic takového nezažil a bylo to úplně jiné, než píchat penisem do jejího stehna. Cítil jsem, jak ve mně rychle stoupá napětí a slast, myslel jsem, že vybouchnu nebo umřu slastí a začal jsem hlasitě sténat a křičet. Moje boky samovolně začaly přirážet proti matčiným mučícím ústům a v jejích ústech se pohyboval úplně celý penis.

Matka cítila to nesnesitelné napětí které mě začalo ovládat a podle mého chvějícího se těla i divokých výkřiků slasti tušila, že konečně ucítí a ochutná panické semeno svého syna. I z jejích úst, tak zaměstnaných mým penisem, začaly vycházet divoké zvuky sténání, jak se blížil okamžik mé erupce. A pak to přišlo…

Něco takového jsem ještě nezažil. Napětí ve mně začalo nesnesitelně stoupat a mojí mysl již ovládala pouze matčina ústa a snaha, zbavit se toho mučivého napětí. Cítil jsem, jak se v mých slabinách něco vaří a dme až jsem najednou divoce vykřikl a vrazil penis matce hluboko do krku. Cítil jsem jak mi něco stoupá vzhůru a žene se z penisu ven a už jsem vystříkl první chuchvalec semene. S ohromnou slastnou úlevou jsem stříkal další a další dávky semene, můj cukající se penis plnil matčina ústa a ona jen s obtížemi stačila vše polykat a sát. Doufal jsem, že ta slastná úleva nikdy neskončí, bylo to něco úžasného a dosud nejkrásnějšího, co jsem kdy cítil.

Bohužel po několika nejkrásnějších vteřinách mého života ze mne maminka vysála všechno semeno a bylo po všem. Zeptal jsem se smutně mámy, proč to nemůžeme dělat pořád.

„Protože se to nedělá a nesmíš nikomu vyprávět, co děláme v posteli. Lidé tomu nerozumí a jestli to někomu řekneš, budeš mít se mnou velké trable!“ Slíbil jsem proto mámě, že to nikomu nebudu vyprávět.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *