Máma řekla nestříkej IV. – Josefova maminka

Za několik dní jsem si hrál s kamarádem ze sousedství, Josefem, a všimnul jsem si jak jeho buclatý penis nadouvá jeho kalhoty. Řekl jsem mu, že by měl jít domů a nechat si jej od svojí mámy líbat a cucat a že se mu to tak bude líbit. On nevěděl o čem mluvím a tak jsem porušil slib daný matce a řekl mu o co jde, což ho ohromilo. Pak skutečně šel domů a řekl své matce co já jsem mu řekl a ona mu zakázala na něco takového myslet. Řekla, že si již se mnou nesmí nikdy hrát.

Josefovi rodiče byli rozvedení a Josef chodil na víkend ke svému otci. Deset minut po tom, co Josef odešel ke svému otci zavolala mě jeho matka abych k ní přišel. Myslím, že se jmenovala Anna. Sedli jsme si v jejich obýváku a ona se mě ptala na to, co jsem řekl Josefovi. Byla tak drobná proti mojí mámě!

Řekl jsem jí naše tajemství i to, že jsem slíbil mámě o tom mlčet. „Dobře, ale ty jsi porušil ten slib. Uzavřu s tebou dohodu. Ty uděláš co ti řeknu a já nezavolám tvojí matce a neřeknu jí, že jsi porušil svůj slib!“

Musel jsem s tím souhlasit. Josefova matka pak vyšla z pokoje s tím, ať počkám než mě zavolá. Seděl jsem a hlavou se mi honily myšlenky, co asi budu muset udělat aby na mě nežalovala mámě. Z pochmurných úvah mě vyrušil hlas paní Anny, vycházející z nějakého jiného pokoje.

Šel jsem podle něj až jsem přišel k pootevřeným dveřím jednoho z pokojů v horním patře, z něhož se volání ozývalo. Vstoupil jsem do pokoje a spatřil Josefovu matku jak leží zcela nahá na posteli. Byla to její ložnice a paní Anna se rozvalovala na posteli a vyhlížela mě.

„Pojď blíž a svlékni se!“ nařídila mi stroze a posadila se na postel. S rozpaky a studem jsem se svlékl a zůstal před ní stát zcela nahý a červený studem. Pohlížela s neskrývaným zájmem do mého rozkroku a smála se mým rozpakům.

„Copak, snad se nestydíš? Provádíš s matkou takové věci a pak se stydíš? Nelíbím se ti snad?“ zeptala se mě koketně a zavlnila svůdně svým tělem.

Na první pohled byla úplně jiná než moje robustní a tlustá matka. Její tělo bylo štíhlé a drobné, s pevnými dopředu trčícími malými prsy, které se nehoupaly tolik jako matčiny a nerozlévaly se jí po těle když si lehla.

Pozorovala s úsměvem můj výraz a pak prohlásila. „Chci abys mě ošukal. Chci abys vrazil ten svůj chlapecký penis do mé kundy a pořádně mě zmrdal!“

Byl jsem v rozpacích co vlastně chce. Nevěděl jsem co má na mysli, proč bych měl vrážet do ní svůj penis a jak?

„Já nevím co po mně chcete. Máma mě vždycky lízala a cucala penis!“ řekl jsem nechápavě. „Tak dobře. Lehni si na záda a nech mě ať si s tvým penisem taky pohraji!“ řekla netrpělivě a klekla si vedle mě. Sklonila hlavu nad můj klín a vsála můj penis do úst podobně jako to dělala mamka.

Chvíli jej cucala a lízala jak jsem byl zvyklý a pak náhle zvedla hlavu. „A nyní, mladíku, strč ten svůj penis do mojí pochvy, už to nemůžu vydržet!“ řekla nezvykle ostře…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *