Máma řekla nestříkej V. – Akce pokračuje

Lehla si na záda a začala se hladit rukou v rozkroku a pak strkat prsty do svého těla. Zíral jsem na ní a cítil jak mi penis mohutní a tvrdne ještě více než v jejích ústech. Musela vědět jak mě podívaná na ní vzrušuje, protože se smála mému pohledu, nakonec vztáhla ke mně ruku a stáhla mě na sebe.

„Tak nekoukej a pojď na mě, ukážu ti jak!“ pobízela mě a rukama mě začala na sobě dirigovat. Musel jsem si kleknout mezi její nohy a pak se na ní položit. Ona vzala můj penis do ruky a začala si jej strkat do svých chlupů mezi nohama.

Náhle jsem ucítil jak se penis dotýká něčeho horkého a vlhkého a pomalu jej obklopovalo hebké vlhké horko, jak jsem zajížděl do jejího těla. Tlačila mě rukama na sebe a já tak zasouval penis do jejího těla. Byl to úplně nový pocit, zvláštní a krásný. Pochopil jsem, že mám penis zasunutý do jejího otvoru kterému říkala pochva a my kluci kunda, aniž jsme tušili k čemu to holky mají jinému než k čůrání. Až nyní jsem pochopil, že poslání tohoto divného otvoru je i jiné a neskonale krásné.

„Tak přirážej, nespi!“ probudila mě z přemítání její ruka plácnutím přes zadek. Pak sevřela rukama moje boky a začala mi tak naznačovat co mám dělat. Pochopil jsem, že chce abych se nadzvedával, ale nevyjel přitom penisem z její pochvy a pak jej zase zasouval zpět.

Dělal jsem to čím dál zručněji a cítil jak je to dráždivé a vzrušující. Nikdy bych v něco podobného nevěřil, pohybem penisu v její pochvě jsem vyvolával nádhernou slast sobě a pravděpodobně i jí, protože zavřela oči a z počátku tiše a později čím dál hlasitěji vzdychala a sténala.

„Ach Bože to je krása! Už tak strašně dlouho jsem nemrdala a necítila v sobě penis! Mrdej mě, nepřestávej dokud mě neuděláš!“ vykřikovala slastí a její tělo se vilně pode mnou vlnilo. Cítil jsem její bradavky na své hrudi, byly velké a tvrdé, nevěděl jsem, že je to reakce na vzrušení, ale líbil se mi jejich dotyk na mém těle.

Její slova a výkřiky mě povzbuzovaly a já si při mrdání počínal stále jistěji. Pod tlakem jejích rukou jsem musel zrychlovat tempo přirážení až k nejvyšší možné rychlosti. Již jsem myslel, že to dál nevydržím, když jsem ucítil jak se její pochva začíná svírat okolo mého penisu a škubat sebou jako v křeči – blížil se její orgasmus.

Netušil jsem, že tak brzo dojde k něčemu takovému, začala se náhle vzpínat a svíjet pode mnou a s divokými výkřiky divoce přirážet. „Ach Bože, už budúú: Ježíši Kriste, už jsééémm!“ křičela jako šílená a její tělo se svíjelo v křeči slasti. Pevně mě objala svýma nohama a sama se zvedáním svého zadečku napichovala na můj penis, zavalený ohromným množstvím jejích šťáv řinoucí se náhle z její pochvy ven. Pak mě vší silou přitiskla svýma nohama i rukama k sobě a držela mě tak zasunutého až na doraz v sobě, zatímco její ústa se na mě přisála a její jazyk divoce zkoumal moje ústa ve vášnivém polibku.

Pomalu její sevření povolilo a ona si vydechla. „Panebože to byla nádhera!“ a s těmi slovy se převalila tak, že já jsem zůstal ležet na zádech a ona na mně, aniž jsem vytáhl penis z jejího těla. Pak se nadzvedla na kolena a pomalu začala sama poskakovat na mně tak, že její pochva jezdila po mém penisu jako po tyči. Byla to krása, něco zase nového a navíc jsem mohl přitom koukat na její prsa nadskakující v rytmu jejího poskakování.

Pak si s nimi začala sama hrát, jako by ztrácela vědomí o světě a jako kdybych tam vůbec nebyl. Pozoroval jsem ji jak si svírá bradavky mezi prsty a hněte svoje tuhé kozy čím dál tím vášnivěji a s větší silou. Nakonec uchopila moje ruce a položila mi je na svoje prsa se slovy, ať dělám to co ona předtím.

To už se její tempo zrychlovalo čím dál víc, její dech byl trhavý, naplněný vzrušením a stoupající slastí. Slyšel jsem jak můj penis čvachtá v její pochvě, její zadek narážel na můj klín a oba dva jsme se začali propadat do návalu slasti.

„Už zase budu, už zase to přijde!“ začala divoce vykřikovat a skákat na mně s ještě větší silou a rychlostí. Pak se náhle její tělo vzepjalo a vší silou se napíchlo na můj penis. Ucítil jsem na něm stisk její pochvy, cukání jejích stěn a ohromné množství šťáv začalo proudit ven na můj klín a stehna.

„Už stříkám, bože už zase! Ježíš to je slast!“ povykovala s očima vytřeštěnýma vzrušením a opět začala divoce skákat nahoru a dolů. Cítil jsem, že i se mnou se něco děje, věděl jsem již, že se blíží příznaky mého výstřiku. Jako by to vycítila, začala na mě volat.

„Stříkej, stříkej do mě, chci zase cítit semeno stříkající do mé kundýýýýý! Však já tě vyždímu, uvidíš!“ a náhle jsem ucítil, jak se stěny její pochvy začaly stahovat okolo mého penisu a začaly mě tak ždímat svými pohyby.

Už jsem to nemohl vydržet, i já jsem se vysoko vzepjal a vrazil svůj penis hluboko do jejího těla v ataku prvního výronu semene. A pak jsem již začal každým škubnutím penisu stříkat proud semene do její lačné a ždímající pochvy, dokud ze mě nevyždímala poslední kapku.

Konečně jsme se zklidnili a já se těšil na nějaký další způsob soulože. K mému zklamání mě však odstrčila ze slovy, že je již hodně hodin a Josef se vrátí každou chvíli domů. Musel jsem se rychle obléknout a slíbit, že přijdu jakmile mě zavolá, že je čistý vzduch. A nakonec mně strčila do kapsy nějakou bankovku se slovy, abych se pořádně posílil, že příště bude ode mě chtít víc…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *