Máma řekla nestříkej VI. – Sladká poleva

Přišel jsem domů a našel mámu v kuchyni, dělala čokoládový koláč co mám tak rád, zrovna vařila polevu. Máma věděla, jak moc ten koláč a hlavně tu polevu miluju. Podívala se na mě a řekla: „Vím, že máš tohle rád a proto pro tebe dělám jednu várku polevy navíc. Ale tentokrát jí budeš mlsat jinak, než obvykle. Pamatuješ si, jak jsem lízala a cucala minulou noc tvůj penis? Tak a teď zase budeš lízat ty mě a to tak dlouho, dokud nevypustím ze sebe svoje šťávy tak jako ty předtím svoje semeno. Jestli máš polevu rád a chceš jí, budeš si jí muset vylízat!“

Nechápal jsem co má máma na mysli. Vzala jednu nádobku s polevou a odešla s ní do svého pokoje s tím, abych šel s ní. Bleskově se svlékla a lehla si na postel. K mému úžasu pak začala cpát polevu do své pochvy svými prsty co nejhlouběji to šlo. Když byla podle svého mínění plná, zavolala mě k sobě. „Pojď ke mně broučku. Já chci aby sis lehl mezi moje nohy a přitiskl svojí hlavu do mého klína!“

Máminy stehna byla tak tlustá, že jsem jen stěží narval hlavu mezi ně abych se dostal do jejího chlupatého klína. Konečně jsem se mezi ně vecpal a ucítil lákavou vůni polevy. Pochopil jsem již, co asi bude máma chtít a ona vzápětí mé tušení potvrdila.

„A teď, jestli chceš polevu, musíš si jí vylízat z mé pochvy a hezky úplně všechnu!“ pobídla mě a já začal cpát jazyk do její pochvy. Polevu jsem měl skutečně rád a lízal jsem jí z matčiny pochvy co to šlo nejrychleji. Můj jazyk jenom kmital a vylizoval všechny kapičky sladké polevy, zatímco máma mně tiskla hlavu do svého klína a vzdychala a sténala slastí.

„Ano, to je ono, takhle mě lízej! Bože to je nádhera, to jsem ještě nikdy nezažila! Ty můj lízale, já budu polevu dělat každý den a ty jí budeš takhle hezky vylizovat!“ Její slova mě silně vzrušovala a já jí lízal jako šílený, cpal jsem svojí hlavu mezi její tlustá stehna a strkal jazyk co nejhlouběji do její pochvy, kde již nebyla žádná poleva ale ani jí ani mně to nevadilo. Máma mě vši silou tiskla hlavu mezi své nohy a její stehna se začala chvět a svírat okolo mě v nastupující orgastické křeči.

„Ach baby, ještě chviličku a budu zase hotová! Už to na mě jde, bože to je slááááást! Už stříííkáááámm!“ začala se svíjet a tisknout mně hlavu mezi své nohy až mě málem začala dusit. „Lízej, nepřestávej a lízej!“ ječela přímo a její tělo se třáslo jako sulc slastí a rozkoší. Pak mně odtáhla hlavu od pochvy a chovala se jako bych tam nebyl. Myslel jsem, že je konec a tak jsem šel do svého pokoje spát, byl jsem utahaný.

Vzbudil jsem se za pár hodin a máma ležela vedle mě. „Jseš v pořádku?“ zeptala se když uviděla jak jsem otevřel oči. „Myslím, že ano, byl jsem jenom nějak utahaný!“ nemohl jsem jí prozradit, kde jsem byl odpoledne a co jsem s Josefovou matkou dělal!

„Ach zlatíčko, promiň! Nechtěla jsem tě takto utahat. Udělal jsi mi krásnou věc. Již více jak rok jsem neměla orgasmus a tvůj horký jazyk v mé pochvě udělal divy. Mohl bys udělat pro mámu ještě něco? Máma chce vidět jak tvůj penis mizí v její pochvě a jezdí v ní sem a tam. Já ti to ukážu, určitě se ti bude líbit!“ vyzvala mě žádostivě, že jsem nemohl odolat. Nemohl jsem jí říci, že jsem již měl penis v ženské pochvě a vím jak se to dělá! Určitě by mě zabila. Navíc jsem toužil poznat jaké to je v pochvě vlastní matky, byl to zvláštní vzrušující pocit, vůbec jsem netušil, že jde o incest a, že se to nesmí!

„Tak dobře!“ řekl jsem a čekal co bude dál. Máma řekla, abych si na ní lehl. Učinil jsem tak, bylo to jako bych ležel na měkké hromadě, matčino tělo bylo tak měkoučké a masité! Pak jsem cítil jak se matčina ruka zmocnila mého penisu a snaží se jej nasadit do pochvy mezi chlupy jejího klína. Cítil jsem na špičce žaludu horkost a vlhkost její pochvy, ale víc to nešlo. Měla příliš velké břicho a já se nemohl do její pochvy dostat ač jsme se snažili oba dva seč to šlo. Nakonec máma zvedla jednu nohu a položila jí ve výšce na opěradlo pohovky, čímž se uvolnil přístup mezi její nohy. Uviděl jsem ohromnou kundu se široce rozšklebenými pysky svítícími rudě mezi černými hustými chlupy. Kunda se leskla vlhkem a vzrušením a třásla se nedočkavostí. „Tak pojď, nečekej na nic!“ vyzvala mě žádostivě a já začal strkat penis do její pochvy.

Tentokrát jsem se do ní dostal a opět jsem ucítil to nádherné sametové sevření, horké a mokré stěny její pochvy. Začal jsem jí mrdat jak jsem se trochu naučil, ale šlo to špatně. Můj penis se dostal jenom z malé části dovnitř, dále mě její břicho nepustilo. Máma byla již celá rozmrzelá a opět začala měnit pozici. Lehla si na břicho, pak se nadzvedla a spustila na všechny čtyři, se zadkem vystrčeným vzhůru. Její břicho viselo až na postel a prsy rovněž jako dva velké pytle. „Teď to zkus, miláčku, teď to určitě půjde. Mrdej mámu jako fenu!“ volala žádostivě a nedočkavě mě zvala k sobě.

Klekl jsem si za ní a nakonec se mi povedlo vsunout penis do její pochvy. Tiskl jsem se k jejímu nádhernému velkému zadku a můj penis mlaskavě jezdil v její mokré horké pochvě sem a tam. „Ach mami, také se ti to tak líbí?“ ptal jsem se udýchaně matky vzdychající a hekající pode mnou.

„Ach ano, zlatíčko, neměla jsem penis v sobě již věky. Vrážej ho do svojí mámy nejhlouběji co můžeš! Ach bože, já cítím, že to na mě přicházííííí!“ vyjekla náhle a divoce se prohnula a rozechvěla náporem slasti. Její kunda mě opět začala ždímat a její zadek mně přicházel naproti s takovým důrazem, že moje koule mlaskavě narážely na její masitá stehna. Její kozy se divoce houpaly jako velké zvony, že jsem neodolal a sevřel je ve svých rukou. Bože to byla nádhera. Už jste někdo držel takové kozy v rukách při mrdání?

Máma sebou házela ze strany na stranu. „Oh bože, už stříkám, nepřestávej drahý, nepřestávej, maminka stříkááá!“ mlela jako šílená. Cítil jsem jak se její pochva svírá okolo mého penisu a tečou z ní proudy matčiných šťáv. To jsem již nevydržel a s výkřikem začal rovněž stříkat. „Ach maminko, já už taky stříkám! Já už taky!“ a vší silou jsem zarážel cukající a stříkající penis do matčina těla.

„Ach ano, stříkej miláčku, stříkej do své maminky, maminka chce cítit jak do ní stříkáš svoje semeno!“ povzbuzovala mě a sama se narážela na můj cukající se penis. Konečně jsem se za chvilku zklidnili, nápor orgasmu odezněl a my zažívali slastné pocity únavy a štěstí.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *