Šukačka po Štěpánské

Vyrazili jsme na Štěpánskou zábavu do blízkého městečka. Autobus nás dovezl až k místnímu kulturnímu domu. Kluci mě dovedli na sál, kde mě představili své partě.

Seděli jsme u stolu, popíjeli, tancovali a čas ubíhal a nikdo si nevšiml, že poslední autobus je už pryč. Rozhodli jsme se, že půjdeme pěšky. Než jsme vyrazili, zatelefonoval Luboš domů, aby se o nás nestrachovali, že přijdeme později.

Cesta ubíhala rychle a než se kdo nadál, byli jsme ve vesnici. Postupně jsme se rozešli do domovů a já šla s kluky. U babičky však byly zamčené dveře. Kluci mě dostrkali k nim, že budu spát tady.

Potichu jsme se snažili proklouznout do podkrovních pokojů, když jsme zaslechli nějaké zvuky přes dveře z obývacího pokoje. Pomaloučku jsem pootevřela a spatřili jsme, kterak strýc leží naznak na podlaze, na jeho kolíku je naražená moje matka a skáče, až jí kozy lítají a teta klečí s kundou nad strýcovým obličejem a ten ji jazykem projíždí.

Tiše jsem zavřela a všichni vzrušení tímto pohledem jsme vyběhli do Lubošova pokoje, kde se na mě vztáhlo šest paží a už jsem stála nahá. Pomohla jsem klukům se šatů a začala se věnovat Romanovi.

Vzala jsem do úst jeho přirození a jazykem kroužila po tmavém žaludu. Zatím co jsem takto ve dřepu vzrušovala Romana, zasunul se Petr pode mě a já přisedla na jeho čuráka, který do mě prudce vnikl a žalud se dotýkal dna mé jeskyňky. Chvíli jsme vytrvali v této pozici, ale potom jsem chtěla zkusit něco nového.

Vysunula jsem Petrův kolík a prsty si řádně provlhčila dírku do zadečku. Když byla dostatečně mokrá, navedla jsem jeho žalud na okraj a pomalu jsem začala sedat. Šlo to ztuha, ale když jsem uvolnila půlky, podařilo se a Petrův čurák byl uvnitř. Šťávy, které ze mě vytékaly, smáčely jeho kolík a pomáhaly jeho pohybu. Bylo to něco nepoznaně krásného.

Už jsem se blížila k okraji rozkoše, když tu náhle Roman poklekl mezi Petrova kolena, mírně mě natlačil dozadu a zasunul svůj kolík do mé pičky. Takto nyní naražená na dvou kopích jsem se snažila koordinovat pohyby tak, aby ani jeden nevyklouzl. Pot se z nás řinul a náhle se dostavil dosud nejintenzivnější společný orgasmus. Za vzájemných hlasitých sténání mi kluci plnili kundu i střeva horkým spermatem.

Když jsme se od sebe oddělili, přisunul se Luboš a bez přípravy mi ho vrazil do prdelky, jen jsem hekla. Po několika přírazech i on nastříkal svou dávku do mého nitra. Úplně zničená jsem seděla ve vaně pod tekoucí sprchou, která splachovala mrdiny, jenž ze mě vytékaly.

Další dny jsme vstávali až k obědu a večery se nesly v podobném rázu. Ani jsme nepostřehli a byl tady Silvestr. Pomohla jsem tetě s přípravou večeře, zatímco máma s kluky chystali chlebíčky a strýc pití. Babička s dědou už dávno vzdali svou přítomnost a koukali na televizi ve svém obýváku.

Po slavnostní večeři jsme seděli společně v obývacím pokoji u tety, chvílemi sledovali televizi, chvílemi se bavili, dokonce se i tancovalo při muzice z kazet. Při jedné taneční vložce jsem tančila se strýcem, když začala hrát pomalá, táhlá skladba. Přitiskla jsem se ke strýci a náhle jsem cítila něco tvrdého, co tlačí na můj podbřišek.

Pomalu jsem vsunula ruku do jeho kalhot a nahmatala jeho kládu. Teta, sedící v křesle, nás však zarazila a se slovy, abychom nesoukromničili, vyzvala ostatní k nějaké vzrušující hře. Petrův návrh na flašku byl přijat s nadšením a my okamžitě sedli do kruhu na podlahu.

Jak se láhev otáčela, tak jsme odkládali šaty a první byl svlečený Luboš. Jeho kolík stál v pozoru a když jsem pohlédla do mámina i tetina rozkroku viděla jsem, že jejich kalhotky jsou úplně mokré. Postupně jsme zůstali bez oděvů všichni.

Při dalším losování kdo s kým na mě připadla teta. Cítila jsem se podivně, že zrovna žena, ale hra je hra. To už jsem cítila její ruce na své lasturce a jazyk kroužil po mých bradavkách. Ještě jsem zahlédla mámu, jak saje Petrův čurák a ostatní chlapi si je začali honit.

Teta se otočila, její hlava se ocitla mezi mými stehny a jazyk rejdil mezi mokrými lupínky. Její vlhká a vonící kunda se tak ocitla přímo před mým obličejem a já se jí snažila rovněž jazykem laskat její poštěváček, který trčel mezi lupínky.

Tetino sání a údery jejího jazyka nabývaly na síle a mým tělem začaly probíhat slastné vlny orgasmu. Stejně tak i teta se blížila vrcholu a náhle s výkřikem se z její piče vyvalilo množství šťávy, která stékala po mém obličeji.

Sotva ze mě teta sklouzla, už přiskočil strýc, lehl mezi mé rozevřené kolena a bez meškání vrazil svou kládu do mé kundy. Vjel tam lehce a začal prudce přirážet. Já jsem opětovala jeho pohyby.

V té době vedle šukal Roman mou mámu a z druhé strany Luboš tetu. Víc jsem nestačila postřehnout, protože se valila další vlna orgasmů. Strýc měl obdivuhodnou výdrž, takže než postříkal moje bříško svým spermatem, prožila jsem několik orgasmů a moje pička byla jako bažina.

Koberec pode mnou byl mokrý, ale to nebránilo tomu, abychom po krátké přestávce a další výměně šoustali až do půlnoci. To nás přerušil strýc slovy, že prodrbeme i příchod Nového roku. Po slavnostním přípitku a malé večeři jsme pokračovali v zábavě až do ranních hodin, kdy jsme únavou usnuli na vlhkém a voňavém koberci.

Nový rok jsme trávili v rodinném kruhu a když babička s dědou šli večer spát, s chutí jsme zopakovali minulou noc. Další den jsme odjížděli domů. Byla jsem z jedné strany smutná, ale současně jsem se těšila na domácí klid, protože moje kundička přece jen nebyla na takové tempo zvyklá. Přesto jsme s mámou slíbily, že na Velikonoce opět přijedeme…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *