Nekonečné prázdninové orgie III.

Probudil jsem se, když bylo půl druhé ráno. Potřeboval jsem na záchod. Když jsem se vracel, všiml jsem si, že dveře do pokoje Petry jsou otevřené. Vzpomněl jsem si na naše milostné hry a nemohl jsem odolat.

Vešel jsem do jejího pokoje. Na její posteli jsem viděl obrysy spícího těla. Spokojeně dýchala. Klekl jsem si u jejího lůžka na zem. Viděl jsem v šeru, že není přikrytá, deka ležela vedle jejího těla. Měla na sobě jen krátkou košilku, která byla vyhrnutá až nad pas. Pod ní se rýsovaly její ňadra.

Nemohl jsem odolat a jednoho jsem se dotkl. Jemně jsem jí ho pohladil a čekal na její reakci. Nic se nedělo. Vklouzl jsem rukou pod její košilku a pohladil jí nahá prsa trochu silněji. Teď zareagovala. Její tělo se protáhlo, jakoby mi chtělo naznačit, že se jí to líbí.

Přejel jsem rukou i na druhé ňadro a také ho pohladil. Cítil jsem, že bradavka se okamžitě vztyčila. Nyní otočila hlavu ke mně a otevřela oči. Strnul jsem. Nebyla to Petra, ale jedno z o rok mladších dvojčat. Nepoznal jsem v šeru, jestli Sabina nebo Denisa.

“Haló! Co tady děláš?” zeptala se rozespale. -“Já myslel jsem… Myslel jsem, že to je Petra,” koktal jsem překvapeně, ale ruku jsem z jejích prsou zapomněl sundat. “A co to se mnou děláš?” zeptala se znovu a její ruka přitiskla moji ruku na jejích prsou. “Já… Myslel jsem, že jsi Petra,” koktal jsem pořád a snažil se sundat ruku z jejích prsou. “Jak vidíš, tak nejsem, jsem Sabina!” smála se. “Ale líbí se mi to, co děláš.”

Nevěděl jsem, co mám odpovědět, protože jsem z toho byl celý pryč. Sabina se posadila na lůžku a stále držela moji ruku přitisknutou na svých prsou. “Pokračuj… Líbí se mi to,” smála se dál. “Nenech se rušit, že nejsem Petra. Možná jsem ještě lepší.” A vzala moji druhou ruku a vložila si ji do svého rozkroku.

Cítil jsem, jak je tam už celá vlhká, protože rozevřela doširoka nohy a vedla mou ruku přesně do středu. To bylo pro mě znamení, zcela jasné, že chce, abych pokračoval. Nenechal jsem se tedy dvakrát pobízet a vnořil jsem ukazováček do jejího horkého těla.

Slyšel jsem, jak slastně vzdychla. Roztáhl jsem jí jemně nohy tak, že jedna visela z postele dolů a její stehna byla krásně roztažena. Její kočičku jsem měl přímo před svým obličejem. Předklonil jsem se a jazykem oblíznul její pochvu. Sabina mě oběma rukama chytila v zátylku a silně přitiskla moji hlavu mezi svá stehna.

Jazykem jsem zpracovával její kočičku, až začala slastně sténat. “Já tě chci… Já tě taky chci lízat,” řekla najednou a odtáhla moji hlavu. Musel jsem se postavit vedle její postele u její hlavy. Jediným pohybem mi stáhla slipy, takže můj penis se objevil přímo u její hlavy v celé své kráse. Druhým pohybem si přetáhla přes hlavu noční košilku a byla nahá jako já. Pak zajela rukama na můj zadek a přitáhla si mě k sobě. Její ústa pohltila můj vztyčený penis a začala sát.

Byl to nádherný pocit. Vedla mě tak, že jsem si kleknul na postel nad její hlavu, aniž pustila můj úd ze svých úst a jemně mi postrčila hlavu mezi své nohy. Pochopil jsem a zabořil svůj obličej do jejího klína. Okamžitě jsem ji začal jazykem zpracovávat. Ona opracovávala můj penis ústy a jazykem a ruce zcela vynechala ze hry.

Po nějaké době pustila můj penis ze svých úst. Nevím, za jak dlouho, ztratil jsem pojem o čase. “Teď tě chci… Teď tě chci dovnitř,” zašeptala. “Chci tě cítit uvnitř.” A jemně mě přinutila se obrátit tak, že jsem klečel mezi jejími doširoka otevřenými stehny. Pak vzala do ruky můj penis a pomaloučku ho popotáhla ve směru ke své kočičce.

Pohnul jsem boky kupředu a ona ho nasměrovala přesně. Lehce zajel do jejího rozpáleného těla. Byl to nádherný pocit, když jsem cítil, jak ho její kočička lehce svírá a pulzuje kolem něho. Sabina pohnula boky vzhůru a můj penis zajel celý do jejího horoucího těla. Pak pohnula boky dolů a skoro vyjel. Pak zase nahoru a zajel, pak dolů a nahoru a dolů a nahoru, až jsem pochopil a začal spolupracovat.

Náhle se rozsvítilo v pokoji světlo – stolní lampička vedle postele. Otočil jsem se a uviděl druhé dvojče – Denisu. “No to je něco,” smála se. “Co to tady vyvádíte? Že se nestydíte.” -“Nekaž nám to a pojď se přidat.”

Bez váhání splnila přání svojí sestry. Začala ji robertkem milovat. Denisa to vychutnávala se zavřenýma očima, široce roztaženýma nohama, aby do ní robertek mohl co nejhlouběji. Nechala se vést rukou Sabiny k dalšímu orgasmu. Poznal jsem to tak, že robertek byl čím dál vlhčí, když jej Sabina vytahovala a i její ruka už byla od šťávy Denisy mokrá.

Náhle se Denisa začala celá chvět a vytáhla si robertka z pochvy. Ležela na zádech a prudce oddechovala. Cítil jsem, že už bych měl znovu sílu k milování a můj penis znovu stál, ale sestřenice tomu nevěnovaly pozornost. Denisa se posadila a zasadila robertka na jeskyňku své sestry. Pomalu s ním zajela dovnitř, pak hlouběji a hlouběji, až skoro zmizel. Sabina vzdychala rozkoší, zatímco Denisa jej do ní zasouvala a vysouvala.

Po chvilce se na mě Denisa podívala a když viděla můj vztyčený penis, usmála se. “Pojď ke mě, ať z toho taky něco máš,” pozvala mě se smíchem k sobě. Poslechl jsem a kleknul jsem si k ní. “Pojď blíž, ať k němu můžu, ať ti ho můžu vykouřit,” vyzvala mě. “Dej mi ho do pusy.”

Vzal jsem svůj penis do ruky a přisunul ho k jejím ústům. Pootevřela je a pohltila ho uvnitř. Nepřestávajíc pohybovat robertkem v Sabině, začala sát můj úd. Ten za chvilku ztvrdnul jako kámen. Když to Denisa zpozorovala, znovu se zasmála: “Teď mě vem zezadu,” přikázala mi.

Nenechal jsem se pobízet a přesunul se k jejímu zadečku. To byla pozice. Sabina ležela na zádech, mezi nohama robertka, kterým ji zpracovávala Denisa, klečíc mezi jejíma nohama a za Denisou já s tvrdým penisem v ruce. To překonávalo všechny moje dosavadní sny. Neváhal jsem ale a zamířil svým údem mezi Denisiny nohy. Chytila ho do ruky a usměrnila do správného směru. Jak jsem přirazil, cítil jsem, že zvolna zajíždí do jejího horkého těla. Uchopil jsem ji za boky a začal rychle a prudce přirážet.

Denisa zasténala slastí. Viděl jsem, jak vyndala robertka ze Sabiny a vnořila do ní svůj jazyk. Všichni jsme sténali rozkoší a za několik chvil jsem cítil, že mi to zase přichází. Vyndal jsem penis z Denisy a klečíc čekal, že začnu stříkat. Obě sestřenice se od sebe odtrhly a sklonily se ke mně. Sabina pohltila můj penis okamžitě v ústech a Denisa mi olizovala jazykem přívěsek.

“Už to bude… Už budu stříkat,” sípal jsem a chtěl se od Sabiny odtrhnout, ale ta si přitáhla rukou můj penis hlouběji do úst a ani za nic ho nechtěla vyndat. Neměl jsem jinou možnost, musel jsem stříkat Sabině do úst.

Po prvním výstřiku rychle Sabina vyndala můj penis a vsunula ho do úst Denise. Ta si počkala na můj výstřik a dala ho zase Sabině, ta po dalším výstřiku Denise. Tak se o mě střídaly, až ze mě všechno semeno vysály. Pak mi olízaly do čista penis. “Tak co, bratránku!” smály se obě. “Líbilo se ti to s námi?” -“Moc… Líbilo… Moc,” lapal jsem po dechu. “Tak si běž odpočinout do svého pokoje a někdy můžeme pokračovat.” Smály se obě dvě a já je poslechl a šel ještě spát.


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *