Nekonečné prázdninové orgie II.

Večer ten samý den jsem ve svém pokoji, tak jako každý den, jen v plavkách cvičil. Právě jsem dělal kliky, když do pokoje vešla moje sestřenice – osmnáctiletá Petra. “Ale, ale, on cvičí, trénuje svoje tělo,” smála se a pozorovala moje cvičení. Protože mi scházelo ještě třicet kliků, nenechal jsem se její přítomností rušit.

Zavřela dveře do mého pokoje a zůstala stát vedle mě. Po asi deseti klicích řekla: “Nech toho a pojď s námi do kina. Jdeme celé parta.” -“Počkej, ještě dvacet a jsem hotový. Pak půjdu.” Najednou si mi Petra sedla na záda: “Uvidíme, jestli se mnou na zádech těch dvacet kliků uděláš…” -“To má být žert? I s tebou na zádech udělám hravě třeba padesát kliků,” smál jsem se já a začal dělat další kliky.

Bylo to cítit, že mám Petru na sobě, ale udělal jsem dalších pět kliků. “Vidíš, jak mi to jde,” provokoval jsem Petru. Petra se nechala vyprovokovat a když viděla, že jsem schopný cvičit i tak, začala mě lechtat. Okamžitě jsem padl na zem: “To není fér,” sténal jsem, zatímco Petra seděla s nataženýma nohama na mém zadku a pořád mě lechtala.

Pokusil jsem se pod ní obrátit a chytit jí ruce, ale jí se dařilo mě vždy jednou rukou lechtat, takže jsem neměl sílu jí chytit obě ruce. Ležel jsem teď pod ní na zádech a škemral o slitování. Viděl jsem v jejích očích, jak jí dělá dobře, když se moje tělo pod ní bezmocně zmítá.

“Vzdáváš se?” ptala se Petra sedíc na mých stehnech a zastavila na okamžik lechtání. “Počkej, až popadnu dech, pak uvidíš,” vyhrožoval jsem se smíchem. Ale ona mě začala hned znova lechtat.

Jak jsem se pod ní zmítal na zádech, zpozoroval jsem, jak mi začíná stoupat penis, který se tu a tam otřel o Petry zadeček. Pokoušel jsem se to pochopitelně potlačit, ale čím byl větší, tím častěji a úžeji se třel o její tělo. Měla na sobě jen krátkou sukýnku a já jsem byl čím dál tím víc vzrušený, jak jsem cítil na svém těle její tělo.

“Prosím, přestaň… Přestaň!” škemral jsem. Ale ona nepřestávala, lechtala mě nepřetržitě a naopak jsem začínal mít pocit, že se svým zadečkem úmyslně otírá o můj penis. Najednou popojela dozadu a sedla si mi na kolena. Naše pohledy současně utkvěly na mém penisu, který zcela vyplňoval moje plavky, dokonce nadzvedával jejich gumu, takže málem žalud vyklouzl ven. “Ale, ale. Snad není můj malý bratránek vzrušený,” řekla Petra a začala mě hladit hebkými prsty po stehnech. Její slova a hlazení mi vehnaly krev do hlavy. Nevěděl jsem, co odpovědět.

Najednou vyjela její pravá ruka nahoru, a než jsem pochopil, co zamýšlí, přejely její prsty přes moje napnuté plavky. Byl to krásný pocit, když její dívčí prsty hladily můj penis, ale trochu jsem se styděl. “Co to se mnou děláš?” vyrazil jsem ze sebe. “Nic, lež a vychutnej si to,” odpověděla Petra a její ruka sevřela můj stojící úd a začala ho masírovat. Vzrušením jsem se nemohl ani hýbat.

Pomalu, pomaloučku jezdila její ruka nahoru a dolů po mém penisu, zatímco ona seděla na mých stehnech. Pokaždé stáhla kůžičku na žaludu o něco víc, takže pokaždé můj penis vykoukl víc a víc z mých plavek. Můj dech ztěžkl a zrychlil se… To bylo znamení pro Petru, aby svoje laskání zrychlila.

“Ale chtěli jsme jít přece všichni do kina,” zmohl jsem se na trochu odporu. “To přece nemyslíš vážně, že by se ti kino víc líbilo, než tohle?” smála se. “Ale jestli vážně chceš do kina místo tohohle, tak mě hezky popros a řekni, že tě mám přestat dráždit.”

Neměl jsem chuť, aby přestala, ale měl jsem strach, že někdo může přijít a najít nás takhle. “A co když někdo přijde?” – “Neboj nepřijde, všichni už odešli, jsme tady jen my dva,” odpověděla se smíchem, když viděla, že můj odpor ochabuje.

Už jsem vůbec neměl chuť skončit a jít do kina. Poznala to. Její pravá ruka zajela pod mé plavky a uchopila můj úd, zatímco levá mi stáhla plavky na stehna, takže najednou se můj penis vztyčil v celé své velikosti. Petra stáhla kůžičku až úplně dozadu, posunula se zadečkem kupředu, takže se její kalhotky dotýkaly mého penisu. Oběma rukama ho přimáčkla do svého rozkroku a začala s ním tam kroužit.

“Ach, ty ho máš ještě většího, než jsem čekala. Teď mi řekni, že mám skončit. Dělej, řekni mi to… Řekni to.” -“Ale já budu stříkat. Už to nevydržím. Ano, chci to… Chci… Chci, abys pokračovala.”

Najednou se nahnula nad můj penis, její rty se otevřely a špičkou jazyka obkroužila můj žalud. To bylo něco. Celé tělo se mi chvělo vzrušením. Oběma rukama držela můj penis a stáhla kůžičku až dozadu. Znovu se její jazýček přiblížil a dvakrát obkroužil můj žalud. Znovu se narovnala, usmála se na mě a znovu předklonila. Teď mi ho objela jazýčkem třikrát a znovu se mi podívala do očí: “Řekni znova, že mám pokračovat.” -“Ano… Ano… Pokračuj… Nepřestávej… Prosím… Prosím.”

Petra mě pustila a bleskově si stáhla kalhotky. Byla nahá jako já. Prohlížel jsem si se zalíbením její nádherné tělo, její velká, ale pevná prsa se vztyčenými bradavkami. Pak si lehla těsně vedle mě a otevřela doširoka stehna. Vzala mě za ruku a vedla ji od krku, přes prsa, břicho až do svého horkého rozkroku. Tady mě opatrně vedla a ukazovala mi, co se jí líbí.

Po chvilce mi nechala ruku volnou, abych mohl sám prozkoumat tajemství její vlhké jeskyňky a chopila se znovu mého údu. Její boky se vlnily v tom samém rytmu, v jakém jsem si hrál s jejím poštěváčkem. “Ať nám to přijde oběma najednou,” zašeptala mi do ucha a začala znovu masírovat můj penis.

Čím rychleji jsem dráždil její klitoris, tím rychleji sténala a tím rychleji opracovávala ona můj penis. Když jsem zpomalil, zpomalila i ona. Tak jsem mohl protahovat svůj okamžik orgasmu. Až najednou Petry dech byl stále rychlejší a rychlejší a zároveň kratší a kratší.

Začal jsem udávat stále rychlejší a rychlejší tempo a také její ruka se činila, až najednou bylo pozdě zastavit. Také Petry sténání přešlo do vyšších tónin a najednou pronikavě vykřikla, když přišel její okamžik. Její stehna se otevřela úplně a její kočička se chvěla nekontrolovaně. Cítil jsem, že i já jsem na vrcholu a z mého penisu vyrazilo několik prudkých fontán semene.

Až po chvíli jsme se vzpamatovali, až když naše rozkoš odezněla. Ještě pořád jsme leželi vedle sebe a hladili se navzájem. “Líbilo se mi to s tebou moc,” smála se Petra, když se po další chvilce oblékala a odcházela z mého pokoje. Z kina už nic nebylo…


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *