Nekonečné prázdninové orgie I.

Jmenuji se Paul P. a bylo mi právě šestnáct. Byl jsem na prázdninách u svého strýce Johana na vesnici. Měli vlastní hospodářství, o které se on staral společně s manželkou Iris. Měli 4 dcery – Janu, Petru a dvojčata Sabinu a Denisu. Moje sestřenice Jana měla jako já prázdniny, ostatní chodili do práce.

Bylo to třetí den po mém příjezdu, když strýc musel dopoledne do města nakoupit nějaké věci pro hospodářství. Zůstali jsme doma sami s mojí sestřenicí Janou a tetou Iris. Seděli jsme s Janou v pokoji a povídali si, když jsem uslyšel z vedlejšího pokoje hlas tety Iris, jak mě volá. Oba pokoje byly propojeny dveřmi. Šel jsem k ní a chtěl jsem se zeptat, co chce.

Když jsem vešel do pokoje, ležela na lůžku jen v podprsence a kalhotkách. Její nohy byly pokrčeny a lehce rozevřeny. “Mohl bys mi donést láhev coly? Mám strašnou žízeň…” zeptala se mě. “Ano… Ano… Přinesu,” vykoktal jsem ze sebe překvapeně, protože to byla první žena, kterou jsem takto viděl ve skutečnosti, skoro nahou.

Šel jsem do obýváku do baru a přitom jsem snil o tom, co by se mnou dělala, kdyby to se mnou dělala. Když jsem našel colu, šel jsem zpátky do pokoje a podal jsem ji tetě. Ležela pořád na posteli ve stejné poloze a jednou rukou si lehce hladila stehno. “Děkuji!” poděkovala a položila láhev coly na noční stolek vedle postele. “Mohl bys mi namasírovat záda?” zeptala se. “Mám je nějaká ztuhlá.”

“To můžu,” odpověděl jsem. Už beze slova se otočila na břicho a mně se naskytl pohled na její hezkou zadničku. Tělo měla jako mladá dívka. Začal jsem masírovat její ramena, jemně a opatrně. “To je fajn… To mi dělá dobře,” vzdychala slastně. “Pokračuj a rozepni mi podprsenku, jestli ti překáží.”

Třesoucíma rukama jsem rozepnul zapínání a odhrnul ramínka na stranu. Ona si ji pak již sama zcela sundala a spustila ji na zem vedle postele. Potom mě vyzvala: “Nebylo by lepší, kdyby sis přes mě kleknul, když mě masíruješ? Mohl bys ke mně lépe.”

“To by šlo, bylo by to určitě lepší,” odpověděl jsem roztřeseným hlasem. “Ale sundej si kalhoty, abys mi neumazal postel, máš je špinavé.” Byl jsem celý pryč z jejího chování, ale bez odporu jsem ji poslechl, stáhnul si kalhoty a jen v plavkách, které jsem pod nimi měl, jsem si klekl nad její krásný zadeček.

Jak jsem mezi svými stehny cítil její nahou kůži zadečku, začal se mi stavět penis a já nemohl nic proti tomu dělat. Teta Iris to poznala a usmála se: “Pozoruji, že se ti tam něco děje. Už jsi asi dospělý chlap. Ukaž, jak je veliký!” S těmi slovy se pode mnou otočila na záda a já spatřil její krásná velká prsa s ohromnými tmavě hnědými bradavkami. Ty už také byly postavené. Zrovna tak postavený byl ale i můj penis.

Bez dalších řečí vzala za okraj mého trička a stáhla mi ho přes ramena, takže jsem byl jen v plavkách. “Postav se,” poručila mi najednou chraplavým hlasem. “Ať se na tebe můžu podívat.” Beze slova jsem poslechl, vstal a zůstal stát rozkročený nad ní. Její ruce se chopily mých plavek a stáhly mi je až ke kotníkům. Přitom můj plný penis z nich vyskočil a čněl do výše.

Nevěděl jsem, co dělat, jak jsem byl vyvedený z míry. Teta se jen smála a hned k němu natáhla ruku. Prsty jej lehce pohladila. Přitom si sedla na postel, takže její obličej byl přímo před mým penisem. Její obě ruce mi ho objaly a lehce se po něm pohybovaly nahoru a dolů. Byl to zvláštní pocit.

“Líbí se ti to?” zeptala se najednou. “Ano… Ano… Líbí,” vykoktal jsem ze sebe. Beze slova tak chvilku pokračovala a já nad ní stál jako solný sloup. Bylo to nádherné. Najednou se předklonila a vzala můj tvrdý penis do úst. To bylo něco. To byl pocit.

Po chvilce s tím přestala a s úsměvem řekla: “Teď taky ty mě! Chci, aby mě lízal mezi nohama, prosím.” A s těmi slovy si bleskově stáhla kalhotky, mým očím se naskytl pohled na její chlupatý trojúhelník mezi nohama.

Stáhla mě k sobě, takže jsem před ní klečel. Položila se na záda a roztáhla doširoka nohy. Přitom moji hlavu přitiskla do svého klína. “Lízej mě… Lízej mě,” sténala a prsty roztáhla svou pochvu, takže jsem mohl svým jazykem krásně dovnitř. “Lízej… Lízej… Ty můj hřebečku!”

Já nejdříve nemotorně a potom stále rychleji přivedl vlastní tetu na vrchol blaha. Když povolilo její sevření mé hlavy, celý blažený jsem vychutnával záplavu jejích kundích šťáv, které mi natekly do pusy a od kterých jsem měl olepený celý obličej, v tom okamžiku jsem věděl, že tuhle kundu budu chtít lízat co nejdříve znova!


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *