Rovnocenná náhrada II.

V dalším momentě jsem si začala hladit svojí vzrušenou pochvu a přiblížila svoje stehna k synovu obličeji. Uchopila jsem Janovu ruku a položila si jí mezi svoje nahá stehna. Jakmile jsem ucítila jeho prsty nesměle zkoumající mojí pochvu, slabostí a vzrušením se mi podlomily kolena. „Já jsem tak vzrušená!“ vzdychla jsem. „Já také!“ zašeptal.

Nebyl dětský. Janův velký penis se chvěl stejně jako on a já jsem se chvatně sklonila mezi jeho stehna a pojala do úst jeho pyj jak nejvíce jsem mohla. Celou dlouhou dobu jsem cucala synův penis a pozorovala jej přes jeho ochlupení. Jako kdybych viděla mého muže před dvaceti lety za svitu měsíce, kdy jsem poprvé ochutnala jeho velký penis!

Janova ústa byla rovněž zaměstnaná. Jezdil svým jazykem mezi mými stehny, lízal mojí pochvu po jejím okraji a postupně zajížděl čím dál hlouběji mezi její rozevřené pysky. K jazyku přidal i své prsty až ze mně začaly vycházet šťávy a když zavadil jazykem o můj klitoris téměř jsem se propadla do extáze slasti. Sevřela jsem jeho hlavu rukama a tiskla jí vší silou do svého klína až do doby, kdy jsem to již nemohla vydržet. Musela jsem mít jeho penis! „Chceš mě mrdat, drahý?“ vzdychala jsem.

Jan zvedl hlavu z mého klína a usmál se. „Ale ano, maminko!“ „Řekni, jak moc chceš mrdat matčinu pochvu, drahoušku?“ škorpila jsem ho, tisknouc svojí pochvu na jeho obličej, chvějíc se slastí když jeho jazyk dorážel na můj klitoris. „Jenom když ty řekneš, jak moc ty chceš můj velký penis, mami?“ odpovídal žertem.

„Uuuuuh, ptáš se jestli chci s tebou souložit?“ sténala jsem a místo odpovědi jsem sevřela rty okolo jeho žaludu. Mohla jsem ochutnat jeho chuť a popadla mě ještě větší touha ucítit ten nádherný zázrak přírody v sobě. „Tak už vraž tu svojí velkou věc do maminčiny hladové pochvy a vymrdej mi mozek z hlavy! Chci tě znova cítit ve svém lůně jako před tvým narozením!“ zvolala jsem nedočkavě. Chtěla jsem zjistit, zdali je Jan zrovna takový milovník jako byl jeho nenasytný otec a doufala, že ano!

Beze slov mě položil na postel, klesl na mě a jedním plynulým tahem vrazil svůj velký penis až po varlata hluboko do mé pochvy až jsem divoce vykřikla překvapením a slastí. Byla jsem tak chtivá po jeho penisu a jeho penis byl tak ohromný, že jsem cítila jak mě zcela vyplnil. Myslela jsem, že exploduju když mě začal mrdat, tvrdě a neúnavně.

„Mrdej mě, Jane!!“ křičela jsem, obemkla jsem jej svýma nohama a tiskla k sobě vší silou. „Miluji, když tvůj penis jezdí hluboko ve mně, synku! Udělej mě! Vymrdej mě až ve mně nezbude ani trochu mých šťáv! Mrdej mě celým svým nádherným velkým čurákem! Mrdej mě dokud i ty nezačneš stříkat a nenaplníš hladové lůno své matky svým mladým semenem!“ byla jsem již zcela bez sebe.

Oba jsme zcela propadli sexu a pak jsme společně dosáhli vrcholu. Nevěděla jsem jestli mám orgasmus s Janem nebo jeho otcem. Pouze jsem věděla, že jsem ještě nikdy nic podobného nezažila. Když jsem po dlouhé milostné křeči přišla k sobě, Jan mě pevně svíral a svůj dlouhý penis měl ještě stále hluboko v mém těle. Byla jsem tak vyčerpaná, že jsem na chvilku usnula a probudil mě až pohyb ohromného penisu v mém těle, když mě Jan začal opět mrdat.

Začala jsem přirážet a během chvilky jsme se opět propadli do divokého světa sexu. Tentokrát jsme si svůj společný orgasmus vychutnali ještě lépe a po malém odpočinku se do mě udělal ještě jednou, zatímco já jsem prožívala stejné chvíle slasti jako z jeho otcem. Nakonec, stejně jako jeho otec, zakončil naše milování mezi mými prsy a jeho semeno zaplnilo moje ústa…

Nikdy nepřestanu vzpomínat na svého manžela, ale jeho syn jej dokázal plně nahradit. To co dokázal svým nádherným penisem mi dávalo zapomenout na jeho otce. Když mě tak nádherně mrdal, vzpomínky na jeho otce vybledly a já chtěla žít jenom touto chvílí. A on zrovna tak vychutnával sex se svojí zkušenou vlastní matkou, která jej učila vše, co uměl jeho nadaný otec.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *