Rovnocenná náhrada I.

Dokud neumřel můj manžel, nerozuměla jsem slovu osamělý. Přes dvacet let jsem svůj život stavěla jenom na něm. Jeho smrt, spolu s jedním z mých synů v havarovaném autě skoro zničila můj život. Bylo mi osmatřicet a myslela jsem si, že můj život je u konce. Kdyby tady nebyl můj druhý syn, Jan junior, myslím si, že bych to nepřežila.

Jan mi tak silně připomínal svého nebožtíka otce, když jsem ho znala ještě v mládí – to bylo přímo úžasné. Když jsem ho to ráno viděla, jako by na mě hleděl jeho otec. Některé vzpomínky jsou prostě bolestivější než jiné. Když jsem Jana viděla v bazénu bez košile nebo cítila jeho již mužnou vůni, když sekal trávník, jako by na mě dýchla vzrušující sexuální chuť jeho otce.

Jan senior a já jsme si užívali nádherného sexu, plného vášně a nevázaného chtíče až do dne, kdy umřel. Přirozeně mě to těšilo, když to můj manžel chtěl nebo potřeboval, obzvlášť když měl tak obrovský penis!

Znala jsem dost žen, které říkaly, že velikost penisu není důležitá a já jsem připouštěla, že je to pravda, když jste poznaly jenom malé penisy. Ale jakmile jsem měla něco tak ohromného jako měl Jan, určitě bych poznala, že s menším penisem to není takové jako s Janem. Proto jsem byla tak hrozně uvedená do rozpaků, když jsem to ráno šla vzbudit Jana juniora.

Ještě spal, úplně nahý, a protože byla horká letní noc, odkopal zcela svoji přikrývku. To, co jsem v tu chvíli viděla, způsobilo, že se mi prudce rozbušilo srdce. Jeho penis ležel líně na jednom jeho stehnu, částečně ztopořený ranní erekcí a byl tak velký a dlouhý jako penis jeho otce!

Vykradla jsem se tiše ven z pokoje a lapala po vzduchu, pak jsem hlasitě zaklepala a vešla dovnitř jakoby vyměnit ručník… Na sobě jsem měla pouze košilku a krátké kalhotky a jako obvykle doma, neměla jsem podprsenku…

Rozhrnula jsem závěsy, Jan si zastínil oči před světlem, rychle si natáhl boxerky a něco nesrozumitelně zabrumlal, ale já jsem cítila, jak se jeho oči do mě zavrtávají. Byla jsem zvědavá, co se mu zdálo, že z toho měl takovou erekci. Napadlo mě bleskově několik věcí. Bláznivě mi chyběl Janův otec a byla jsem neuvěřitelně vzrušená obzvlášť, když jsem viděla synův velký penis. Ten obrázek mi utkvěl v mysli a celou mě popletl, když jsem se blížila k Janově posteli. Jako kdyby moje duše opustila moje tělo, pozorovala jsem se jako z rohu místnosti a co jsem viděla, byly obavy a napětí nás obou.

„Co se stalo, mami?“ slyšela jsem Janovu otázku. „Ach, dítě, jsem zrovna tak strašně osamělá!“ odpověděla jsem. „Ale maminko, nebreč,“ řekl. „Mně se taky stýská po tátovi.“ „Když já už to nemůžu vydržet,“ rozvzlykala jsem se. Můj syn mě mlčky sevřel do náručí, jak jsem doufala a těsně mě objal. Hlavu jsem měla přitisklou k jeho nahé hrudi, tváře jsem tiskla na jeho pevné, zarostlé bradavky, jako by to byl můj manžel!

Jak mě k sobě tiskl, viděla jsem jeho břicho a vzdychla jsem, když jsem spatřila mateřské znaménko pod jeho pupkem. „Tvůj otec měl zrovna takové znaménko jako ty!“ vyhrkla jsem. „A měl také takový penis jako mám já, mami?“ zeptal se náhle Jan, stáhl si boxerky a ukázal mi svůj nádherný erekcí nateklý penis! „Ale, Jane!“ okřikla jsem ho. „Ale, mami, já tě chci!“ zvolal náhle Jan.

Směsice šoku a naprosté touhy mi vyrazila dech. Nejdříve jsem myslela, že jsem se přeslechla. Chtěla jsem snad tajně slyšet něco podobného, že jsem tato slova slyšela pouze ve své mysli? Ne, slyšela jsem správně, protože jak jsem spočívala na jeho silném, svalnatém mladém těle, Jan mě objal jako milenec a vsunul jednu svoji ruku pod moji košilku.

Zachvěla jsem se, když jsem ucítila, jak jeho ruka sevřela moje levé ňadro a jemně jej stiskla. „Vím, že je to šílené, mami,“ řekl, hnětl oba moje prsy a tiskl moje bradavky. „Ale já sním o tobě a teď se najednou všechno tak seběhlo. Hádám, že jsem úplně popletený a nevím, co dělám!“ chrlil ze sebe překotně.

Seděla jsem jako omráčená, zápasíc s náhlou divokou touhou po mém synovi. Janovy ruce bloudily z mých prsů do mého klína, kde se dotýkal mých vlhkých kalhotek. „Ty jsi tady tak vlhká a horká, maminko,“ řekl jemně. „Je to proto, že tě tady hladím?“ ptal se zvědavě.

Musela jsem něco říci a mými slovy jako by se spustila ve mně lavina. „Ano, miláčku!“ vykřikla jsem téměř, pevně jej políbila na ústa a můj jazyk vnikal mezi jeho překvapené a nezkušené rty. Pevně jsem svírala jeho hlavu a řekla mu překotně hlasem chvějícím se touhou: „Chci tě, miláčku! Žádný muž od otcovy smrti ve mně nevzbudil tak divokou touhu jako ty, můj syn. Chci tě zoufale, chci okusit ten tvůj velký penis a hned teď!!“

Uchopila jsem ten jeho velký penis a stiskla jej. Bylo to jako bych svírala penis mého muže! Zvedla jsem paže vzhůru, aby Jan mohl ze mne stáhnout moji košilku a osvobodit tak moje prsy. Houpaly se vyzývavě před jeho obličejem a já jsem se zachvěla, když je začal divoce cucat, až se jako kouzlem začaly moje citlivé bradavky zvedat vzhůru a natékat vzrušením.

„Ááách,“ zasténal Jan, když se moje prsty sevřely okolo jeho ztopořeného penisu a začaly jej honit dlouhými pomalými tahy. „Tvoje ruka mi dělá tak hezky, maminko!“ „Ano, a teď udělám něco, co se ti bude líbit ještě víc, drahý!“ vzdechla jsem toužebně, vyskočila a bleskově sundala svoje kalhotky…


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *