S babičkou v bazénu II.

Jak jsem mohl nejrychleji, vylezl jsem z bazénu a běžel za ní. Když jsem vešel do dveří, uviděl jsem ji sedět na gauči, jako by mě čekala. Dívala se na mě, hlavně na moji bouli v plavkách a lehce mi pokynula rukou, abych k ní přišel.

Pomalu jsem přešel místnost a usedl vedle ní, jak mi naznačila rukou, zatímco ona nespustila oči z mých plavek. Stále beze slova se nahnula ke mně, zručně mi stáhla moje plavky a odkryla tak můj ztopořený penis.

Zčervenal jsem studem, zatímco ona hladově koukala, jak se můj penis zhoupl po svém vysvobození a vystřelil vzhůru jako pružina. Na její tváři se objevil úsměv a pak si náhle klekla na kolena přede mě. Ucítil jsem, jak se její prsty sevřely v kroužek okolo mého penisu a bylo to ještě hezčí než předtím v bazénu. Pak se její hlava sklonila a její jazyk začal jezdit nahoru a dolů až nakonec široce otevřela ústa a vsála do nich skoro celý můj penis.

Ještě více se sklonila a náhle můj penis zmizel v jejích ústech až po kořen! Cítil jsem, jak se okolo mého žaludu svírá její hrtan a bylo to něco neskutečného! Zatímco svojí levou rukou jemně tiskla nateklá varlata, začala jezdit po mém penisu svými ústy po celé jeho délce sem a tam, poskytujíc i tak dosud nepoznanou mučivou a až nesnesitelnou slast.

Cítil jsem dosud nepoznané napětí a mučivý tlak ve slabinách, moje tělo se začalo chvět a já zcela bez zábran křičel blahem. Když už ta mučivá slast byla nesnesitelná, náhle vytáhla můj penis z úst, znova jej sevřela svými prsty do mučivého kroužku a rychle s nimi jezdila sem a tam, klouzajíc po mém předsemenu. „Nech babičku ochutnat tvoje sperma, broučku!“ řekla a ještě více zrychlila pohyb svých prstů. „Chci, abys stříkal do mých úst! A ještě ti něco krásného ukážu!“ dodala.

Přiklekla ještě blíže ke mně a trochu se nadzvedla, až její ohromné kozy spočinuly na mých kolenech. Strčila si chvějící penis mezi ně, stiskla je svýma rukama k sobě a začala tím tunelem z nich jezdit po mém čuráku nahoru a dolů! Bože to bylo něco, netušil jsem, že je něco takového možné a jak je to nádherné! Začal jsem sténat slastí a snažil se uvolnit čuráka z toho mučivě slastného sevření uvolnit, ale nedovolila to.

„Neboj se, líbí se ti to, viď? Líbí se ti mrdat babiččiny kozy, miláčku, cítím to a těším se na odměnu!“ smála se a ještě přidala na svém mučení. Už jsem myslel, že to snad nepřežiji, když to přišlo. Jako divoká smršť se hnala mými slabinami divoká křeč a penis explodoval.

„Babi, babi, už stříkám, babíí!“ křičel jsem jako šílený. „Ano, stříkej, stříkej ať tě můžu celýho vycucnout! Ach, Bože, jak já chci tvoje sperma!“ povzbuzovala mě babička, hbitě vysvobodila mého stříkající čuráka ze sevření svých melounů a vsála jej lačně do úst. Její jazyk dráždil žalud a ústa silně vysávala všechno stříkající semeno, že jen stěží stačila polykat.

Trvalo to bohužel jen krátce než babička vysála z mého čuráka poslední kapky semene, pak vzala do dlaní svoje ohromné kozy a olízala semeno i z nich. Bylo to neskutečné, ale skutečně je olízala do poslední kapky a pak se na mě podívala s úsměvem v očích.

„Hmmm, zlatíčko, bylo to vynikající, máš skutečně dobré sperma a asi ho budu chtít častěji, co říkáš?“ mrkla na mě šibalsky okem. „Tvoje sperma je ještě chutnější než bylo sperma tvého otce!“ šokovala mě dále tímto sdělením a já si hned představil, jak můj táta mrdá babičku! Výsledkem bylo, že můj čurák opět povstal a dal najevo svoji připravenost pro další hrátky, k velké babiččině radosti.

„Vidím, že jsi již opět připraven jako dospělý muž!“ řekla babička, jemně mě zatlačila do lehu na záda a k mému překvapení se nade mě rozkročila a pomalu se začala spouštět dolů.

Viděl jsem, jak se její kunda napichuje na můj trčící kolík, zatímco si jej přidržovala rukou, její ohromné melouny se dráždivě houpaly, až se bradavkami dotkly mé hrudi, zatímco můj čurák klouzal do její horké a mokré kundy! Bylo to k neuvěření, jak tato již starší žena zkušeně nasedla na můj bodec, cítil jsem, jak jej sevřela svojí vzrušenou pochvou, až zajel hluboko do jejího těla.

„Ach, Bože, ten je dlouhej!“ slastně se protáhla, malinko se zakroutila v bocích a pak se začala pomalu pohybovat nahoru a dolů, klouzajíc po mém čuráku jako po pístu. Její kozy se tak nádherně houpaly před mýma očima a ona jako by tušila moje chutě, uchopila moje ruce a položila si je na ty svoje kozy v němé pobídce.

Neváhal jsem a začal je drtit a hníst a mačkat a hladit a cucat a kousat a jí se to strašně líbilo alespoň podle toho, jak skučela a sténala, pohybujíc se na mém čuráku čím dál rychleji. Pak náhle divoce vykřikla, její tělo se vypjalo v milostné křeči orgasmu a na mé břicho vytrysknul proud jejích milostných šťáv. Drtil jsem její ohromné a tvrdé bradavky mezi prsty, zatímco na mě divoce poskakovala než znavena milostnou křečí klesla bezvládně na mě.

Chvíli na mě ležela bez hnutí a beze slova, zatímco její kunda se ještě maličko svírala a cukala doznívajícím orgasmem, pak ze mě sjela a lehla si vedle mě. „Ach, chlapče, nikdy bych netušila, že mě můj vlastní vnuk tak nádherné uspokojí! Ale koukám, že ty jsi ještě stále při chuti, ty si ještě nestříkal?“ ptala se zbytečně při pohledu na můj roztouženě trčící kolík. „Tak to ti ukážu ještě něco, co mám ráda, a co jsem již tak dlouho neměla. Určitě víš, že máme ještě jednu milostnou cestičku, i když se to některým ženám nelíbí! Ale právě tvůj otec mi ukázal, jaká je to slast a strašně se mu to líbilo, skoro jako mrdat mě mezi prsa. Chci, abys i ty zkusil, jaké to je milovat ženu do zadní dírky a naplnit ji, až po okraj svým semenem!“

Zvedla se a klekla si na zem na všechny čtyři, vysoko vzhůru vystrkujíc svůj objemný zadek. Uchopila se oběma rukama za jeho půlky a odtahujíc je od sebe, ukázala mi svůj zadní vchod, celý mokrý od jejích šťáv, které si ještě schválně na něj namazala. „Tak neváhej a vraž ho tam, jen se neboj, pomalu tlač a bude tam! Udělej ještě jednou radost svojí babičce a ukaž, jaký jsi poslušný vnouček!“ vyzývala mě a prsty si rozevírala svraštělý otvůrek plný jejích šťáv.

Přistoupil jsem pomalu k ní se ztopořeným čurákem v ruce a přisadil jej opatrně k tomu malému otvůrku nevěříce, že se mi podaří dostat jej dovnitř. Zkusil jsem pomalu tlačit a postupně jsem přidával na síle, až náhle povolil svěrač babiččina ánusu a můj čurák zajel do něj skoro svojí půlkou.

„Ááách, to je ono, a ještě kousek to zkus, neboj se!“ vykřikla babička a to jsem již nevydržel a prudce vrazil čuráka až po kořen do jejího těla. Znova divoce vykřikla jakoby zařehtala, já jsem podstrčil ruce pod její tělo, uchopil její ohromné houpající se kozy jako držadlo a začal ji divoce mrdat, co to jen šlo.

Byla to paráda, její konečník byl nádherně těsný a parádně dráždil mého čuráka po celé jeho délce a stejně to dráždilo asi i ji, protože sténala a hýkala slastí úplně nahlas, zatímco svýma rukama dráždila svůj klitoris a laskala moje houpající se varlata.

„Ano, to je ono, mrdej mě, mrdej svoji babičku, Bože, jaká je to nádhera! Mrdej a vystříkej do mě všechno svoje semeno!“ povzbuzovala mě cítíc, jak se blíží můj vrchol. Nenechal jsem se pobízet, bylo to příliš vzrušující a dráždivé a během chvilky jsem cítil, jak budu explodovat a s divokým křikem jsem začal stříkat svoje semeno do babiččina ánusu, až mrdka vytékala okolo mého čuráka ven. Ze všech sil jsem svíral babičku za kozy a prudkými nárazy jsem zarážel cukající se penis do jejího konečníku, dokud ze mě nevyšla poslední kapka a já znaveně neklesl vedle stejně znavené babičky na podlahu.

„Tak jak se ti líbilo mrdání se starou babičkou?“ zeptala se mě s úsměvem po chvilce oddechu, zatímco její ruka zkušeně probírala moje varlata a opět tuhnoucí penis. „Budeš mít ještě někdy chuť si to zopakovat?“ ptala se zbytečně, protože můj tuhnoucí penis v její ruce jí odpovídal za mě.

„Ale, babi, vždyť ty ještě nejsi stará a tak nádherný kozy nemá ani moje máma,“ odpověděl jsem popravdě s rukama na jejích nádherných melounech. To odpoledne jsme promrdali až do pozdního večera, byla stejně nadržená jako já a líbila se jí moje mladická neúnavnost. Když jsem pozdě večer přišel domů a otec se mě ptal, kde jsem byl tak dlouho, zaskočil jsem ho svým přiznáním, ale snesl to docela dobře. A nejen to, slíbil, že se příště vydáme za babičkou oba a stejně tak pak mě vezme do postele s mámou!


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *