S babičkou v bazénu I.

To léto pro mě vyvrcholilo v ten významný den. Bylo horko, na obloze nebyl ani jeden obláček, a tak to trvalo již mnoho dní v tomto roce. Toužil jsem po bazénu, a tak jsem spěchal k babičce, abych se co nejdříve ochladil. Měla totiž nádherný velký bazén plný chladivé čisté vody a jak jsem jen mohl, tak jsem jej s jejím svolením využíval.

Babička mě již čekala a jako obvykle vyšla ven ze dveří se dvěmi sklenicemi pomerančového džusu na podnosu. Opatrně položila podnos na malý dřevěný stolek mezi našimi lehátky na kraji bazénu. „Nebude ti vadit, když si tvoje babička s tebou taky zaplave?“ zeptala se poté, co položila podnos. „Ale klidně, babi,“ odpověděl jsem a plaval pomalu dál v chladné vodě. Konec konců, byl to její bazén a společně jsme se koupali často. „Pomoz mi tedy, mladý muži,“ řekla a přistoupila k okraji bazénu. „Ať nemusím jít až na druhý konec bazénu.“

Připlaval jsem k okraji bazénu, abych jí podal ruku. A až tehdy jsem si všiml, že má na sobě nové plavky. Bylo jí osmapadesát, ale v těch plavkách vypadala skutečně dobře. Nebyly to takové ty babkovské plavky, jak byste si mohli myslet, ale bikiny a já byl skutečně překvapen, jak v nich pěkně vypadala.

Poměrně štíhlá postava jen s málo vystouplým bříškem, ohromné plné kozy a dlouhé štíhlé nohy, které velice ráda ukazovala. Zadek byl již trochu větší, ale přesto vypadala báječně! Až mě to zarazilo a já musel potopit hlavu pod hladinu, abych přišel na jiné myšlenky.

Babička seděla na okraji bazénu, dlouhé nohy spuštěné do bazénu s lýtky ve vodě. Když jsem opět vynořil hlavu, abych se nadechl tak první, co jsem uviděl, jakmile se moje oči zbavily vody, byla babiččina mírně roztažená stehna a mezi nimi se v plavkách rýsoval obrys její kundy! Okamžitě jsem se vzrušil a cítil, jak se mi ve vodě zvedá penis. Podíval jsem se znova, ale babička již přitiskla stehna k sobě.

„Tak podáš mi ruku a pomůžeš mi do bazénu?“ opakovala babička svoji žádost, velice nezvyklou, protože dosud lezla do vody i z vody vždy sama. Nevěděl jsem, co mám dělat. Vzrušil mě pohled na svoji vlastní babičku a já cítil, jak je můj penis ztopořen, že jsem pomalu ani nemohl plavat. Co nejpomaleji jsem doplaval k místu, kde seděla babička. Bazén v tom místě nebyl příliš hluboký, ale já stál skrčený, abych zakryl svoji erekci. Babička se nahnula dopředu a položila mi ruku na ramena. „Pomoz mi dolů, Jendo!“ požádala mě.

Uchopil jsem ji rukou okolo pasu a pomohl jí sklouznout do vody. Jak sjížděla dolů, její tělo se otřelo o můj trčící úd. „Ale co to?“ řekla, když poznala, čeho se dotýkala. „Na koho myslíš, že se ti to stalo?“ ptala se zvídavě. Co jsem měl říci? Těžko jsem jí mohl vykládat, že to mám z pohledu na ni v těch bikinách, že se její vnuk vzrušil při pohledu na svoji babičku. Ale bylo tomu skutečně tak, nikdy předtím se i to ještě nestalo, až dnes když byla v těch nových plavkách.

Náhle její ruka sjela dolů a chňapla po mém šípu, a pevně jej sevřela do dlaně. „Nebo jsem to snad způsobila já, Jeníku, tvoje vlastní babička?“ vybafla na mě nečekaně. Zmohl jsem se pouze na němé přikývnutí.

Babička se zasmála: „To mě těší, že mám ještě takový vliv na mladé muže!“ A poté stejně nečekaně zatáhla za tkaničku mých plavek. Jak sjely dolů, penis vyskočil jako čertík a její ruka sevřela prsty okolo něj. Její oči pohlédly na mě se zvláštním leskem a moje srdce se prudce rozbušilo. Dívali jsme se do očí a ona určitě četla moje přání…

„Ale já jsem tvoje babička,“ řekla náhle tichým hlasem, k mému zklamání uvolnila sevření svých prstů, otočila se a pomalu vylezla z vody ven. Obešla bazén, usedla na jeho okraj a spustila nohy do chladné vody. Byl jsem ještě v totálním šoku, a tak jsem pořád stál, ústa otevřená a můj penis stále ještě trčel z mých plavek ven.

Babička si přejela rukou přes svůj klín a řekla náhle: „Asi nejsem mokrá jenom z bazénu…“ Pak odtáhla na stranu svoje plavky a otevřela mi tak pohled na svoji kundu. Byla schovaná ve velkém chomáči jejího ochlupení, místy zbarvené již do šeda.

„Pojď ke mně, Jeníku!“ nařídila mi nečekaně a já jsem bezeslova poslechl a přišel jsem až k ní. Dívala se na mě přimhouřenýma očima a rukou si stále stahovala svoje plavky k jedné straně, až se objevil šedivějící porost jejího klína.

„Mohl bys udělat něco pro svoji babičku, to co mám strašně ráda? Nějak jsi mě vzrušil a musíš to teď napravit!“ dívala se na mě a já ihned pochopil, co ode mě chce. Bez váhání jsem se sklonil, položil ruce na babiččina stehna a jemně je roztáhl ještě víc než je měla. Prsty jsem rozhrnul šedivějící porost, až se objevily zduřené pysky její vzrušené kundy. Přiložil jsem k nim svůj jazyk a jemně jsem objížděl po obvodě babiččiny vzrušené kundy.

Pomalu jsem s ním objevoval celou babiččinu kundu, až jsem narazil na velký, chvějící se a vzrušením zduřelý poštěvák. Babička jemně vzdychla, sevřela moji hlavu svýma rukama a pevně ji tiskla do svého klína. Pomalu jsem začal zasouvat jazyk do rozevřené kundy, lízajíc a cucajíc její mateřskou šťávu. „Áááách, jóoj, aááno, mrdej mě svým jazykem, lízej kundu svojí babičky. Lízej mě!“ sténala slastí a tiskla vší silou moji hlavu do svojí kundy.

Lačně a divoce jsem lízal babiččinu kundu, až jsem ucítil, jak se začíná spasmaticky chvět a cukat a babička divoce kvílela, zdvihajíc svůj klín proti mým ústům. „Ano, nepřestávej, a taky klitoris! Prsty, sevři ho svými prsty a tři jej mezi nimi!“ křičela a kroutila se na všechny strany.

Dělal jsem vše, jak mi radila a snažil jsem se, seč jsem mohl, a úspěšně. Netrvalo dlouho a její kunda se začala svírat a cukat, cítil jsem, jak z ní začíná vytékat její šťáva a stéká mi po bradě na hruď. Netušil jsem přesně, co se děje, ale bylo jisté, že se to babičce líbí. Pak divoce vykřikla, její zadek sebou začal házet a kroutit se ze strany na stranu, že jsem měl co dělat, abych udržel svůj jazyk a prsty v její cukající a tekoucí kundě.

„Ach, Bože, já už jsem! Ty malý bastarde, tys mě tak krásně udělal!“ kvílela babička, zatímco jsem pilně vysával její stříkající kundu a ještě víc ji dráždil cucáním a kousáním jejího poštěváka.

Konečně mě babička odstrčila od sebe, vytáhla nohy z bazénu a postavila se. Stáhla z ramen ramínka plavek a nechala je sklouznout dolů ke svým kotníkům. Její prsy byly objemné, i když již trochu klesající pod svojí vahou. Beze slova se otočila zády ke mně a pomalu odcházela nahá do domu…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *