Rodinná návštěva V.

Druhý den jsme se probouzeli až před polednem, odpočatí po předchozí vyčerpávající noci. Venku bylo zataženo a poprchávalo, takže jsme dali zavděk sprše a do bazénu nikdo nešel. Do oběda nikdo nic nepodnikal, takže se čas příšerně vlekl.

Po obědě jsme seděli v obývacím pokoji u stolu a Vlasta navrhla zahrát si nějakou společenskou hru, například flašku. Okamžitě uchopila láhev od vína a hra začala.

Nejčastěji hrála Šárka, a protože toho na sobě neměla mnoho oblečeného, brzy vypadla. Zatímco my jsme pokračovali, sedla si na sedačku a jednou rukou si hladila svou hladkou kundičku a prsty vnikala dovnitř. Druhou rukou uchopila banán, ležící na míse na stolku, pomocí zoubků jej oloupala a zasunula si jej mezi své vlhké lupínky a prsty si začala třít poštěváček, který zvědavě trčel ven.

Protože jsem vypadl jako druhý, šel jsem za Šárkou a pomáhal jí. Náhle se banán v půlce zlomil a část ho zůstala uvnitř. Roztáhl jsem jí závojíčky od sebe a jazykem za současného sání jsem vytahoval zbytek banánu, který jsem současně polykal. Měl úžasnou chuť, a proto jsem takto okořenil i druhou půlku banánu, kterou dosud Šárka držela v ruce.

Na protějším křesle seděla Jiřina, které jazykem dráždila pičku Vlasta. Po chvíli se Jiřina sesunula na zem a začaly se navzájem olizovat v poloze 69. To již vypadl ze hry Libor a po něm Jitka. Ti si to rozdávali pěkně zezadu. Petr zůstal sám u stolu, protože sice vyhrál, ale nic na něj nezbylo. Při pohledu na nás si alespoň začal honit svůj ocas.

Lehl jsem si na zem na záda a stáhl Šárku na sebe. Její kundička byla tak vlhká, že můj šulín do ní vklouzl hned, jakmile si na mě nasedla. Začala okamžitě rajtovat a přitom si mačkala své kozičky.

Náhle se za ní objevil Petr. Mírně ji zarazil, chvíli si hrál s její prdelkou a já jsem ucítil, jak se dostává pomalu svým ptákem dovnitř. Začal se mírně pohybovat a Šárka se snažila přirážet. Naše ocasy se o sebe prakticky třely a Šárka vzrušeně sténala.

Na Petra přišel první záchvěv a to už jsem cítil, jak jeho semeno stéká až na můj pytlík. Šárka už také stahovala stěny své komůrky a vzdychala tak hlasitě, že mé zasténání nebylo ani slyšet. Když vstala, vytékaly jí šťávy z obou dírek a na stehnech se mísily v nádherně vonící lepkavou směs.

Protože se blížil večer a s ním i čas odjezdu příbuzných, rychle jsme se opláchli a u kávy si slíbili brzkou oplátku návštěvy u nich…

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *