Stěhování s mámou VI.

Dojedli jsme, máma se zvedla a odnášela talíře. Cestou ke dřezu na mě houpala vyzývavě bokama, ale mě upoutalo něco jinýho. Na židli po ní zbyla malá skvrnka. Nahnul jsem se a sáhl na to prstem. Bylo to mokrý. Přičichl jsem si a přivřel oči blahem. Ovanula mě vůně její šťávičky. Už jenom že jsem se na ní koukal, že se mi tak vystavovala, tak máma tekla, až zaneřádila židli pod sebou!

Když jsem oči otevřel, máma stála opřená o pult, dívala se na mě a ztěžka dýchala. Jak měla poslušně prsa vyvalený ven, bylo to dobře vidět. Stála tam, v krátký sukni, o který jsem věděl, že pod ní nemá nic jinýho, než nadrženou kundu. Najednou mi bylo úplně jedno, co říkala před večeří.

Zvedl jsem se a šel k ní. Sledovala mě jako králík hada, bez pohybu, bez mrknutí. Snad ani nedýchala. Přišel jsem až k ní, natáhl ruku a zmáčknul jí prso i s bradavkou. Polkla a pootevřela rty. Leskly se jí, dýchala rychle. Přistoupil jsem trochu blíž a druhou rukou zajel rovnou pod sukni a mezi nohy. Ani teď nic neřekla, ani když jsem se prsty znovu dotknul jejích chlupů a stehen.

Masíroval jsem jí prso a dobýval se víc a víc do jejího rozkroku. Nechtěla se moc dát, takže jsem do ní nakonec malinko strčil, donutil jsem ji ustupovat do obýváku. Při chůzi už musela dát nohy trochu od sebe, takže jsem konečně dlaní a prsty přikryl celou její štěrbinu i s těma nádhernýma velkýma pyskama.

Chvíli mi stačilo tam jen tu ruku mít a cítit ji. Ale sotva se máma zarazila o pohovku, začal jsem rukou pohybovat. Dřel jsem jí celej rozkrok plnou dlaní, máma musela trochu přidřepnout a rozkročit dost nohy, abych se tam dobře vešel.

Přikázal jsem jí: „Sundej si tu košili!“ Vsunula ruce mezi nás a pomalu se rozepla. Pak se prohnula v zádech, krásně se mi vystavila a nechala ji ze sebe sklouznout. Teď už byla přede mnou skoro nahá, jen tu sukni měla, jinak nic.

Masíroval jsem ji dál v rozkroku, trochu divoce, přestával jsem se ovládat. Nelíbal jsem ji, ale byli jsme na sebe namáčklý tělo na tělo, druhou rukou jsem jí přejížděl po prsou a po bocích i zádech, nemohl jsem se jí nabažit. Pomalu se přede mnou prohýbala dozadu, nechávala mě, ať se na ni tlačím tak dlouho, až jsme oba spadli na pohovku.

Nezaváhal jsem a okamžitě se svezl níž, znovu jsem ochutnal její zduřenou bradavku. Ruku jsem měl pořád mezi máminýma nohama, ale to už jsem se mezi ně dral instinktivně se vším všudy. Péro nadržený po tý krásný mateřský kundičce mě neomylně vedlo přímo do středu vlhké blaženosti.

Nakonec jsem mámě zvedl sukni až na boky, zvedl hlavu od jejích ňader a posunul se nahoru. Dívala se na mě přimhouřenýma očima, oba jsme přestali dýchat, když se hlavička mého ptáčka dotkla její pipinky. Dívali jsme se na sebe, máma se nehýbala. Lekl jsem se, že jí něco přeletí přes nos, a tak jsem se posunul ještě výš.

Máma zalapala po dechu, já dole cítil, jak mi žaluda obepíná něco hebkého, nádherně, nevypověditelně jemného. Něco, co mě celého obejmulo, stisklo a přitom mi to dávalo prostor na další pronikání. Už jsem vůbec nepřemýšlel a do rytmu máminých hlasitých vzdechů se do ní prostě postupně nořil čím dál hlouběji.

Když jsem byl v ní do poloviny, vysunul jsem ho zase trochu ven a hned zajel zpátky. A znovu. Pokaždé o něco hlouběji než předtím. Máma měla zavřené oči, potichu sténala. S každým zásunem zvedala nohy výš a roztahovala je přede mnou víc do šířky. Nakonec už si je musela chytit za kotníky.

Ležela pode mnou rozcapená jako samice, netoužící po ničem jiným, než aby ji její sameček, její vlastní syn, mrdal tak tvrdě, až budou bolet stydký kosti. A já se o to snažil, bušil jsem do ní, co to šlo, klínem jsem narážel na její, pod silou mých přírazů jsme se postupně sunuli dál a dál, až jí hlava spadla z gauče dolů. Nohy ale nepustila, chrčela, hlavu zvrácenou a nechala mě, ať v ní dál řádím.

Ze začátku byla úžasně úzká, málem jsem stříkal, už když jsem se do ní poprvé proboural celou svou délkou. No naštěstí mě udělala před chvilkou, takže jsem to ustál. Ale i když moc pěkně mazala, až to čvachtalo, po pár minutách jsem cítil, že tohle řádění už dlouho nevydržím.

Dřív, než jsem stihl mámu odsunout až na zem, koule se mi stáhly, po nich svaly na zadku, čurák se vytrčil ještě o něco víc a už to ze mě lítalo. Zabořenej hluboko v kundičce mý mámy ležel jsem jí na nalitejch prsou a stříkal do ní, co to šlo.

Jak cítila teplý proudy mý mrdky, máma vytřeštila oči, vykřikla a celá se propnula. Pak začala mlátit hlavou ze strany na stranu a pořád křičela. Úplně jsem se lekl, ale naštěstí mi došlo, že má jenom takovej orgasmus, jako asi ještě nikdy, takže jsem se na ní jenom spokojeně uvelebil a pořádně ji zatížil, aby v těch křečích ještě nakonec fakt nespadla dolů.

Chvíle potom byly hrozně zvláštní. Zvedli jsme se, máma si přehodila sukni zpátky přes zadek a šla si po svý práci. Nic víc si ale na sebe nevzala a já si taky natáhl jenom trenky. Čuměl jsem na telku, vyvalenej na gauči tak, abych na ni měl dobrej výhled. Hrozně se mi líbilo, že je pořád v podstatě nahatá. Za chvilku mi stál zas. Těšil jsem se, až toho nechá a přijde si sednout ke mně… Když v tom najednou zazvonil telefon. Takhle večer to nebylo dobrý znamení!

A taky že jo. Zvedla to máma. Táta prý končí dřív, zítra ráno ho má vyzvednout na letišti. Když mi to říkala, máma uhýbala očima a tvářila se divně. Radost z toho zjevně žádnou neměla, ale nijak to nekomentovala. Akorát šla a oblíkla se. Vjel do mě vztek. Už aby byl táta zase pryč!


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *