U babičky I.

To léto bylo šíleně horké. Trávili jsme se sestrou prázdniny u babičky již druhý týden a celou dobu bylo krásné letní počasí. Celé dny jsme leželi u rybníka a chodili domů až večer, kdy již byla babička doma z pole. Pracovala v JZD, odcházela brzo ráno když jsme ještě spali, v poledne skočila domů připravit nám nějaký oběd a opět odešla. Vracela se před západem slunce, poklidila malé hospodářství sestávající z několika králíků, slepic, kachen a psa a opět se starala o nás.

Toho dne jsme se sestrou pohádali, takže jsem jí nechal u rybníka s kamarádkami z vesnice a šel vztekle domů. Přišel jsem na dvorek a usedl na lavičku pod okno. V tom jsem uslyšel hlasy, babička byla již doma a s někým mluvila. Poznal jsem hlas tety Hany, její mladší sestry. Právě babičce vyčítala, že je ještě pět let po smrti dědy sama a nikoho si nenašla.

„Vždyť jsi ještě pěkná ženská, chlapi ve vsi se za tebou ještě otáčejí a ty nic, jako nějaká netýkavka! Copak nepotřebuješ chlapa? Vždyť to není normální! Já potřebuji chlapa každý den a kdybych neměla Pepika, tak si určitě najdu záskok. A ty jsi sama, nikdo by ti nemohl nic vyčítat!“ lamentovala teta a babička se chabě bránila a vymlouvala. Pak tetu upozornila, že se chce rychle vykoupat než se vrátí děti domů a začala si chystat vanu a teplou vodu. Domek neměl koupelnu, koupali jsme se ve velké zinkové vaně přinesené do kuchyně a naplněné teplou vodou ohřívanou na kamnech.

Teta se poroučela a já podle zvuku slyšel, že babička vlezla do vany. Zvědavost mi nedala a já opatrně nakoukl do okna. Uviděl jsem babičku sedící, vlastně ležící ve vaně a zamyšleně se hladící žínkou. Překvapila mě bělost jejího těla, uvědomil jsem si, že chodí stále oblečená a pouze ruce po lokty, nohy do poloviny lýtek a krk s obličejem měla opálený do černa. Jinak měla bílé tělo jako víla a svítilo ve vaně svojí bělostí. Zvědavě jsem jí pozoroval, vzrušen z toho, že se na ní dívám tajně a současně z toho, že jí vidím zcela nahou. Uchvátila mně bělost jejího těla a připomínala mi svatý obrázek s andělem.

Pozoroval jsem tiše pře sklo jak se babička pomalu umývá žínkou, pečlivě jezdí po celém těle a o něčem přemýšlí. Její ruka jezdila pomalu po tváři, krku a začala sjíždět níž na prsa. Vykulil jsem oči, ještě nikdy jsem ženská prsa neviděl a teď jsem je mohl pozorovat zcela nerušeně. Jak babička ležela ve vodě, prsa jakoby plavala, byla nadlehčována a já se suchem v ústech pozoroval jak se pohupují. V tom je zakryla babiččina ruka a začala po nich jezdit sem a tam, pečlivě kroužila po jejich obvodě a pak přejížděla přes jejich vrcholky zakončené světle červenými bradavkami.

Babička se malinko nadzvedla a sklonila hlavu a zamyšleně si svá prsa prohlížela. Vzala je do dlaní a potěžkávala je, jako by chtěla zjistit co váží. Prstem kroužila po rudých bradavkách a začala divně přivírat oči. Její druhá ruka pustila žínku a pomalu sjela po břiše až zajela mezi nohy. Tam jsem pořádně neviděl, ale mohl jsem alespoň vytušit, že tam něco hladí a škrábe, jak se kmitaly její prsty.

Pootevřeným oknem jsem slyšel šplouchání vody a divné čím dál hlasitější vzdechy. Vyvalenýma očima jsem pozoroval jak má zavřené oči a čím dál divočeji rejdí svojí rukou ve svém klíně, zatímco druhou si hladila prsa a mačkala bradavky. Nakonec vyzvedla jednu nohu z vody a položila jí volně přes okraj vany, aby její ruka v klíně měla lepší přístup. V tom její ruka opustila prsy a skončila v babiččiných ústech, viděl jsem jak si babička cucá jeden prst za druhým a její tělo se začíná chvět až voda začal hlasitě šplouchat.

Náhle slabě vykřikla, její zuby se zakously do rtu a tělo se prudce vzepjalo vzhůru. Viděl jsem jak její ruka kmitá v klíně šílenou rychlostí a babička k tomu ještě přirážela klínem proti ní. Netušil jsem co se děje, začal jsem se bát jestli se něco babičce nestalo a již již jsem chtěl něco udělat, když najednou křeč jejího těla ustala a babička se zavřenýma očima uvolněně klesla zpět do vody. Ještě chvíli jen tak ležela a oddychovala, aby se pak rychle omyla a začala z vany vylézat ven. Musel jsem se schovat aby mě za oknem nebylo vidět, ale ještě jsem stačil zahlédnout její drobnou bíle svítící postavu s plnými prsy a černým trojúhelníkem mezi nohama. To bylo poslední co jsem spatřil, odskočil jsem od okna a rozběhl se k rybníku za sestrou.

Monča byla o dva roky starší a docela jsem si rozuměli. Chodila prvním rokem na ekonomku a vůbec se na mě nevytahovala. Viděla mě jak přibíhám s očima navrch hlavy a zvědavě mi vyšla naproti. „Co se děje brácho, to už nejsi uražený?“ popichovala mě, ale čekala vysvětlení mého běhu.

Sotva jsem dechu popadal když jsem začal překotně vyprávět co jsem viděl a slyšel. Pozorně mě poslouchala a vypadala podobně překvapeně jako já. Jenomže jsem na ní viděl, že asi rozumí tomu co jsem viděl lépe než já. Řekl jsem vše až na to, že jsem jí viděl úplně nahou když vylézala z vany. Když jsem skončil, první co udělala bylo, že mi zakázala o tom někomu něco vyprávět. Váhavě jsem to slíbil když mi vysvětlí o co jde.

„No to je přece jasné. Touží po chlapovi a tomu ty ještě nerozumíš, víš?“ odpověděla mi tónem, který jsem nenáviděl. Vždyť jsem byl větší než ona, všichni kdo mě neznali si mysleli, že jsem starší já a ne ona a nakonec se takhle bude na mě vytahovat.

Rozmrzele jsme se vraceli domů, kde nás již babička čekala. Vana byla již pryč, my jsme byli vymáčeni až až a utahaní rovněž. Rychle jsme se najedli a byl čas jít na kutě. Chodili jsme spát brzy, babička ráno časně vstávala a tak jsme chodili spát s ní. Mně se však ještě nechtělo spát a tak jsem začal škemrat, jestli bych mohl jít ještě na chvilku k ní do postele. Byl to náš zvyk, babička nám vyprávěla o svém dětství a mládí a my mnohdy v její posteli usnuli. „Já ale půjdu spát, jsem celá ospalá a zničená z toho sluníčka, pronesla sestra a odešla do našeho pokoje.

Vklouzl jsem do babiččiny postele, vždy mě lákala ta zvláštní vůně a čekal na babičku. Viděl jsem před očima její bílé tělo, jak se svíjí a kroutí pod náporem něčeho zvláštního. Konečně babička zhasla a vklouzla do postele za mnou. Ucítil jsem nádhernou vůni její pleti a voňavého mýdla a dotyk jejího těla. „Tak co ti vyprávět?“ ptala se mně. „To je jedno, co chceš!“ odpověděl jsem a přitulil se k ní.

Začala vyprávět a já v duchu pořád viděl ty záběry přes okno. Mimoděk jsem se dotkl jejího těla vedle mě a ucítil dotyk nahé nohy vykukující z dlouhé košile. Srdce se mi rozbušilo a najednou jsem pocítil takový divný pocit vzrušení. Toužil jsem hladit tu hebkou kůži a opakoval svůj dotyk. Moje ruka spočinula na hebkém stehnu těsně nad kolenem. Zarazil jsem se a podíval na babičku. Ležela vedle mě na zádech, vyprávěla jako by se nic nestalo a to mě uklidnilo. Začal jsem se opatrně různě kroutit a měnit polohu a to vše jenom proto, aby moje ruka jakoby náhodou se dotýkající jejího kolena, mohla klouzat výš a výš.

Cítil jsem jak kloužu po hebké pokožce až jsem se náhle dotkl nějakého chmýří. Jenomže v tom okamžiku sebou babička škubla a podívala se ostře po mně. „Co děláš, lež klidně, nebo půjdeš spát do své postele!“ napomenula a já jsem sjel rukou zase nad její koleno a tvářil se naprosto nechápavě.

Uklidnila se a začala vyprávět dál. Jenomže já už byl myšlenkama úplně jinde. Jako posedlý jsem toužil se jí dotýkat a hladit, hebkost její pokožky mě učarovala a já náhle ucítil jak jsem divně vzrušený. Uvědomil jsem si změnu v mém penisu, který byl náhle nepřirozeně veliký a tuhý, stál jako svíce a na špičce byl nějak divně vlhký. Strčil jsem druhou ruku pod přikrývku a položil jí na penis, překvapen jeho změnou. Jak jsem se ho dotýkal, vyvolávalo to v něm další pocity, neskutečně krásné a já se po něm začal hladit víc a víc.

Moje vrtění přimělo babičku podívat se, co se děje. Náhle si všimla mojí ruky pod peřinou a divné pohyby. Bleskově odkryla deku a uviděla jak držím v ruce svůj penis a hladím si ho, bez sebe vzrušením. „Co to děláš, Frantíku?“ zvolala překvapeně, pozorujíc mojí ruku hrající si s penisem. -„Já nevím babičko, najednou se mi to takhle stalo a když jsem si na něj sáhnul tak to bylo strašně hezký!“ stěžoval jsem si aniž jsem přestal hladit svůj penis.

Na další její chování nikdy nezapomenu. Seděla a jako ve snu koukala na můj penis, který jako já viděla poprvé v takovém stavu. Ještě nedávno mně umývala záda a viděla mýho frantíka, určitě si nemyslela, že by už mohl být takový. Dívala se jako uhranutá a náhle udělalo něco, co změnilo náš život.

Jako náměsíčná vztáhla ruku a uchopila do ní můj penis. Sevřela jej lehce v dlani a začala s ní po penisu jezdit takovým úžasným způsobem, až jsem skomíral slastí. Bylo to něco jiného než moje hlazení, něco neskutečně dráždivějšího a krásnějšího. Náhle se celý můj smysl života ocitl v její ruce a mně připadalo, jako by v ní svírala i moje srdce. Cítil jsem stoupající slast a toužil po další a další, až jsem bezděky začal sténat. Můj klín se nadzvedával jako by chtěl celý vklouznout do babiččiny dlaně a moje ruce tápaly okolo mě, jako by hledaly čeho se přidržet.

Opět jsem ucítil hebkou kůži babiččina stehna a zcela bez zábran jsem je hladil a až jsem se opět dotkl onoho ochmýřeného místa. Moje myšlení se vytrácelo, v mozku jsem měl jen burácení ze slasti vycházející z babiččiny dlaně na mém penisu a nemyslel již na nic jiného než na ni.

Cítil jsem jak ve mně stoupá vzrušení a napětí, jako by hledalo kudy z mého těla ven. „Ach babičko, to je krása, já bych chtěl takhle umřít!“ sténal jsem a kroutil se slasti a vzrušením. V tom jakoby ze mě něco vystříklo, v penise mi začalo divně cukat a na mém břiše se objevila bílá tekutina. Babička ještě více stiskla můj penis a několika rychlými tahy ukončila moje trápení…


Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *