Nekonečné prázdninové orgie VII.

Po milování s Janou jsme zůstali ležet na posteli a odpočívali. Najednou se otevřely dveře a já jsem strnul. Stála v nich moje sestřenice Petra. “Ahoj, tak tady jste spolu,” zasmála se. Nevěděl jsem, co bych měl říct, a tak jsem celý rozpačitý mlčel. “No, netvařte se tak,” smála se Petra a vešla dovnitř. “Já se k vám přidám, můžu?”

Nečekala na vyzvání, přetáhla přes hlavu noční košilku a sedla si k nám na postel. Nevěděl jsem, co říct, jak jsem byl překvapený, ale Jana také. Jen Petra se pořád smála: “Co jste tak zaražení, já se chci jenom k vám přidat…” Najednou se znovu otevřely dveře a do pokoje se smíchem vešly Denisa se Sabinou. “No to jsme si mohly myslet, že nenecháš ani Janu na pokoji,” oslovily mě. “To jsme ti my starší nestačily?”

Pořád jsem mlčel. Denisa se Sabinou se usmívaly, když došly k posteli, jakoby byly domluvené, shodily ze sebe tričko na spaní a stály před námi nahé. “Jdeme k vám,” smály se a lehly si do postele. Dostal jsem odvahu a drze jsem se zeptal: “No a která z vás mě tedy chce?” -“Já, já, já, já,” ozvalo se čtyřhlasně. “No to asi nepůjde najednou. Mám jenom jednoho. Co s tím uděláme?”

“Já bych věděla co,” ozvalo se najednou ode dveří. Všichni jsme se polekaně otočili a strnuli. Stála tam teta Iris – matka Jany, Denisy, Sabiny a Petry. Dostal jsem strach a bez hnutí jsem čekal, co bude dál. “Já bych věděla, jak dál,” pokračovala teta Iris jakoby nic. “Když jsem byla mladší, hrály jsme s holkama a jedním klukem takovou hru. Říkali jsme tomu kouřící ruleta.”

“Co, co to je, jak se to hraje,” ozývalo se zvědavě od jejích dcer. “To je jednoduché. Hned vám to vysvětlím, moment.” A s těmi slovy si sundala z ramen župan, ve kterém přišla a pod kterým byla úplně nahá. Byl jsem jako opařený. Sám na pokoji s pěti nádhernými ženami.

“Tak, teď k pravidlům,” pokračovala dál jakoby nic, když si sedla k nám na postel. “Ty jseš tady sám chlap. Abychom se o tebe mohly spravedlivě rozdělit, musíme jakoby losovat. Takže podrobnosti: Každá z nás tě dostane na třicet vteřin, aby ti mohla kouřit penis, lízat, cucat, co bude chtít. Ta, které se povede, že při ní vystříkneš, vyhrála. Která vyhraje, smí se s tebou milovat. Souhlasíte?”

“Ano, ano, jo, ano, jistě,” ozývaly se veselé výkřiky všech zúčastněných, mě nevyjímaje. Vyhlídka na takovouto hru mě okamžitě probudila a můj penis začínal znovu “zlobit”. “Dobře, tak Jana, jako nejmladší začne a pak podle věku další,” smála se našemu nadšení teta Iris.

Protože jsem byl hned vedle Jany, otočil jsem se k ní v kleku a chtěl jí přidržet můj opět stojící penis před rty, ale ona odporovala: “Lehni si, uděláme to v pozici 69, abych z toho taky něco měla.” Lehl jsem si na záda a Jana si přes mě sedla. Viděl jsem její vlhkou dírku přímo před očima a hned jsem jí po ní přejel jazykem. Jana vzdychla a začala zpracovávat můj penis. Divil jsem se, jak může být 30 vteřin dlouhých, ale kdyby to pokračovalo ještě chviličku, určitě bych vystříknul. Ale to už tu byl výkřik: “Stop! Teď jsem na řadě já.”

Jana ze mě pomalu a zklamaně slezla, zatímco Sabina se chopila mého penisu a začala ona. Chovala se ale při tom tak chladně, že když skončila, byl můj penis pochablý. Pak byla na řadě Denisa. Ta si na mě sedla jako předtím Jana a nechala mě napřed, abych ji trošku rozdráždil jazykem a teprve pak se ona začala starat o můj penis. Ale jak! Přišlo mi to, jakoby můj celý penis vězel v jejím krku a cítil jsem, že to nebude trvat dlouho, ale Petra ji ode mě odtrhla. “Konec, konec, teď jsem já na řadě,” volala. Hned se chopila mého penisu a já cítil, jak ve mně stoupá rozkoš a jak se blížím k vrcholu. Ale těsně před ním musela skončit.

“Tak a teď já,” smála se teta Iris. “Uvidíme, jestli se to povede mně.” A začala… Bylo poznat, že je opravdu zkušená, protože mě dráždila i rukama, a tak netrvalo ani dvacet vteřin a bylo pro ni vyhráno. Stříkal jsem tak prudce, že se při polykání mého semene, až zakuckala, a tak jsem jí zbytek vystříkal do obličeje. Kašlala a smála se při tom tak, že i ostatní se rozesmály. “Tak a teď je rozhodnuto, já jsem ta šťastná…,” prohlásila spokojeně…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *