Nekonečné prázdninové orgie VI.

Večer jsem byl ve svém pokoji a vzpomínal jsem na to, co se mi u tety přihodilo. To mě vzrušilo a můj penis se postavil. Seděl jsem na okraji postele nahý, a tak jsem si ho začal rukou zpracovávat.

Najednou se otevřely dveře a já se lekl, takže jsem uprostřed pohybu přestal. Ve dveřích se objevil obličej mojí sestřenice Jany. Ani jsem neudělal pokus, abych se přikryl, protože to nemělo cenu. Jana už stála u mojí postele a s široce otevřenýma očima zírala na můj stojící úd. Já idiot jsem zapomněl zamknout.

“A hele, ty onanuješ.” -“Koukej, ať už seš pryč,” řekl jsem vztekle, vzal rychle polštář a přikryl si klín. Cítil jsem, jak krev z mého penisu pomalu odchází a zato se shromažďuje v hlavě. Jana ani nepomyslela na to, se decentně vzdálit. Naopak, zavřela dveře a zamkla: “Dělej, pokračuj!”

“Ty ses zbláznila,” poklepal jsem si na hlavu. “Přece si ho nebudu honit před tebou.” -“A proč ne?” podívala se udiveně na mě. -“A proč bych měl?” – “Protože mě zajímá, jak si to kluci děláte, chci vidět, jak z něho stříká,” prohlásila s očima upřenýma na můj klín.

Podíval jsem se na ni. Vypadalo to, že si je jistá, že budu pokračovat, jak si přeje. Kde bere tu jistotu? “Nepřipadá v úvahu! Vypadni konečně!” -“Když chceš, aby se táta dozvěděl, cos dělal s mámou a Petrou,” prohlásila s úsměvem a pozorovala účinek svých slov.

Poprvé jsem se na ni pořádně podíval od chvíle, co vešla do mého pokoje. Přede mnou stála mladá, sebejistá žena. Byla jen v košili dlouhé do poloviny stehen, horní dva knoflíčky rozepnuté, takže se ukazoval náznak oblých prsů. Nebyl jsem si vůbec jistý, co chce, ale doufal jsem, že to co já. Rozhodl jsem se, odhodil jsem polštář z mého klína na postel. Můj penis visel bezvládně dolů.

“Myslím, že to stejně už dneska nepůjde,” prohlásil jsem. -“Snad přece…” Rychlými jistými pohyby prstů rozepnula košili, kterou měla na sobě a ta jí spadla k nohám. Podívejme se. Přede mnou stála krásná dívka, s dlouhými černými vlasy, oblými rozvíjejícími se prsy a milým kožíškem mezi nohama. Měla krásné nohy. Byla štíhlá a krásná. Tenhle výhled mě nenechal chladným. Můj penis již najednou nebyl pokleslý, začal se naplňovat, ale ještě nebyl v plné velikosti. “Tak to udělej sama,” prohlásil jsem. -“Co???” Teď jsem překvapil já ji. -“Chtěla jsi vidět, jak z něho stříká, tak pojď sem!”

Najednou začala váhat. Chce končit, ptal jsem se sám sebe. Najednou se rozhodla. Skočila na moji postel a zezadu se ke mně přitiskla. Cítil jsem její prsa na svých zádech. Přes rameno se mi dívala na penis. Vzal jsem její pravou ruku a položil si ji na břicho. Sama od sebe začala sjíždět níž. Já cítil její silný parfém a ten mě dráždil. Její prsty byly již v mém ochlupení. Můj penis se ještě víc narovnal a nyní stál v celé své délce.

Jana se se zájmem dívala, co se mi mezi nohama děje, jak se centimetr po centimetru zvedá, až najednou čněl do výše. Otočil jsem hlavu a podíval se na Janu. Tu nezajímalo nic jiného, než můj penis, na který upřeně hleděla.

Zavřel jsem oči a naklonil se dozadu na ni. Ona opětovala tlak mého těla a já cítil její tvrdé prsní bradavky na svých zádech. Mezitím její ruka sklouzla do mého rozkroku a její dva prsty pohladily můj žalud. Cítil jsem, jak mi z něho stahuje kůžičku.

Levou rukou mě objala a zesílila vzájemný tlak našich těl, když mě k sobě pevně přitiskla. Konečně její pravá ruka objala pevně můj stojící penis. Zalapal jsem po dechu a slyšel, jak i její dech se vzrušením zrychluje. Vychutnával jsem pomalé pohyby její ruky na mém údu – nahoru a dolů, nahoru a dolů. Dělá to poprvé? Jestli ne, tak je talent od přírody.

Můj penis ztvrdnul a byl jako kámen. Její ruka ho sevřela pevněji a její pohyby se začaly zrychlovat. Cítil jsem, že nebude trvat dlouho a budu stříkat. Můj penis se chvěl. Svá prsa třela Jana o moje záda. Její tvrdé bradavky se zabodávaly do mých zad. “Dej pozor,” sténal jsem. “Už to přijde…”

A přišlo to. První střik ze mne vylétl a vystříkl ve vysokém oblouku. Její ruka mě hned přestala dráždit. “Dělej… Pokračuj dál,” zasténal jsem a ona pochopila a začala ho opatrně zase honit. Já se otočil a rukama jí polaskal její kozy a pak pomalu hladil kolem jejího pupíčku. Hravě je nechávám sklouznout trochu níž.

Když přejely na podbřišek, lehce sebou cukla. Cítím její chloupky. Přitiskl jsem se k ní, takže můj tvrdý penis se tiskl k jejímu boku. Zašmátrala rukou po něm a uchopila ho do dlaně. Lehce ho masíruje a hladí. Špičky mých prstů pohladily její přirození. Její nohy sebou lehce zacukaly a kolena se rozevřela doširoka. Ona celá se mi otevřela.

Přitiskl jsem se k ní a přitiskl jsem svůj penis na její hladké tělo. Lehce jsem ho o ni otíral. Jana mě objala jednou rukou kolem krku a pevně se ke mně přitiskla. Bez jakéhokoliv odporu z její strany se jeden můj prst vnořil do její dírky. Bylo tam teplo, bylo tam vlhko a byla krásně těsná. Ale ale, žádný odpor. Kdo byl ten šťastný? Nebo to byla ona sama?

Podíval jsem se jí do očí. Šťastně se usmívala. Naklonil jsem se nad ni. Její rty se mi znovu nabízely. Její jazýček čekal na můj. Znovu jsme se políbili. Vnořil jsem pomalu svůj prst hlouběji do jejího těla. Stále žádný odpor.

Vnořil jsem tam i druhý prst. Jana se lehce zachvěla a její podbřišek vyšel vstříc mé ruce. Lehce kroutila spodní částí těla. Moje prsty zkoumaly v hlubinách jejího mladého, krásného těla. Z jejích napůl otevřených rtů se vydralo lehké sténání. Oči má zavřené. Vypadá nádherně, jak se její tělo pod mými doteky kroutí. Chci jí to udělat krásně, aby si to pamatovala, aby se jí to líbilo. Tu a tam se její stehna sevřou a uvězní mojí ruku mezi nimi. Pak je znovu doširoka rozevře. Mezi nohama je celá mokrá.

Mé rty sjedou na její krk. Pokrývám polibky její pevná prsa. Jemně saji její bradavky a můj jazyk je laská. Její mokrá jeskyňka se mi otvírá stále víc a víc. Vsouvám tam třetí prst bez jakéhokoliv odporu na podporu ostatních dvou.

Její boky vycházejí vstříc mým prstům. Její sténání je stále silnější a silnější. Vsunu ruku pod její tělo a přitisknu si Janu jako miminko na sebe. Najednou cítím, jak se její tělo napíná, jak se napíná každý, každičký její sval. Její celé tělo je napjaté. A najednou jako vybuchující vulkán se začne třást a zmítat sebou. Vím, že má orgasmus. Vyrazí několik výkřiků rozkoše. Nechává se unést nechává se sebou dělat, co chci.

Její boky vycházejí vstříc mojí ruce a tiskne je k ní stále silněji. Prohýbá se v zádech jako luk. Její dírka se stahuje kolem mých prstů, které ji zevnitř laskají a hrají si s ní. Její celé tělo se otřásá v extázi. Jako horká láva z ní vyrážejí šťávy a tečou po mých prstech z její jeskyňky.

Přitiskl jsem ji k sobě pevně. Cítil jsem její orgasmus spolu s ní, prožíval jsem ho s ní. Pak se její chvění pomaloučku uklidnilo. Leží vedle mě a vlna rozkoše v ní doznívá. Její ruce jsou nataženy bezvládně podél jejího těla. Jemně vytahuji své prsty z její zatopené dírky a pokládám se na postel na záda vedle ní…


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *