Nekonečné prázdninové orgie V.

Odpoledne jsem se chtěl jít koupat k jezírku v lese, kam jsme jako malí chodili, protože v domě jsem byl sám, všichni byli pryč. Nebylo to daleko od domu.

Když jsem přicházel k jezírku, viděl jsem, že tam už někdo je. Když jsem přišel blíž, poznal jsem sestřenici Petru. I ona mě poznala a mávala, ať jdu k ní. Na druhé straně jezírka byli také nějací lidé, ale ty jsem neznal a tak jsem šel k Petře.

Ležela na dece v super maličkých bikinkách, které víc odhalovaly než zahalovaly. Znovu jsem si uvědomil, jak je krásná. “Pojď, lehni si vedle mě na deku,” vyzvala mě s úsměvem.

Když jsem se svlékal do plavek, nedalo mi, abych se na ni nedíval, připomínajíc si v duchu naše milování a cítil jsem, že mě to nenechává chladným. Rychle jsem si lehl vedle ní a raději na břicho.

“Můžeš mi namazat záda?” zeptala se najednou, když jsem už ležel. “Proč ne?” odpověděl jsem a klekl si za ni. Podala mi krém a já ho začal polehoučku vtírat do jejích zad. Ležela na břiše a zdálo se, že to vychutnává.

“Můžeš rozepnout vršek, jestli ti překáží,” poznamenala najednou suše. Neodpověděl jsem a srdce mi začalo bušit rychleji. Rozepnul jsem opatrně horní díl jejích plavek a pokračoval v roztírání krému. Ten byl za chvilku rozetřený, ale já pokračoval jakoby nic dál a zdálo se, že Petře to nevadí, naopak, že jí to dělá dobře.

Přejížděl jsem po jejích bocích nahoru a jakoby náhodou jsem se dotkl jejích prsou. Cítil jsem, jak se zachvěla, ale nic neřekla. Sjel jsem rukama na záda a za chvilku znovu na strany a dotkl se jejích prsou znovu. Opět se zachvěla a já jsem se od ní odtáhl.

“To je škoda, pokračuj ještě, líbilo se mi to,” slyšel jsem ji se smát, když se z polohy na břiše otočila na záda a já spatřil její nádherná ňadra v celé kráse. Její bradavky byly vztyčené. “No tak, líbí se ti moje prsa?” smála se, když viděla, jak od nich nemohu odtrhnout zrak. “Nebo si mám zase obléct podprsenku?”

Cítil jsem, jak červenám a i ona to viděla a smála se: “Ty jsi celý červený, snad se nestydíš?” Cítil jsem, že jsem červený, ale zároveň jsem cítil velký tlak v plavkách. Najednou zvedla nohu a strčila mi ji před obličej. “Jsi červený jako moje nehty,” smála se a já viděl, že je má nalakované na červeno.

Její nohy byly nádherně formované. Neodolal jsem. Vzal jsem její nohu za patu a políbil ji na prsty. Petře se to líbilo, protože nohu přitiskla na moje ústa a já jí nohu líbal znovu a znovu. Líbal jsem jí kotníky, lýtka, stehna…

Cítil jsem, že moje plavky se stále více podobají stanu, jak byly napnuté. Málem jsem přicházel o rozum. I Petra to viděla. Objala mě, přitáhla si mě k sobě a vášnivě políbila. Tiskli jsme se pevně k sobě a nepřestávali se líbat.

Naše polibky byly stále vášnivější a vášnivější. Petra se trochu odtáhla, položila se zcela na záda a já jí začal hladit prsa. To se jí také líbilo. Líbal jsem ji na krk a cítil, jak v ní pulzuje krev. Moje hlava se sesunula trochu níže a zastavila se na jedné její prsní bradavce, kterou jsem oblízl jazykem.

Petra oběma rukama objala moji hlavu a přitiskla ji na sebe. Pomalu jsem pokračoval ústy v cestě a líbal její ploché bříško. Moje ruce vklouzly pod její plavkové kalhotky a stiskly její zadeček. Petra na oplátku stáhla moje plavky a vysvobodila tak můj penis, který hrozil, že je roztrhne. Já jsem stáhl její plavky a těšil se z pohledu, který se mi naskytl.

“Lízej mě… Lízej mě trošku… Prosím,” sténala Petra a roztáhla široce nohy. Pohled na její jemně ochlupené přirození mě dovedl málem k šílenství. Vjel jsem hlavou mezi její stehna a můj jazyk přejel po její vlhké kočičce odzdola nahoru a pak zajel dovnitř.

Cítil jsem vlhko a horko jejích útrob. Ona se při tom posadila a vzala do ruky můj penis. “Teď… Teď dovnitř… Pojď do mě,” sténala a táhla moje pohlaví ke svému. Nechal jsem se bez odporu vést.

Petra prsty stáhla moji kůžičku až dozadu a nasadila si můj penis na kraj svojí dírky. Pohnul jsem boky dopředu a cítil, jak do ní hladce zajíždí. Byl jsem překvapen horkem, které tam na mě čekalo…


Uveřejněno

v

, , , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *