Nekonečné prázdninové orgie IV.

Dopoledne jsem pomáhal strýci nakládat seno. Já jsem byl na seníku na půdě stodoly a shazoval ho na valník a strýc ho tak skládal. Když bylo naloženo, odejel strýc se senem, že se za dvě hodiny vrátí a naložíme další. Já jsem byl unavený, a tak jsem zůstal na seníku, roztáhl si starou deku na seně a odpočíval.

Po chvilce jsem slyšel, jak někdo leze po žebříku a najednou se objevila teta Iris, kterou jsem neviděl od našeho prvního milování. Měla na sobě šaty, které celé prosvítaly, protože na ní zezadu dopadalo slunce. Viděl jsem pod nimi krásnou siluetu jejího těla.

“Jdu se na tebe podívat, jak tě to zmohlo,” zasmála se a postavila se těsně přede mě. Svým jazykem svůdně přejela přes rty. Její oči se rozzářily, když viděla, jak tam ležím jen v plavkách, protože bylo horko, a všechno ostatní jsem si sundal.

Viděl jsem, že nemá podprsenku, protože se trochu pootočila a sluníčko jí prozařovalo šaty. Viděl jsem ji jako by byla bez nich. Cítil jsem, že penis mi začíná naplňovat plavky a tvoří se mi na nich boule. Mohla pozorovat, že jsem vzrušený.

“Tady je ale horko,” zasmála se a přetáhla si šaty přes hlavu. “Lehnu si na chvilku k tobě!” S těmi slovy odhodila šaty a lehla si vedle mě na deku. “Nepolíbíš mě?”

Pootočil jsem se k ní a chtěl jí dát na uvítanou lehký polibek na tvář, ale ona mi nastavila rty. Když jsme se navzájem ústy dotkli, pronikl okamžitě její jazyk do mých úst. Její polibek byl dlouhý, dlouhý a horký.

Moje ruka sama od sebe zajela na její nahá prsa. “Máš nádherná prsa,” pochválil jsem ji, zatímco druhou rukou jsem zajel na její zadeček pod gumu jejích miniaturních kalhotek. Ale ani její ruce nezůstaly nečinné. Jednou rukou mě objímala kolem ramen, zatímco druhá zmizela v mých plavkách a objala můj stojící penis a začala ho hladit.

“Cítím, že je při chuti,” zasmála se mezi polibky. Uchopila gumu od slipů a stáhla mi je dolů. Na světlo vystoupila moje mužnost v celé své kráse. Její ruka mi přejela po stehnech, na vajíčka a začala mě tam dráždit. Při tom se otočila na bok, pak poklekla, předklonila se a její ústa se přiblížila k mému penisu.

Ucítil jsem její jazýček, jak mi s ním přejela po penisu. Její prsty si dál hrály s mými vajíčky. Pak jsem ucítil, jak vzala do úst moje stojící pohlaví a můj dech se zrychlil. “Ano… To se mi líbí,” zasténal jsem slastí. “Dělej… Pokračuj.”

Zavřel jsem oči a zcela jsem se poddal vzrušujícím dotekům jejích úst a jazyka. Chvilku lízala můj žalud, chvilku pohlcovala celé mé pohlaví v ústech a sála, chvilku mi jazýčkem olizovala vajíčka.

Byl jsem skoro hotový. “Počkej, přestaň nebo mi to přijde,” zasténal jsem a teta Iris objela ještě jednou můj žalud jazýčkem. Objal jsem ji a položil vedle sebe. Vzal jsem za její kalhotky a stáhl je i z ní. Nadzvedla se trochu, aby lépe sjely po ní dolů. Hned jsem zajel jednou rukou do jejího rozkroku a začal jí hladit ochlupení.

Když jsem přejel prsty přes její dírku, cítil jsem, že je celá vlhká. Rozevřela stehna a postrčila moji hlavu mezi ně. Můj jazyk se dotkl jejího přirození a tetou proběhlo lehké zachvění. Olizoval jsem jí kočičku a občas jsem jazykem zajel i dovnitř, na krajíček. Pozoroval jsem, že můj jazyk v ní vyvolává rychle stoupající vzrušení.

Když jsem začal rty zpracovávat její klitoris, nemohla se už udržet. “Ano… Ano… To je ono… Ano… Nepřestávej…,” sténala a můj jazyk pořád přejížděl přes její klitoris. Sténání tety Iris bylo stále silnější a silnější. Byla krátce před explozí.

“Jsem krátce před tím… Už to nevydržím,” sténala. “Pojď dej ho do mě… Chci ho v sobě cítit… Dělej… Pojď!” Odtrhl jsem rty od její kočičky a podíval se na ni. Byla celá vlhká. Teta Iris vzala můj penis do ruky. “Nech mě ho samotnou zasunout,” sténala a dirigovala mě na sebe.

Ulehl jsem mezi její roztažené nohy a ona sama vedla můj penis ve směru svého pohlaví. Když se dotkl její dírky, pohnul jsem jemně boky kupředu a vnikl jsem do ní. “Ááááno… Áááááno… To je ono,” sténala teta a sepnula nohy kolem mě na zádech.

Pohyboval jsem se v ní napřed pomalu a pak stále rychleji a rychleji. Vychutnával jsem ten pocit. Teta Iris sténala při každém mém pohybu. Najednou jsem ucítil škubání v koulích, a tak jsem na poslední chvíli vytáhl penis z hlubin její kundy a výstřik spermatu pokropil tetu od její roztažené kundy, až přes prsa jí pár kapek dolétlo až na obličej a do vlasů.

Vychutnával jsem si dozvuky orgasmu a nechal si od tety vysát zbytek semene ze stále stojícího čuráka, když jsem si všiml, že ve dveřích koupelny stojí moje sestřenice Jana, dcera tety Iris. Jen stojí a kouká na nás. Ztuhnul jsem a teta Iris, když to poznala, otočila se a i ona uviděla Janu. Ta se otočila a utekla. “To nic, já jí to zase vysvětlím,” prohlásila teta Iris a začala se utírat. Pak se oblékla a odešla.


od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *