Tchýně jako kojná I.

Moje žena Julie porodila našeho prvního syna den po Novém roce. Její ovdovělá matka Viola k nám chodila několikrát týdně se podívat, jak se nám třem daří. Radila Julii, jak kojit synka a jak si zachovat pro něj co nejvíce mléka. Julie totiž měla málo mléka a tak se stávalo, že při kojení prcek začal plakat. Její matka v těch chvílích rozepnula svoji blůzu a vyndala z podprsenky jeden ze svých velkých, těžkých prsů…

Musím říci, že moje žena měla krásné prsy, velké a plné, nyní navíc ještě plnější svým mateřstvím. A jak jsem viděl, měla je po své matce, jejíž prsy byly ještě větší, i když již trochu provislé svojí váhou a také Violiným věkem. Pak vzala tchýně křičícího synka do náruče a zkušeně mu nabídla svoji velkou bradavku ve snaze utišit jej a trochu obalamutit. Líbilo se jí, jak chtivě vsál maličký její bradavku do svojí pusinky a dychtivě cucal v očekávání sladkého mlíčka.

Pochopitelně, že to netrvalo dlouho a maličký nakrabatil čelo v dalším náporu vzteklého pláče. To už přispěchala moje žena s lahví kojenecké výživy a nahradila tak našemu synkovi nedostatek svého mléka. Tak to trvalo asi tři týdny až do jednoho dne, kdy jsem náhle zaslechl, jak tchyně jásavým hlasem křičí na moji ženu: „Julie, já něco cítím. Já mám snad mléko! Maličký pije!“ – „Fakt, mami, je to možný? Nyní můžeme krmit mého chlapečka obě!“ – „No právě! Teď už ho nemusíme krmit umělým mlékem.“

Další týden šla Julie na nějaké nákupy pro našeho synka. K její smůle v jednom z obchodů uklouzla a upadla tak nešťastně, že si zlomila nohu a sanitka ji odvezla na pár dní do nemocnice. No a tchýně se nastěhovala k nám, aby se mohla starat o dítě a kojit je, než se Julie vrátí.

Překvapil jsem ji jeden večer v kuchyni, seděla v rohu se zavřenýma očima s rozepnutopu blůzou a odhalenými prsy. Zatímco z jednoho hltavě sál mléko náš synek, druhý jsem viděl v plné parádě. Velký, krémově bílý s tmavě růžovou areolou a bradavkou velkou jako malina. Pochopitelně pohled na ty nádherné kozy způsobil, že se mi pták postavil, po dlouhém sexuálním půstu nic neobvyklého.

Viola zrovna otevřela oči a s pohledem na bouli v mých kalhotách řekla: „Ohh, já jsem nevěděla, že sem přijdeš.“ – „Omlouvám se, máti, jestli si přeješ, odejdu…“ – „Ne, to je v pořádku, ty jsi tady doma. Můžeš zůstat a dívat se, jak krmím vašeho synka, jestli chceš.“ A já zůstal a nemohl jsem odtrhnout oči z těch nádherných melounů. Zíral jsem na svého synka, jak saje ty nádherné bradavky a představoval jsem si sebe na jeho místě a cítil jsem, jak mi čurák mokvá vzrušením.

Konečně se maličký nasytil, tchýně jej zkušeně nechala odříhnout a pak jej položila do postýlky spát. Vzrušeně jsem pozoroval, jak se její velké kozy lákavě houpou při jejích pohybech a bylo mi jedno, že mě přitom s úsměvem pozoruje.

Narovnala se a usmála se na mě se slovy: „Vidím, že jsi z toho pěkně vzrušený! Je pravda, že mě to kojení vzrušuje taky.“ Pak si klidně k mému překvapení svlékla rozepnutou blůzu a vyčkávavě pohlédla na mě, až jsem si rovněž svlékl svoji košili. Stáli jsme těsně vedle sebe, několik dlouhých minut beze slov, zatímco se tchýniny těžké prsy jemně tiskly na moji hruď.

Když jsme se probrali z našeho opojení, uchopila mě Viola za ruku a beze slova odvedla do obývacího pokoje. Sedla si na gauč a pravila: „Pojď sem, zlato! Lehni si a polož mi hlavu do klína.“ Jakmile jsem udělal, co řekla, uchopila mojí hlavu a přitiskla ji ke svému levému prsu.

Chtivě jsem vsál do úst velkou tmavou bradavku, překvapen její tvrdostí. Začal jsem ji sát jako malé dítě a po několika minutách jsem ucítil, jak něco teplého a sladkého proudí do mých úst. Muselo to být mateřské mléko!

Pokračoval jsem v sání, dokud jsem nepoznal, že je prs prázdný. Tchýně mi okamžitě prs vyměnila za druhý a já pokračoval v sání jako kojenec. Cítil jsem přitom, jak můj pták v kalhotách tvrdne a zmocňuje se mě čím dál tím větší vzrušení. Než jsem stačil cokoliv učinit, vystříkl jsem vzrušením semeno do kalhot, až se mi na nich udělala velká mokrá skvrna.

„Je to pro tebe nyní těžké, viď, ty můj chudáčku!“ řekla ohromená Viola s pohledem upřeným na mokrou skvrnu. „Ale ještě nepřestávej, je tam stále ještě dost mléka pro tebe.“

Tak jsem pokračoval další minuty, dokud jsem nevysál mléko i z druhého prsu. Teprve potom se Viola zvedla, vložila svoje prsy zpátky do podprsenky a zapnula si blůzu. Zvedla se a odešla zkontrolovat mimino…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *