Chtíč

Stojím v koupelně u zrcadla. Právě jsem se sprchovala a tak je vzduch prosycen vůní mého sprchového gelu. Moje kůže po něm krásně voní. Stojím tam nahá a češu si vlasy. Dlouhé blond vlasy padají na moje ramena a lesknou se ve světle. Opírám se o umyvadlo a trochu špulím zadek, když tu vchází do koupelny můj muž.

Vidím v zrcadle jak se usmívá. Dívá se mi na zadek a pak jeho pohled pomalu putuje po mém těle nahoru až se setká s mým pohledem. Usmívám se na něj. Je hrozně roztomilé, jak mě pozoruje. Z jeho pohledu je cítit touha a chtíč.

Pomalu jde ke mně a jeho horká dlaň spočine na mých bocích. Políbí mě zezadu na šíji a řekne: „Jsi krásná.“ Vydechne to do mých vlasů a mocensky si mě přitáhne k sobě. Jeho boky se teď dotýkají mého zadečku a jeho ruce spočívají na mých bocích.

Líbá mě na zádech. Pomalu postupuje po mojí páteři zezdola nahoru až skončí na mém krku. Odhrnuje moje dlouhé vlasy a líbá mě na krku. Dlouho mu to netrvá a můj dech se zrychluje. Přivírám oči nad přívalem rozkoše. Moje srdce buší jako o život.

Jeho ruce se přesouvají na moje ramena. Něžně mě otáčí k sobě. Podívá se mi hluboko do očí a usměje se. Dívám se na něj a moje oči tikají. Jsem hodně vzrušená a bojím se, že toho teď nechá.

Pomalu se přibližuje svými rty k těm mým. Těsně u nich však uhne a políbí mě na krk. Baví ho si se mnou hrát. Ani mě to nevadí jak mě dráždí. Hrajeme spolu naši malou hru.

Jeho rty se pohybují po mojí horké kůži a přibližují se k mým vzrušeným bradavkám. Věnuje jim jeden letmý polibek a pokračuje k mému bříšku. Mého muže moje bříško vždycky fascinovalo. Jsem trochu zklamaná, že se víc nevěnoval mým prsům, ale zřejmě je to všechno jen začátek.

Vrací se stejnou cestou nahoru a teď se u nich zdrží. Líbá je a něžně saje. Zakláním hlavu a lapám po dechu. Mým tělem projede vlna vzrušení. Je to jako elektrický výboj, který mi projede tělem.

Lehce sebou trhnu. Vzhlíží směrem ke mně s pohledem říkajícím: v pohodě? Usmívám se a lehce kývnu hlavou na souhlas, že všechno v pořádku. Vrací se k mým bradavkám a olizuje je špičkou jazyka. Je to mučivě úžasné.

Už nechci být jen pasivní. Toužím se ho také dotýkat. Vrací se k mým rtům a tak jej vášnivě políbím. Beru si jeho ústa a rukama tisknu jeho tělo k mému.

Má na sobě jen tričko a trenky a tak dobře cítím, že i on je vzrušený. Šeptám mu do ucha: „Adámku, chci Tě.“ On se na mě podívá a jeho zorničky se prudce rozšíří. Je lovec a jeho kořist právě podlehla. Usmívá se. Bere mě za ruku a vede si mě do ložnice.

Stojíme u postele a on mě začne líbat. Zároveň pomalu postupuje dál až mám pocit, že brzy spadnu na postel, ale on mě pevně drží ve svých rukou a pomalu si semnou lehá.

Lehá si na moje horké tělo. Ruce mi stáhne za hlavu a kochá se pohledem na moje vypnutá prsa. Vydrží jen vteřinku, dvě nic nedělat a už se vrhá svými rty na moje tělo. Objímám ho nohama. A tisknu ho co nejblíže k sobě. Na svém klitorisu cítím jeho pulzující penis. Chci ho. Chci ho tak moc cítit v sobě.

Stahuji z něj tričko a vrhám se rovnou i na trenky. Teď konečně cítím vůni jeho kůže. Je omamná a ještě víc mě přivádí k šílenství. Vzdychnu. Nahlas vzdychnu a moje tělo se lehce zachvěje. Svými boky se tlačím na ty jeho. Slyším jeho dech. I on už chce dál.

Navádím svoje boky tak, aby se o mě třel. Cítí jak moc už jsem vlhká. Samotnou špičkou projíždí mezi mými stydkými pysky. Jen tak náhodou zavadí o můj klitoris. Znovu vzdychnu a podívám se mu do očí. Můj pohled říká: vem si mě.

Myslím, že to pochopil, protože plní moje přání. Proniká do mě. Pomalu ale stále dál a dál. Noří se ve mně a já se propadám do něj. Je hluboko ale přesto pořád boky vyvíjí něžný tlak. Jako by chtěl ještě hloub. Díky tomu tiskne můj klitoris a já mám pocit, že exploduji. Ještě chviličku tak vydrží, než se ve mně začne pohybovat.

Cítím jak do mě proniká. Cítím každý centimetr jeho těla. Moje ruce putují po jeho zádech. Na krku cítím jeho dech. Cítím jeho pohyby uvnitř mě. Točí se mi hlava. Z hrdla se mi dere další sten: „Ach bože… ještě!“

Proniká do mě a začne být ráznější. Cítím jak jeho boky naráží na můj klitoris. Cítím jak moje tělo hoří. A pak ucítím jak ve mně tvrdne. Ještě více. To je přesně ta chvíle těsně před orgasmem, kdy už vzdychá i on.

Napřimuje se nade mnou a vzpírá se na rukou. Dívám se na něj. Jeho ramena jsou tak sexy. Moje ruce putují na jeho zadek. Tisknu ho k sobě víc. Tlačím ho do sebe a přitom se k němu tisknu.

Cítím první záškub jeho penisu uvnitř sebe. Moje nitro zalévá jeho horká smetana a v tu chvílí projíždí i mým tělem orgasmus. Cítím jak se z mého středu rozlévá teplo. On naposledy vzdychne.

Horko zaplaví moje tělo. Vykřiknu. Slyším to. Ale jako bych neovládala svoje tělo. Cítím jak se kolem něj stahuju v rytmických stazích. Tisknu ho ještě více k sobě a nechávám svoje tělo plně pod vládou orgasmu. Začínám se lehce třást a můj dech je teď hodně rychlý a přerývaný.

Dívá se na mě a usmívá se. Povoluji sevření svých nohou, ale rukama jej stále pevně objímám. Třesu se. On se pořád usmívá. Trochu se stydím. Nevím proč. Líbá mě. Lehá si vedle mě a dívá se mi do očí. Hladí mě ještě dlouho.


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *