Čokoláda a tabák

Stojím u dveří. Pozoruji krajinu a myšlenky se mi rozbíhají na všechny strany. Nevnímám, ale najednou ucítím za svými zády pohyb. Neotočím se, cítím tvou vůni, a proto vím, že není třeba se bát.

Přistupuješ ke mně. Stále se neotáčím a zůstávám k tobě zády. Velmi zlehka necháš sjet svou ruku po mých zádech, až skončíš na mých bocích. Obě tvoje velké, teplé ruce spočinou na mých bocích a jemným pohybem mě k sobě přitáhneš. Cítím tvoje tělo na svém. Můj zadek se dotýká tvých neintimnějších míst.

Stále mě držíš za boky a tiskneš k těm svým. Chceš, abych cítila tvou sílu a převahu. Mám přesně vědět, kdo je tady pánem.

Skláníš se ke mně. Ucítím tvůj dech na svém ušním lalůčku a mým tělem v tu chvíli projede elektrický výboj. Lehce sebou cuknu. Na chvíli se zastavíš, ale když se ujistíš, že to nebyl signál, abys přestával, pokračuješ.

Tvoje rty se v milimetrové vzdálenosti nad mou kůži přesunují velmi pozvolna od uší na krk, kde se mě poprvé dotýkáš svými horkými rty. Líbáš mě na krku a já začínám hořet.

Cítím svůj dech, jak se zrychluje. Mým tělem se rozlévá teplo. Přivírám oči, abych se mohla plně soustředit na tvoje polibky. Postupuješ mučivě pomalu a laskáš každý kousek mé šíje, zatímco mě stále pevně držíš za boky.

Avšak i tvoje ruce se pohnou a přesunují se. Nyní mě svíráš zepředu… Jsi tak blízko mého klína a tiskneš mě k sobě víc a víc. Tichounce vzdychnu, už se nedokážu udržet. Celé moje tělo se lehounce třese. A ty zatím postupuješ níž a níž.

Tvoje ruce se teď přesunují k ramýnkům mých šatů. Pomalu je obě necháváš spadnout. Tonu teď v rozpacích. Nic jiného než šaty na sobě nemám. Ale stále ještě nemám chuť tě zastavit.

Pomalu rozepínáš zip, který mám na zádech, až jsou šaty rozepnuté až k pasu. Stačí jeden lehký pohyb a padají k mým kotníkům. Stojím před tebou nahá a zranitelná. Ale já se nebojím. Moje tělo už dávno spaluje čistá vášeň, kterou ve mně rozpoutaly tvoje dotyky.

Vracíš se k polibkům a teď pokračuješ po mých zádech. Jeden polibek vedle druhého pokrývá moje záda. Nevím, jak dlouho ještě vydržím být ledově chladná a nic nedělat.

V tu chvíli mě otáčíš k sobě. Usmíváš se a z tvého pohledu je vidět, jak moc mě chceš, ale nespěcháš. Chceš si užít každou chvilku. Líbáš mě, ale jen velmi zlehka se dotkneš mých rtů a už zase utíkáš pryč.

Skláníš k mým ňadrům. Prohnu se v zádech v očekávání dotyku tvých rtů na svých bradavkách. Asi sis toho všiml, protože mučivě protahuješ tu chvíli, než se jich dotkneš.

Nejprve špičkou jazyka zkoumáš jejich vrcholky a teprve pak je něžně vsáváš do svých horkých úst. Pomalu si klekáš a polibky postupuješ níž a níž.

Už nedokážu být pasivní. Přesunuji se k tobě dolů. Klečíme na zemi a ty se mi díváš do očí. Vztahuješ ke mně svou ruku a pohladíš mě na tváři. Pak si mě k sobě vášnivě přitáhneš a začneme se líbat.

Poprvé mám možnost ochutnat tvoje rty. Cítím hořkou chuť čerstvé kávy, kterou jsi před chvílí dopil. Ochutnávám tě a mezitím ti rozepínám kalhoty. Vysvlékám ti tričko, jak nejrychleji to jde. Chci se na tebe dívat. Chci se dívat na tvoje krásné tělo. Chci cítit vůni tvojí kůže – tu směsici čokolády a tabáku.

Dívám se na tebe a zašeptám: „Chci Tě!“ Je to jako signál pro lovce, že kořist je snadno k mání. Už na ni nečekáš. Přitahuješ mě k sobě a necháváš mě na sebe nasednout.

Pomalu tě nechávám, abys do mě pronikal. Jsem to já, kdo určuje, kam až můžeš. A já mám chuť tě trochu mučit. Obě tvoje ruce se vinou kolem mého těla a za boky se mě snažíš stlačit dolů, ve snaze dostat se do mě co nejhlouběji.

Když už nemám dost sil se tvému tlaku bránit, povoluji a dosedám na tvůj tvrdý penis. Tichounce vzdychnu a zalapám po dechu. Cítíš, jak se chvěju a tak mě k sobě přitiskneš. Šeptám ti do ouška: „Vezmi si mě!“ A přitom se na tobě začínám pomalu pohybovat.

Teď jsem to já, kdo si s tebou může hrát. Díváš se mi do očí a já cítím, jak divoce ti buší srdce. Cítím každý centimetr tvého penisu uvnitř sebe a chci tě víc a víc… Zakláním se dozadu a opírám se o ruce. Poskytuju ti tak skvělý výhled na svoje prsa, která se pohupují v rytmu mých pohybů.

Cítím tvoje vzrušení a zrychluju tempo. Stiskneš rty a já přesně vím, co to znamená. Ještě jeden rychlý hluboký průnik a cítím, jak se uvnitř mě rozlévá tvoje horké sperma. Rukama mě k sobě tiskneš a trvá pár vteřin, než vydechneš a tvůj stisk povolí…


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *