Příběh o Jarko II.

Jarko se probrala celá rozbolavělá na lůžku z nejjemněji vyčiněných kůží, které ji příjemně šimraly po těle. Tak si uvědomila, že je celá nahá. Snažila se upamatovat, jak se dostala do tohoto spoře osvětleného stanu. Její vzpomínky však končily u obrazu mohutného přirození neznámého seveřana, který ona sama honí a zkrápí vystřikujícím semenem její čtrnáctiletou sestru Rachel. Pak následovala ve vzpomínkách tma.

Zrovna ve chvíli, kdy si Jarko omývala tělo v připravené nádobě s vodou, vešel do stanu ten veliký seveřan, který ji unesl, jak si teď už plně uvědomovala. Vykřikla a snažila se rukama zakrýt svoji nahotu. Byla vystrašená, ale pohled do seveřanovi zarostlé tváře ji kupodivu uklidňoval. V jeho prostředí v ní nebyla ani stopy po krutosti a válečných choutkách.

Beze slova jí podal čistou tuniku, posadil se kousek od ní a pozoroval její mladé pružné pohyby. Jemu samotnému mohlo být kolem pětatřiceti, ale přesně to nevěděl ani on sám. Takto se chodil kochat pohledem na svoji válečnou kořist i několikrát denně a při tom ji učil svému rodnému jazyku. Tak se Jarko dozvěděla Borgovo jméno a také to, že je synem vůdce této vesnice.

Během pár týdnů se Jarko vrátila svěžest a začala si opět Borga prohlížet jako muže a ne jako únosce. Když při jednom z rozhovorů zjistila, že se na Borgově suknici, kterou obvykle nosil s koženou vestou na holém těle, utvořila v jednom místě povědomá boule, projela jí tělem vlna vzrušení. Záměrně se pak před Borgem jakoby mimoděk předkláněla, aby viděl její ňadra či vyšpulený zadeček a pak s potěšením pozorovala jeho rozpaky a narůstající napětí na látce suknice. V noci pak Jarko dlouho nemohla usnout a snažila se z hlavy vyhnat obraz Borgovy horké vztyčené chlouby. Den ode dne se jí usínalo stále hůř a probouzela se čím dál dříve s kundičkou přetékající šťávičkami.

Jednou se takto opět probudila, když celá vesnice ještě spala. V klíně měla horko, byla celá nervózní a veškeré kundí ochlupení i část stehen měla mokré. Sjela si rukou do klína a hned první dotek s její rozpálenou pičkou jí vyrazil z úst dlouhý sten. Zakousla se do přikrývky, aby ji nikdo neslyšel a oddala se slastným pocitům, které si tak dlouho odpírala.

Plně zabraná a soustředěná na masírování poštěváčku vůbec nezpozorovala, že do stanu vešel Borg a zálibně na ni hleděl. Polekaně sebou trhla, když na ni promluvil. Prý svým dechem probudí celou vesnici a celkem roztomile se na ni usmál.

Klekl si vedle jejího lůžka, kde se ona choulila stále s rukou v rozkroku. Nahmátl pod přikrývkou její kotníky, jako kouzlem roztáhl Jarko doširoka nohy a přitáhl si ji k sobě. Po celou dobu jí hleděl do očí a Jarko se jako hypnotizovaná podrobovala jeho vůli.

Zvedl jí rozevřené nohy do výše a přisál své rty k její tekoucí lasturce. Měl drsný, silný jazyk, kterým rozhrnoval závojíčky a nořil jej do naducaného vchodu do jeskyňky. Zkušeně se staral o nadrženou kundičku, střídavě ji hluboce vylizoval nebo naopak jen lehce bičoval špičkou jazyka naběhlý poštěváček. Prsty si pohrával s ochlupením a občas jimi pomohl rozevřít kundičku.

Jarko si tiskla jeho hlavu do klína. Bezostyšně sténala na celou vesnici a plně se oddávala Borgovu laskání. Do tváře mu vháněla nové a nové záplavy šťáv a on je s chutí hltal a pokrýval si jimi tvář.

Na Jarko přicházel bouřlivý orgasmus, kterému vydatně přispíval Borgův prst, který teď klouzal v její pičce. Jazyk a rty neúnavně dorážely na poštěváček. eště než začal Jarko cloumat vír naplněné rozkoše, zapřela se patami o lůžko a klínem přirážela proti Borgovým ústům. Pak už jí v návalu orgasmu tělo vypovědělo poslušnost, celá se chvěla, stehny tiskla Borgovu vlasatou hlavu, kundička jí divoce pulzovala a ona štkala blahem.

Borg jí pečlivě jazykem očistil klín, uložil ji jako malé dítě do lůžka a pod přikrývkou hladil její teplé tělo tak dlouho, dokud neusnula. Jarko spala po dlouhé době spokojeným, hlubokým spánkem.


Uveřejněno

v

, , , , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *