Příběh o Jarko III.

Když se probudila, bylo už slunce vysoko nad obzorem. Byla plna odhodlání a rozhodla se poprvé opustit stan, který jí byl přidělen jako nový domov. Nikdo jí v průzkumu vesnice nebránil.

Vesničané, které ona sama viděla poprvé, se k ní nechovali nijak nepřátelsky. Všichni měli dost své vlastní práce. Vlastně Jarko docela překvapilo, že denní život seveřanů se příliš neliší od života jejího lidu. Pár rozdílů však hned zpozorovala. U místních lidí hrály mnohem větší úlohu zbraně, o které se velice pečlivě starali a vesničané samotní, včetně žen, byli mnohem mohutnější než obyvatelé kraje, kde se ona narodila. Výjimkou byl snad jen Borg, který byl vysoký i na místní poměry.

Tím se stočily její myšlenky k muži, který ji dnes ráno uštědřil fantastickou lekci z lízání a zatoužila ho spatřit a opět se ho dotknout. Našla ho až náhodou, když ji přilákala skupinka povykujících hochů. Šermovali se klackama a něco při tom vykřikovali směrem k nedalekému palouku. Tam se Borg věnoval výcviku místních bojovníků. Všichni ho bezvýhradně poslouchali a plnili jeho příkazy.

Jarko nemohla spustit oči z Borgovy svalnaté upocené postavy a v poslední chvíli zarazila svoji ruku, která se, snad nevědomky, posouvala směrem k už zase planoucí buchtičce. Aby skryla své narůstající vzrušení, raději se otočila a vrátila se do svého stanu. Doufala, že ji Borg brzy přijde navštívit.

Ve stanu pak Jarko přemýšlela, zda i on má za sebou takový dlouhý sexuální půst jako ona a v duchu se pak zastyděla, když si uvědomila, že její kundička od rána rozkošnicky čvachtá spokojeností, zatímco jeho koule jsou zřejmě plné spermatu, které mu pravděpodobně způsobuje vtíravou bolest. Po několika minutách uvažování se rozhodla, že pokud je spokojená ona, musí být i on a začala snovat plán, jak by Borga nejlépe uspokojila.

Když v podvečer Borg přišel k ní do stanu, měla vše rozmyšlené a sálalo z ní sebevědomí. Že je v jejím chování něco zvláštního si všimnul i on, méně mluvil a nespouštěl z ní pohled. Jako obvykle seděl ve svém křesle, když k němu přistoupila, obkročmo si sedla na jeho stehno, aby cítil horkost jejího pohlaví, lehce se o něj třela a při tom se vyptávala na dnešní ráno. Sice ještě jeho řeč úplně neovládala, ale více za ni tak či onak mluvily pohyby těla a tón hlasu.

Otázky byly přímé a nestoudné: „Jak ti chutnala moje kundička? Hmmm? Proč jsi mi ji neprotáhl tím svým klackem? No tak? Budeš mě lízat častěji?“ Kochala se svou mocí nad tím obrovským mužem.

Jeho stehno bylo celé umáčené od jejích šťáv a i na jeho suknici začala být patrná vlhká skvrna v místě, kde ji napínal jeho úd. Jarko jej začala konečky prstů třít právě v místě prosakujících mazlavých šťáv.

Borg jí přestal odpovídat a jen těžce oddychoval. Teď už si byla zcela jistá, že ani on od jejich prvního setkání neměl možnost dát průchod svému chtíči. Rozhodla se už ho dál netrápit a za jeho drobné asistence mu sundala suknici.

Ano, jeho penis byl opravdu tak veliký, jak si jej pamatovala. Konečně jej zase mohla sevřít v dlani a kochat se jeho šířkou a tvrdostí. Naštěstí už nebyla panna, přesto měla Jarko trošku strach, jestli se do ní vůbec vejde. Svoje obavy však nedávala najevo, to spíše z Borgova pohledu byl cítit jistý strach z toho, aby jí neublížil.

Klekla si mezi jeho rozevřené nohy a začala plivat a pouštět sliny na jeho trčící stožár. Celý jej jimi pokryla a pečlivě rozetřela. Snažila se dotýkat se ho co možná nejméně, protože cítila, že jeho půst byl příliš dlouhý a jeho výstřik je velmi blízko. Pak si stoupla a zády k němu se svlékla. Přímo před jeho zraky s mírně předklonila, prohnula v zádech, prsty si namočila v tekoucí studánce a vetřela si mazlavou šťávičku do každého záhybu kundičky. Při tom couvala k němu.

Zarazil ji rukama v momentě, kdy byla její pička přímo nad jeho klackem. Začala dosedat. Rukou přidržovala jeho oslintaný palcát ve správném směru. Od okamžiku, kdy jeho péro do ní začalo pronikat, ji začaly zaplavovat vlny horka, rozkoše, bolesti a touhy.

Do ticha se vkrádaly první jejich vzdechy. Když byl nával bolesti pro ni tak silný, že už chtěla ucuknout, začal Borg Jarko v té poloze hladit zadeček, záda a vůbec všude, kam dosáhl, dokud se její svatyně neuvolnila a nepustila jej dál.

Když už se Jarko cítila zcela plná a sáhla dolů zkontrolovat situaci, zjistila, že má v kundě zasunutého téměř celého Borgova ptáka. Byla pyšná na svůj výkon. V mírném předklonu se zapřela o jeho kolena a pomalu začala klouzat po jeho tyči. Vláčnými pohyby si přivozovala nádhernou rozkoš.

Borgovy ruce ji po celou dobu svíraly pevně v bocích. Cítila jeho ohromnou sílu, na zádech jeho horký dech a sem tam i polibek mezi lopatky. Jarko už bez obalu vzdychala blahem, když ucítila, jak se jeho prsty stále silněji zarývají do míst těsně nad kyčlemi. To nemohlo znamenat nic jiného než jeho blížící se výstřik, na který se tak těšila.

Přitiskl si ji k sobě do klína a ona si uvědomila, že sedí napíchnutá celou vahou na jeho kopí. Dokázala jej pojmout celého a on ji teď vystříká. Byla štěstím bez sebe, když se do ní dál tlačil, zvedal a pouštěl ji jako hračku a při tom do ní pumpoval svoje semeno. To pak odtékalo podél jeho ptáka z kundičky a tvořilo pod nimi velkou louži.

Když Borg dostříkal, přitáhl si ji za vlasy zády na hruď, jednou svojí velkou rukou masíroval kozičky a druhou hladil bříško. Z bříška se přesunul níž a přesně cílenými pohyby donutil její poštěváček, aby sepnul orgastickou explozi i v ní. Jarko s obřím ptákem stále v sobě sebou škubala a brečela blahem.


Uveřejněno

v

, , , , ,

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *