Jak ten den dopadl

Máte nádherné tělo Valerie, smím ho ochutnat?“ dívala jsem se na něho nevěřícně a souhlasně přikývla. Ani ve snu by mě nenapadlo, že poprvé to bude starší chlap. Měla jsem různé představy když jsem objevovala kouzlo vzrušování, ale tohle byl pouze nereálný sen, který se začal plnit. Jeho třesoucí se dlaně mi putovaly po celém těle, začal mi rozepínat knoflíčky u košile a já se bez zeptání snažila o totéž. Bylo to zvláštní, viděl mě v podprsence a já jeho jen v kalhotech. Měl hladký hrudník, bradavky měl úplně stuhnuté jako já. Pohladila jsem je a pak jeho tvář. Uchopila jsem do dlaní jeho hlavu a přimáčkla na svůj hrudník. Vzal si do rtů postupně jedno i druhé prso. Mačkal mi je a sál i přes prádlo. Projížděla jsem prsty jeho husté tmavé vlasy, které byli místy prošedivělé.
Měla jsem hrozně velkou chuť ho vidět nahého, ale zároveň strach, že nás někdo vyruší, byl mnohem větší. Šeptla jsem: „Zamknu“, seskočila jsem za stolu a šla pomalu ke dveřím. Vychutnávala jsem si tem jeho pohled, cítila jsem ho na zádech. Klíček cvakl. Otočila jsem se a opřela se o dveře. Koukala se na něho a začala se pomalu vyslékat. Rozepla jsem háčky u podprsenky a bez ostychu ji nechala spadnout z ramen. Pohladila si prsa, která teď byla celá na obdiv. Vzala je do dlaní a olízla jednu bradavku po druhé.
V tom zavrněl mobil. “ To je máma“, řekla jsem. Šla jsem ke stolu, kde stál profesor a sáhla do kabelky pro mobil. „Mami? ahoj, všechno dopadlo skvěle, mám to za plný počet. Dnes se zdržím, budu tu chvíli ještě se spolužáky. Ahoj“
Při tomto stručném hovoru, aby máma nic nepoznala, už putovaly jeho ruce po mém těle. Vzal mi z ruky telefon a dal ho zpět, kde byl předtím. Popadl mě do náruče a usadil opět na stůl. Teď jsem si až všimla, jakou má krásnou urostlou postavu.
„Už mi neutečete“ a polibkem mě opatrně položil na stůl. Líbal, každý polibek byl zásah do černého. Chvěla jsem se, ale chtěla jsem ho čím dál víc. Jeho pevný úd se opíral v mém klínu, ale neměl tendenci vstoupit, tak jsem obemkla nohy kolem jeho boků a přitáhla se ještě blíž. Líbila se mu moje aktivita, ale odsunul se. Svezl se po mě ke klínu kde si klekl a moje nohy si dal na ramena. Ucítila jsem jeho hebký jazýček na stehnech a pak i poštěváčku a broskvičče. Jemně nasál mé okvětní lístky mezi rty a já jen vzdechla. Vychutnával si každičký koutek rozohněné dírky a jazyk se mu bořil hlouběji a hlouběji. Lapala jsem po dechu a svíjela se v prvním orgasmu…Udělal mě jazykem… Je úžasný…


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *