Jak ten den dopadne

„Jak ten den dopadne…“jen tak pro sebe si špitla. U zrcadla upravila pramen vlasů, který ji lechtal na krku, poopravila lesk na rtech, který nechala na šálku s ranním kafíčkem, co za pochodu do sebe hltala, vzala kabelku, zabouchla dveře a sbíhala schodiště jak nejrychleji mohla. Otevřela vchodovky a ovanul ji čerstvý ranní vánek. Auto stálo před domem, nemusela se nikam trmácet. Naskočila, nastartovala a vyjela za novým začátkem….
Ahoj, jsem holka, takový praštěný stvoření, co právě vyšlo průmku a po několika pohovorech si vcelku rychle našlo práci. A dnes je den D, kdy do ní nastuji v pozici asistentky jednoho státního zaměstnance…
V krátkosti o mně. Nikdy jsem neměla ráda společnost, byla jsem takový ošklivý káčátko, co se drželo máminy sukně, poctivě studovalo a moc nedbalo na svůj vzhled… To se ale vše obrátilo na svaťáku, tedy na svatým týdnu před maturou, kdy jsem dostala poukaz od rodičů do salónu. Prý ať mi to při maturitách sekne a ne jenom svýma vědomostma okouzlím porotu.
No v krátkosti, nepoznali mě spolužáci ani třídní učitel. Moje kudrny vyžehlili, neurčitou barvu vlasů obarvili na blond, sestříhali na mikádko a udělali údržbu obličeje. V první chvíli, když jsem se viděla, tak jsem položila otázku:“Kdo to je??“, ale záhy jsem se s novou Vall zžila.
Porota opravdu žasla mými vědomostmi. Se vztyčenou hlavou a úžasným sebevědomím jsem vyšla ze dveří s plným počtem. Spolužáci i spolužačky jen zírali a neměli slov nad mým výkonem i vzhledem. Jen Jirka se vymáčkl:“Maš too, že jo“ a já přikývla. Vzhledem k mé nepopularitě jsem se rozloučila a šla domů. Nestála jsem o další otázky, proč jsem se nechala celá předělat. Měla jsem jich za ty čtyři roky dost, když se mi neustále posmívali a byla jsem jim dobrá jen na úlohy, které si s chutí ode mě opisovali.
Když jsem se loučila se školou a naposled jsem kráčela na školní parkoviště, kde povětšinou stálo samé luxusní fáro, mě doběhl můj třídní. „Valerie, vy jste mne nezklamala“ a podával mi ruku, „Porota byla překvapena vědomostmi, které jste použila při odpovědích“, vůbec mě nedal prostor abych mu cokoliv mohla odpovědět „neodcházejte ještě, chtěl bych se s vámi osobně rozloučit“. Znejistěla jsem, ale přistoupila jsem na nabídku. Co asi bude po mně chtít, proč rozloučit osobně???
A mírně jako ovečka jsem za ním odkráčela zpět do školy. Vedl mě celou školou, kde se moc studentů nepohybovalo vzhledem k maturitám, až ke svému kabinetu. „Tak pojďte dál Valerie“, nabídl mi židli „posaďte se, dáte si kávu?“, údivem jsem jen žasla ale přikývla jsem. Za chvilku mi podával hrneček s voňavou kávou a sedl si na kraj stolu naproti mě. Kabinet třídního jsem znala dokonale, posílal nás sem pro pomůcky do matematiky. A my jsme chodili rádi, protože třídní byl milej chlap, vždy si vše s námi dokázal vyříkat, bez konfliktů.
Jen dnes to bylo jiný. Osobní pozvání, káva… Nevěděla jsem co mi tak důležitého chce říc.
„Velmi jste se změnila, je z Vás Valerie krásná maladá a velmi nadaná žena“. Usmála jsem se „Děkuji za kávu pane profesore. Líbí se Vám můj nový image a to mne těší“. začervenala jsem se. Nikdy mně žádný chlap nepolichotil a navíc poprvní to bylo od třídního. Líbilo se mi to. Jeho oči se na mne dívaly jinak než při vyučování a já začinala nejistět. Prohlížel si moje vnadné křivky. Přerušila jsem ho: “ Pane profesore, co jste mi chtěl říci?“ hlas se mi chvěl a on to poznal. „Valerie moc se mi líbíte a dovolil bych se Vás zeptat, zda by …“ nedokončil větu. Jeho rty se přisály na moje a já neměla šanci se jakkoli bránit a ani jsem nechtěla.
Pomohl mi vstát a přitáhl si mě k sobě. Cítila jsem jeho mužnost, jak mě tlačí do podbříšku. Nechala jsem jeho ruce hladit má záda, zadeček a já mu doteky vracela. Byl tak milý, bylo mu kolem 40 ani přesně to nevím, vždy býval upravený a voňavý. Holky po něm šílely, ale já na to neměla čas.
Teď jsem byla v jeho náruči, první chlap, můj profesor, ale krásný a vzrušený.
Posadil si mě na stůl, roztáhl mi nohy a stoupnul si do mého rozkroku. Cítila jsem, jak mám mokré kalhotky, tu jejich vůni, co jsem znala jen z vlastní rozkoše, když jsem po tajnu masturbovala doma ve svém pokoji.

Dokončení příště.


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *