Valerie se koupe

Vůbec se mi nechtělo vstávat. Bylo už pomalu k polednímu. Lenošně jsem vylezla z postele, stoupla jsem k oknu a protáhla se jako kočka. Venku bylo nádherně. Vzala jsem si ručník a jelikož jsem byla sama doma jen s matkou, jak jsem posléze zjistila, šla jsem si nahá zaplavat do bazénu na zahradě. Bylo mi jedno, že soused umí koukat, ať si dědek udělá dobře, když to má kousek od domu. Po půl hodině intenzivního plavání mě zaskočilo volání.“ Vall jsi tady?“ Kdo to mohl být? kdo se dostal k nám na zahradu? Michal. Co ten tady dělá, když má učit?
„Ahoj prdelko“ usmívá se, „ty si tak užíváš volna? My pracující takové štěstí nemáme :-)“.
„Jak si se sem dostal?“zeptala jsem se udiveně.
“ Máma mě pustila, řekl jsem, že ti vypadl telefon z kapsy a vezu ti ho“ vytahoval ho z kapsy a ukazoval.
“ Já ho vůbec nepostrádala, to bych se divila“
Během tohoto rozhovoru přišel až k bazénu a všiml si, že jsem ve vodě nahá…“Šel bych za tebou, ale nemohu, mám za chvíli ještě jednu hodinu, ale pak pojedem na výlet…“ Ve dvě tě počkám v kavárně na náměstí. Vem si plavky. Pa prdelko“ otočil se a zmizel.
Vylezla jsem z vody, zabalila do ručníku a šla do domu. Tam už nikdo nebyl, jen vzkaz na stole.
„Valinko, budeme s tátou dva dny na školení, tak si užívej volna. Máma“
Úžasný. Skočila jsem do sprchy, umyla si vlasy a mezitím přemýšlela, co si na sebe vezmu.
Do velké tašky jsem dala věci k vodě, malé občerstvení, kdyby byl hlad a v šatičkách na ramínka bez jakéhokoliv extra strojení vyběhla z domu a zamířila do města.
Před kavárnou už stálo auto, tak jsem vešla a v rohu seděl opět skvěle vypadající sexi chlap jen v kraťasích a rozevláté košili.
“ Dáš si něco?“ Volal na mě. Po cestě ke stolu jsem si objednala u baru Mochito. „Sekne ti to “ a pomáhá mi s židlí usadit se.
Číšník přinesl pití a Michal mu dal peníze.“Jak si to vypiješ , tak vyrazíme. Maminka říkala, že odjíždí na dva dny pryč, tak je máme pro sebe“ „Tedy já zírám“ reagovala jsem a napila se.
Jemně jsem ho špičkou pantoflíčku lechtala pod stolem na noze. Muselo se mu to líbit, přivřel oči.
„Mám vypito, pojedem“ vzal mi tašku a vyrazili jsme. “ Kam jedem?“ ptala jsem se už s rukou v jeho klíně. „Užít si sluníčka“ zněla odpověď. Tak tedy užít. Měla jsem takovou chuť opět ochutnat jeho sperma, že jsem mu rozepla kalhoty a vytáhla mu klacek tvrdej jak kůl a vzala ho do pusy. Vůbec neprotestoval, i když řídil. Uvelebila jsem se tak, aby mě mohl dráždit na kundičce a já mohla nasávat jeho šťávy. Vzdychal, tak slastně vzdychal. Netrvalo dlouho a moje snažení vyneslo očekávaný výbuch. Michal se tak tak držel volantu, když vystříkla první dávka. Všechno jsem si vychutnávala a sála vše, co jeho tělo dalo ze sebe ven. Po celou dobu mě dráždil poštěvák a já tekla, jak vodopád. „Udělám si na tebe čas Vall“ „budu si tě celé dva dny hýčkat“ a pokračovali jsme v cestě….
Zastavili jsme u letního koupaliště, bylo skoro prázdné. Pár lidí mělo roztáhlou deku na travnaté ploše kolem, což jsem se i divila, když bylo tak nádherně.
Našli jsme si místečko na méně nápadném místě, já rozhodila deku, co jsem měla nachystanou a vytáhla plavky, že se půjdu převléct.
Michal mě zarazil:“převleč se tady, chci se dívat“
Sedla jsem si rozkročmo k němu, aby měl hezký výhled a sundala si první kalhotky. Viděl jen on, jak mám morké okvětní lístky od vzrušení…Vzal mi kalhotky a přivoněl k nim. „Nechám si je“ řekl a strčil si je do kapsy,“zpátky pojedeš bez nich“: Oblekla jsem si spodní díl plavek. „A poradíš mi, jak si mám teď obléci ten zbytek?“ smál se“ jsi tak krásná, že s přehledem můžeš vysvlíct šaty i podprsenku a všichni mi tady budou závidět“ poslechla jsem. Byla jsem z něho jak omámená. Díval se, pozoroval každý můj pohyb. Pak se vysvlekl i on, samo sebou, že plavky měl na sobě a bylo zjevně poznat, jak je vzrušený. Pozval mě do bazénu.
Nikdo si tam nikoho nevšímal. Měli jsme velký bazén jen pro sebe, tak jsme si našli místečko a začali se mazlit, líbat a dotýkat. Nohy jsem si omotala kolem jeho boků a jako by to tušil, co chci udělat, odhrnul mi plavky a sobě taky a já si lehce nasedla na jeho péro. Přitáhl si mě ještě víc k sobě a lehce semnou pohupoval. Pokud nás někdo sledoval, tak mu muselo být zcela jasné, co děláme. Pravidelné pohyby se zrychlovali. Chytla jsem se kraje bazénu a přirážela jsem. On mě hladil prsa a tahal za již tak tuhé bradavky. Téměř společně jsme dosáhli orgasmu. Vystříkal mi lasturku pěknou dávkou semene.
Opět jsme se zamotali do sebe. Pošeptala jsem mu naoko rozezleně: „Kdo ti dovolil tvoje semeno vpravit do mojí kundičky?“ „Všiml jsem si, že máš v kabelce prášky“ a šibalsky se usmál. „Ty máš teda praxi“ to je chytrák….
Sluníčko krásně hřálo, na dece jsme leželi a povídali si o všem možném. Hladil mě po těle a sem tam políbil. Krmili jsme se navzájem jahodami, co jsem si přibalila a mlsali jsme zbytky chuťovek z oslavy. Odpoledne rychle uběhlo. Při zpáteční cestě Michal zastavil u Sex-shopu. „Pojď si vybrat nějakou hračku“ a culil se od ucha k uchu. „To nemyslíš vážně“ vážně jsem reagovala: „ale myslím, pojď“
Vzal mě za ruku a jak malé dítě mě táhl dovnitř. Byla jsem jak Alenka v říši divů. Těch roberků, hraček, oblečků, knih a videí… Co tam budu dělat, pomyslela jsem si.
Michal jak kdyby to tušil a zavedl mě k dámským vibrátorům. „Který se ti líbí?“
Nevěděla jsem, co si vybrat a vlastně ani co se na co používá. Přišla paní prodavačka a s otázkou:“ Co si budete přát?“ se Michal ujal komunikace a říká“ Něco pro dokonalou začátečnici“.
Dostala jsem takové školení, jako bych se věnovala sexuální výchově nejmíň 10 let.
Sáhla jsem po vajíčku ve tvaru ježka a Michal mě hned poslal do auta, ať počkám. Co zase vymýšlí, zlobila jsem se…
Po chvíli se vrítil, nasedl a jeli jsme k mému domu.


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *