Valerie se učí sexu – díl třetí

„No na zahradě jsi byl, tak tě provedu domem“ vzala jsem ho za ruku šla mu ukázat naši vilu.
„No tady si tě dám k večeři“ když viděl obrovský jídelní stůl. Neváhal a chytl mě ze zadu a položil si mě na stůl. Ani mi nesundával šaty a lehl si na mě. “ Mám na tebe takovou chuť krásko“. Vytáhl z kapsy něco malinkého. Začalo mu to vrnět v ruce. Vibrace se přenášely i na mě, opět něco nového.
Zachvěla jsem se pod ním vzrušením:“Co to máš?“ ptám se „Teď ne, až potom. Zavři oči prdelko“
Cítila jsem, jak mě hladí a TO co vibrovalo mně jezdí po těle. Byl to nepopsatelný pocit a když pak přešel do klína a nechal mě dráždit poštěváček… Pak ta věc vstoupila dovnitř, nečekal a zasunul tam i svůj tvrdý klacek. Zasténala jsem slastí a nechala se unášet rozkoší. Jak ve mě jezdil, hračka mě vrněla jak uvnitř, tak venku na pahorku. Ty výbuchy, co jsem prožila během té chvilky se nedají ani popsat. Vzrušovaly mě Michalovy vzdechy, dráždila mě neznámá věc, co mě obepínala poštěvák a ta nejlepší věc kterou jsem začala milovat, péro narážející na samé dno mé lasturky. Opět jsem měla svojí pičku plnou spermatu. Se slastným Michalovým výkřikem byla naplněna až po okraj. Svezl se ze mně a přisál se na mou jeskyňku. Vytáhl ještě vrnící hračku a začal mi lízat okvětní lístky. Tak dlouho mě dráždil až jsem s výkřikem vybouchla. Pak mi až ukázal, co si na mě koupil :-).
Dali jsme si večeří, něco malého k zakousnutí. Rozebírali jsme návštěvu obchodu s hračkami a moji první zkušenost a já se u toho červenala jako mlinká holčička…
„Pujdem se osprchovat“ řekl“budeme si pak hrát“.
Než jsem pouklízela ze stolu, on už nachystal koupelnu. Rozsvítil svíčky a nachystal šampaňské. Když jsem za ním přišla, byla plná vana a on v ní ležel. „No kde jsi? Málem mi vystydla voda!“
Sundala jsem oblečení a vklouzla za ním. Navzájem jsme se myli, mazlili a opět píchali, ale to nebylo tak neobvyklé jako prosba od Michala: „chci aby sis hrála ty semnou, jak budem v posteli tak tě navedu“.
Vylezli jsme a osušili se. Nazí jsme přeběhli do mého pokoje, kde na nás čekala velká postel. Vcelku jsem byla nervózní. Poprvé v posteli a u mě v pokoji…
Vlezli jsme pod deku a přitulili se k sobě. Michal mě mezi polibky řekl, že ho mám ochutnat celého. „jak celého?“
„Chci aby jsi vyzkoušela, jaká slast je pro chlapa, když se mu píchá anál“ znejistěla jsem „Neboj se, seš šikovná holka“.
Tak jsem ho začala hladit po zadečku, pomalu prsty přejížděly mezi půlkama až si našly ten malý otvůrek. “ Olízej mi ho prosím“ zasténal. Otočil se a klekl si na kolena. měla jsem krásně přístup k té jeho úzké dírce.
Kousla jsem ho malinko do obou půlek a pak mi jazyk putoval mezi půlkami až k análku.
Nebylo mi to vůbec nepříjemné, ba naopak. S chutí jsem jazyk zabořovala dovnitř a vytahovala ven, pak jsem si pomohla prsty a dírku pěkně roztahovala. Těď jsem poznala, jaké je mít u sebe pořádně nadrženýho chlapa. Jednou rukou se přidržoval jak byl na kolenou a druhou si honil péro a já ho prakticky prsty ze zadu píchala. Křičel:“Nepřestávej, píchej, ještě, ještě“
Byl jak smyslů zbavený, otvíral se natolik, že se mi do jeho prdelky vešly už čtyři prsty a on chtěl ještě víc. Plivla jsem mu tam, rozetřela sliny a schovala tam poslední prst. Zařval jak Tarzan. Z jeho klacku vystříkla taková dávka, že jsem měla cákanec po posteli a i na zemi.
Pomalinku jsem ruku vytáhla, olízla otvůrek a pofoukala. Pak si lehla k odpočívajícímu, rychle dýchajícímu tělu a hladila ho.
„Jsi neuvěřitelně vzorná žákyně“ a přitáhl si mě k sobě. Po chvilce jsme oba usnuli v obětí.
Probralo mě až vrnění po těle. Vajíčko, co jsem si vybrala v sexshopu mi putovalo po těle. Jemné vibrace vyvolávaly vzrušení a touhu za novým poznáním. Celá jsem se protáhla a nechala se dráždit Michalovými doteky a hračkou. Jeho jazyk mi dráždil už naběhlé bradavky. Sál je a tahal za ně. Vzala jsem mu vajíčko z ruky, aby se mohl lépe věnovat prsům a sama se začala dráždit. Po chvilince, co ježek-vajíčko našlo skulinku u pahorku, nastal výbuch emocí. Začala jsem se svíjet a křičet slastí. Michal mě pevně držel jednou rukou a koukal se na mě, druhou si honil ptáka tak, že se udělal chvilku po mě. Stačila jsem se tak tak naklonit, aby aspoň kapka semene spadla do mých úst. „Prdelko, ty jsi živel, koukni, co to semnou udělalo“ a rychle oddychoval.
Pak jsme si dali rychlou sprchu a hupsli znovu do postele.
„Teď bude stříkat tvoje dírka, prdelko“ nechápala jsem. opět má něco za lubem a já nevzdělaná, nevím co to je.
„Budu ti masírovat prsty tak dlouho tvoji skvostnou dírku, až vystříkneš slastí. Musíš se jen uvolnit a poslouchat své tělo. Nic nezadržuj a poddávej se dráždění. Když ti to bude příjemné, tak se ještě dráždi vajíčkem na pahorku“.
Uložil si mě na záda a podložil mi pánev polštářem, pak si ke mě klekl a nasál jazykem poštěvák. Prsty se mu draly do jeskyňky. nechal tam jen dva pracovat. Cítila jsem jak kdyby tam něco hledaly. A našly. Netrvalo dlouho a já měla pocit, že se počůrám. Zakřičela jsem:“přestaň, já to nevydržím“ víc jsem ze sebe nedostala, teda dostala. Gejzír, který Michal nechal cákat na sebe a do obličeje. Orgasmus takový, že jsem šla do mdlob… a pak tělo bezvládně leželo a nechalo se jen konejšit. V tu chvíli jsem si vůbec neuvědomila, že budu muset převlíkat povlečení, že postel je totálně promočená. Že prakticky vůbec nevím, co se semnou stalo.
Pokračování příště……


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *