Ples s mojí sestřičkou

Dnešní den nezačal úplně nejlépe. Včerejší „jdeme na jedno“ se protáhlo až do rána a mě pekelně bolela hlava. Navíc jsem si pomalu začal vybavovat, jak večer dopadl. Veronika mě poslala do háje. Po pěti letech. Nějaký nabušený frajer ověšený zlatem ji pozval na panáka, chvíli spolu kecali u baru a pak prostě zmizeli. Neměla ani odvahu dát mi kopačky osobně, jen mi asi za hodinu poslala esemesku.
A ještě ke všemu je dneska ten hloupej maturák, uvědomil jsem si, když jsem zahlédl nové sako pověšené na dveřích. To by mě zajímalo, co tam budu bez Veroniky dělat, na alkohol nemám ani pomyšlení. Pomalu jsem se vyhrabal z postele a šel si dát sprchu, třeba mi trošku pomůže.

„Tak jak bráško, těšíš se na ples?“ zašvitořila sestra, hned jak mě spatřila. Seděla jen v noční košili u televize, asi taky zrovna vstávala.
Pro ni je to velká událost, maturita ji čeká až za dva roky a docela mi závidí, že už to mám skoro za sebou.
„Ani ne, je to všechno v hajzlu, Veronika mě poslala k šípku“ zabručel jsem a dál jsem se šoural do koupelny.
„Nic si z toho nedělej, říkala jsem ti už dávno, že je to kráva a jde jí jen o prachy!“ asi mě chtěla uklidnit.
„Nech mě hádat, odtáhl ji nějakej prachatej frajer, viď?“ zastoupila mi cestu do koupelny a čekala na odpověď. Souhlasně jsem zabručel a snažil se ji odstrčit. Ona se ale nedala a snažila se mě obejmout. Docela mě vystrašilo, jak rychle moje tělo zareagovalo. Sice je to krásná žabka, ale taky je to moje mladší sestřička, má na sobě jen tenkou noční košilku a já trenky.
„Nech mě, je mi zle a potřebuju sprchu“ odstrčil jsem ji konečně ode dveří do koupelny.
„Tak se hned nerozčiluj, chtěla jsem ti jen pomoct, mám tě přeci ráda“ zašeptala a odběhla pryč.
Lepší a lepší, teď jsem ještě naštval sestru, která je pro dnešek moje jediná záchrana, abych na plese nebyl úplně sám, rodiče jsou pracovně na půl roku v cizině.

Sprcha byla osvěžující, hned jsem se cítil o dost lépe. Teď ještě vyřešit naštvanou sestru a vymyslet nějaký doprovod na ples. To je prostě nutnost, v naší třídě jsou jen dvě dívky a obě zadané. A hlavně nijak zajímavé a to nejen fyzicky.

Setra mě dost překvapila, možná i vystrašila. Ležela na pohovce stále jen v noční košilce, otočená do pokoje zády a hlasitě vzlykala. Asi to myslela vážně, že se jí košilka vyhrnula až na zadeček, si vůbec nevšimla. Ten pohled byl hodně zajímavý a já se musel po chvíli zase v duchu okřiknout.
Sedl jsem si k ní a zeptal se, jestli brečí kvůli tomu, jak jsem ji odbyl. Nereagovala, jen se snažila trošku potlačit vzlykání. Natáhl jsem se vedle ní do pololehu a lehce ji objal kolem ramen.
„Neblázni, sestři, přeci víš, že tě mám moc rád,“ začal jsem zachraňovat situaci, „jen mi prostě nebylo dobře.“ Sestra se trošku uklidnila a v leže se otočila čelem ke mně.
„Vždyť já vím, netuším proč mě to tak rozhodilo“ řekla a objala mě kolem krku. Opřela se mi hlavou o ruku a zase začala vzlykat. Hladil jsem ji po zádech a ve vlasech a všiml jsem si, že košilka se jí tím otočením a vrtěním vyhrnula skoro přes boky a já přemýšlel, jestli to vůbec vnímá. Jak se ke mně tiskla, přes tenkou látku košilky jsem cítil její prsa a tvrdé hrbolky bradavek. Začal jsem být vzrušený, sestra nesestra… Jestli aspoň trošku vnímá, musí to cítit. Začal jsem se cítit docela trapně, ale naštěstí mě zachránil telefon.
„To jsou naši!“ vyjekl jsem a vyskočil k telefonu.
Sestra mě kupodivu rychle následovala a hned se sápala po druhém sluchátku.

Rodiče volají jen jednou týdně, takže se telefonát docela protáhl. Pak už jsem musel spěchat do školy pomáhat s organizací plesu a tomboly, takže jsem byl dalších trapných situací ušetřen.

„Přijdu asi ve čtyři, na ples už se těším a doufám, že mi věnuješ alespoň jeden tanec“ snažil jsem se zvednout náladu alespoň trochu i sestře.
Jen se trošku usmála, spíš nuceně, ale nic neřekla.

Když jsem přišel domů, šuměla v koupelně sprcha.
Jakmile sestra slyšela bouchnout dveře, zavolala: „Brácho, přines mi prosím ručník.“
Popadl jsem velkou osušku a šel za ní. Stála zády ke mně a viděl jsem, že si rukou schovává prsa, abych ji neviděl v zrcadle. Mě ale zaujal její zadeček, pokud vím, nedělá žádný sport, ale má ho krásně pevný a vyrýsovaný.
„Ach jo“ povzdechl jsem si v duchu smutně. Jsem bez holky a ona mě takhle provokuje. Vím, že to nedělá schválně, ale dřív jsem asi neměl potřebu si něčeho takového vůbec všímat.

Zabalil jsem ji do osušky a začal jsem jí jemně otírat záda. Pokračoval jsem na boky, zajel i na bříško a pak jsem zkusil pohladit i ten krásný zadeček. Cítil jsem, jak sestra trochu ztuhla, víc jsem si ale nedovolil.
„To je tak příjemné, pokračuj, bráško“ řekla tiše.
„Jen se hezky utři a spěchej, za hodinu musíme vyrazit.“
Lehce jsem ji zmáčkl pravou půlku a pohladil ji po levé. Viděl jsem v zrcadle, že má přivřené oči a lehce se kousla do rtu. Radši jsem vypadl z koupelny. Nikdy jsme se před sebou nestyděli, ale taky jsme se před sebou nikdy zbytečně nepředváděli a fyzický kontakt si pamatuji naposledy před rokem, kdy jsme se ze srandy prali.

Ples začal nacvičeným nástupem, dostali jsme šerpy, odbyli si tanec s rodiči, já jsem vyzval naši třídní a začala volná zábava. To znamená, že všechny bary byly totálně nacpané.
Smutně jsem se postavil na konec fronty a přemýšlel, že odsud co nejdřív vypadnu do nějaké hospody na pár piv.
„Marku, pojď si sednout, pití už jsem koupila“ zaslechl jsem volat mou sestřičku.
Oddechl jsem si a zhluboka se napil piva. Koupila mi rovnou dvě, já ji prostě miluju. Ona pila jako vždy červené a jestli nikoho nezvala na sklenku tak už měla dobře půl litru upito.
„Já tě domů nepotáhnu,“ mile jsem jí oznámil, „nejspíš budu mít co dělat sám se sebou.“
„Neměj strach, já něco vydržím“ zasmála se.
„A doufám, že jsi to s tím tancem myslel vážně, těším se na to celý den“ řekla naprosto vážně a koukala mi přímo do očí.
„To já taky, co bych tu taky dělal jiného, ale počkej, až dopiju, ať to nezteplá.“
„Copak, potřebuješ dodat odvahu, abys protáhl svou milovanou sestřičku?“ smála se. Asi si neuvědomila ten krásný dvojsmysl. A možná ano, na tvářích se jí objevil jemný ruměnec a rychle si olízla rtíky. Radši jsem se zhluboka napil a nic neřekl, jen jsem na ní mrkl.

Zvládli jsme spolu valčík i polku a dali jsme si několik rychlejších kousků, zábava se pěkně rozjížděla. Nakonec jsme našli místo u baru, dali si něco na osvěžení a dva panáky něčeho ostřejšího. Lenka, má sestra, byla pěkně rozjetá, ale bavit se u baru moc nedalo, byl tam docela hluk. Sehnula se, aby si upravila lodičku, která ji celý večer nějak zlobila, a já jsem mohl chvilku pozorovat její krásná prsa ve výstřihu. Podprsenku neměla, nepotřebuje ji. Má sice menší, ale krásně tvarovaná a pevná prsa. Nikdy jsem o tom nepřemýšlel, ale sestři je vlastně moc krásná holka, musí klukům pěkně motat hlavu.
Co možná nejvíc nenápadně jsem si ji prohlížel.
Ona to samozřejmě postřehla: „Něco se ti nezdá, bráško?“
„Naopak, jen jsem si uvědomil, jak jsi nádherná, až lituji, že jsme sourozenci“ odpověděl jsem s náznakem humoru.
Ona se ale nezasmála, jen na mě tiše koukala. Pak se rychle otočila a zamávala na barmana. Objednala ještě dva panáky vodky, popadla mě za ruku a táhla mě pryč.
„A jde se trsat!“ zavelela.
Moc se mi sice nechtělo, ale v sále se zrovna dunivý ryk hudby změnil na tišší ploužák a já si řekl, že to se zase nebude chtít sestře.
Mýlil jsem se, odtáhla mě na druhou stranu parketu a přitiskla se ke mně jako klíště.
„Takže tady máš ten slíbený tanec, tamto bláznění se nepočítá“ zašeptala mi do ucha a dál se ke mně tiskla.
Slušně jsem ji jemně držel za ruku a v kříži. Položila mi hlavu na hrudník a nechala se vést. Po chvíli hlavu zvedla, podívala se mi zblízka do očí a vyprostila ručku z mého sevření. Chytila mě kolem pasu, takže mě také nezbývalo nic jiného než ji obejmout. Tancovali jsme jak zamilovaný pár a ona se ke mně tiskla čím dál víc.
Chtěl jsem se trošku odtáhnout, z kontaktu s jejím mladým pružným tělem a tlaku jejích koziček jsem zase začal být vzrušený. Nepustila, naopak jako by se ještě víc přitiskla, takže to určitě musela cítit také.
„Neutíkej mi, bráško, mě to nevadí, naopak, já jsem taky pěkně vzrušená“ zašeptala.
Nevěděl jsem co říct, tak jsem místo odpovědí sjel rukou na její zadeček a stiskl ho. Zavrněla a ještě víc se ke mně přitiskla. Cítil jsem její tuhé bradavky a horkost jejího klína, jak se tiskla k mému stehnu.
Písnička skončila a já ji nechtěl pustit, jako bych se bál, že někam uteče. Hlavně jsem ale nechtěl, aby někdo viděl, jak jsem vzrušený.
„Já ti nikam neuteču, neboj“ smála se na mě.
Naštěstí začali hrát další ploužák a my pokračovali v tanci. Vždy, když byla sestra otočená ke zdi, prohnětl jsem jí zadeček a ona vždy přitiskla plnou silou kundičkou na mé stehno. Začala tiše vzdychat a držela se mě jako klíště. Asi při šesté otočce se mi zdálo, že jí trošku podklesly kolena a při další se na mě regulérně pověsila, celá se napjala a rozklepala a mě došlo, že se právě parádně udělala při tanci. Se svým vlastním bratrem.
„Promiň Marku, tohle jsem fakt nečekala, ale bylo to tak silné“ zašeptala po chvíli. Když se uklidnila.
„Neomlouvej se, naopak, hezčí tanec jsem ještě nezažil“ smál jsem se na ní a snažil se napjatou situaci nějak zlehčit.
„A navíc, já jsem si to také užil, přitiskl jsem ji na chvilku na svůj stále tvrdý penis.“
Ještě okamžik vypadala nepřítomně a pak špitla:“Musím odsud pryč, jsem celá mokrá, dej mi prosím svoje sako.“
Podal jsem jí ho a ona ho nesla složené před sebou, dokonce to vypadalo docela přirozeně.
I já jsem se docela zklidnil a tak jsme zamířili ještě na chvilku k baru.

U baru bylo pořád plno, ale jednu barovku jsme přeci jen našli. Lenka se na ní vyšvihla a já se postavil těsně vedle ní.
„Podívej se, co se mnou děláš!“ špitla a nadzvedla moje sako. V rozkroku měla na šatech veliký mokrý flek. Musela téct jak řeka.
„Já na tom nejsem o moc lépe“ odvětil jsem a ona se hned podívala na můj rozkrok. Na tmavých kalhotách to sice moc vidět nebylo, ona se ale přesto mlsně olízla. Zvedla nohu, opřela ji o příčku židle a nenápadně ji kolenem přitiskla do mého rozkroku. Opřel jsem se o bar, objednal nám pití a k tomu znovu něco ostřejšího, tentokrát rum. Vím, že ho má sestra ráda a je po něm pěkně divoká. To se k dnešku docela hodí.

„Musím domů, namočit ty šaty!“ projevila se sestra jako správná hospodyňka. Přeci jen jsme doma skoro pořád sami a ona se stará o celou domácnost.
„Myslel jsem, že si dáme pauzu a pak si ještě trochu zatancujeme“ řekl jsem asi dost zklamaně.
„Neboj, tanec ti ráda oplatím, ale ty šaty si prostě nechci zničit a tady si je sundat přeci nemůžu“ řekla se smíchem a hlavně docela dvojznačně. I když dneska už asi můžu čekat cokoliv.

Doma si Lenka přetáhla šaty hned na chodbě přes hlavu a mazala do koupelny. Pozoroval jsem ji neschopen odtrhnout zrak od její prdelky a přemýšlel, jak asi dnešní noc dopadne. To že je Lenka moje sestra mě už ani nenapadlo. Byl jsem tak nadrženej, že jsem byl ochotnej si říct alespoň o vyhonění. Přeci jen mi to dluží.

Připravil jsem něco k zakousnutí a otevřel lahev červeného vína. Pak jsem našel nějakou pomalejší muziku, připravil ji k přehrávači a zatím pustil rádio. Sestra byla v koupelně docela dlouho a do obýváku přišla oblečená v noční košilce.

„Snad se nechystáš spát, přece to nebudu pít sám?“
„Neboj, jen se mi nechtělo nic hledat“ skočila na gauč a hned se chopila sklenky.
„Tak na zdraví, bráško“ pozvedla sklenku a nastavila pusu k polibku.
Líbnul jsem jí na rty a ona je přitom malinko pootevřela. Měla je krásně horké a vlhké. Vypili jsme první sklenku, já nalil další a povídali jsme si o všem možném. Vypadalo to, jako by se večer nic nestalo a bylo to tak příjemné, že jsem zatím s nějakými návrhy počkal.
Po další sklence se Lenka zvedla a sama se začala svíjet do rytmu pomalejší písničky.
„Počkej,“ zarazil jsem ji „mám tam lepší.“
Pustil jsem cédéčko a čekal, že by mohla předvést třeba menší striptýz. Ona si pro mě ale došla ke křeslu a vytáhla mě na „parket“.
Když skončila první písnička, chtěl jsem se napít, ale sestřička se mě chytla jako klíště, že se jí prý točí hlava.
„A nechceš si jít radši lehnout? Přeci jen jsi toho vypila docela dost.“
„To ale musíš jít se mnou, sama tam asi nedojdu,“ zadívala se mi do očí.
Zvedl jsem jí do náruče a opatrně ji nesl přes chodbu. Položila mi hlavu na rameno a horce mi dýchala na krk.
Opatrně jsem ji pokládal na postel, ona ale zůstala sedět a objela mě kolem pasu. Pak mi začala vytahovat košili z kalhot a rozepínat pásek.
„Přeci nepůjdeš spát takhle navlečenej!“
Stáhla mi kalhoty, jakoby omylem mi sundala i trenky a před oči jí vystřelil polostojící penis. Olízla si rty, usmála se a než jsem stačil nějak zareagovat, bez přemýšlení si ho vsála do pusinky. Zatmělo se mi před očima. Prohnul jsem se v pase, abych se dostal co nejdál a vychutnával jsem si to krásně horké a vlhké sevření.
Sestřička mi ho pomalu kouřila, a i když jsem byl ztopořený na nejvyšší míru, neměla problém polknout ho až ke kořeni. Koukala mi při tom do očí a bylo vidět, že to určitě nedělá poprvé a taky ji to nejspíš docela baví.
Chytil jsem ji za hlavu a začal jsem opatrně přirážet do její pusinky a cítil jsem, že po událostech dnešního večera už dlouho nevydržím. Ještě jsem trochu přidal, a když si sestřička jednou rukou začala hrát s koulema a druhou mi začala drtit zadek, už jsem to nevydržel a začal jsem stříkat jak vodotrysk. Lenka statečně sála a polykala, ale všechno neměla šanci pobrat a moje sperma jí vytékalo z koutků. Byl to opravdu neuvěřitelně vzrušující pohled. Rychle si rozepnula košilku a to co jí steklo až na prsa, si začala jednou rukou roztírat po kůži. Přitom pořád jemně sála a udržovala můj penis v pohotovosti.

Když se mi přestala podlamovat kolena, začal jsem jí jemně masírovat prsíčka a mnout bradavky. Sestra zase na chvíli ztuhla a pak si jednou rukou zajela do rozkroku.
Hned potom mi ho přestala kouřit, chytla mě kolem pasu a začala se zaklánět a stahovat mě na sebe. Přitom se trochu posunula dozadu, a když jsem se nad ní naklonil, stáhla mě na sebe úplně. Začali jsme se vášnivě líbat, a když konečně ucítila můj penis na své štěrbině, rychle se prohnula v bocích, a já do ní zajel až na doraz. Chvíli jsme jen tak leželi v objetí a vychutnávali si těsné spojení. Pak se ode mě trochu odtáhla a začala se pomalu napichovat zpět. Začal jsem stejně pomalu přirážet, ale pomalé tempo se nám nedařilo udržet, po chvíli jsme už zběsile šoustali.
„Bráško, dělej, píchej mě, já už budu!“ sténala Lenka.
Taky jsem cítil, že to moc dlouho nevydržím, tak jsem se do toho pořádně opřel a moje malá sestřička začala kvílet a snažila se ke mně přitisknout co nejblíž. Ve chvíli, kdy dosáhla vrcholu, zakřičela na celý barák, stáhla si mě na sebe a třásla se po celém těle. Co nejtěsněji jsem se k ní přimkl a stahy jejího orgasmu způsobily, že se mi také zatmělo před očima a začal jsem plnit její dírku svojí šťávou.
Když jsme se trochu vzpamatovali, překulili jsme se na bok a stále spojení jsme vyčerpáním usnuli…


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *